Адреса:

03148, Київ, проспект Леся Курбаса, 1Б, приміщення 326

Лікування алкоголізму без відома хворого в «Приват клініці»

Алкоголізм – це страшна недуга, яка руйнує особистість залежнї людини і призводить до повної соціальної деградації. Етиловий спирт поступово руйнує нервову систему, роблячи хворого дратівливим, агресивним і байдужим до об’єктивної дійсності.

На жаль, дуже часто алкоголік не розуміє, що з ним відбувається, або ж стверджує, що може кинути пити, як тільки захоче. Багато з залежних не хочуть відмовлятися від своєї звички, адже алкоголь для них – це спосіб «піти» від реального життя в світ, повний ілюзорної ейфорії. У такій ситуації можна почати лікування алкоголізму без відома хворого в Києві. Такий підхід буде дійсно ефективним тільки в тому випадку, якщо в процесі корекції людина все ж усвідомлює свою проблему і захоче її вирішити.

Перейти в категорію: Лікування алкоголізму

Як проходить лікування від алкоголізму без відома хворого

Деякі «медичні центри» пропонують насильницький гіпноз і підшивку блокаторів. Насправді дієвим може бути тільки один метод: таблетки від алкоголізму. Без відома хворого їх можна покласти в їжу. Деякі родичі ховають справжнє призначення ліків, таким чином допомагаючи справитися з першими симптомами відмови від спиртного.

У «Приват клініці» застосовується ряд препаратів, що викликають огиду до алкоголю. Медикаменти на основі дисульфіраму та аналогічних речовин блокують розпад оцтового альдегіду (метаболіт етанолу) на складові частини. Після прийому спиртного в комбінації з такими медикаментами в організмі людини розвивається гостра інтоксикація. У хворих спостерігається нестерпний головний біль, блювота, тахікардія і підвищена температура. У разі лікування препаратом «Еспераль» слід дотримуватися обережності: після прийому 50 мл горілки розвинеться гостра інтоксикація. Без звернення до лікаря може бути летальний кінець.

Таблетки від алкоголізму без відома хворого: коли це працює

Багато родичів замислюються про початок лікування без згоди родича. Ефективність такої терапії залежить від тривалості запою, фізичного стану і психологічних факторів. Наркологи рекомендують комбінувати приховане медикаментозне лікування з переконанням:

  • встановіть емоційний контакт, зніміть психологічну напругу;
  • не кажіть про проблему безпосередньо – згадайте про неї в контексті цікавї душевної бесіди;
  • не сперечайтеся з алкоголіком і не провокуйте його на агресію, намагаючись довести факт залежності;
  • постарайтеся зробити так, щоб родич вирішив, що ідея про звернення до психолога і нарколога належить йому.

Лікування алкоголізму в домашніх умовах без відома хворого повинно супроводжуватися позбавленням від співзалежності близьких. На жаль, багато родичів страждають від співзалежності: жінки терплять побої агресивних чоловіків і не розлучаються з ними, адже «без мене пропаде», літні батьки дають дорослим дітям гроші на алкоголь … Близькі алкоголіка часто відмовляються приймати той факт, що подібна поведінка тільки погіршує ситуацію і руйнує їх власне життя.

У наркологічному центрі «Приват клініка» працюють досвідчені психологи, які допоможуть хворій людині виявити причини власної деструктивної поведінки і зійти зі згубного шляху. Комплексний підхід до лікування алкоголізму без відома людини стане першим кроком на шляху до позбавлення від адикції. Звертайтеся до фахівців – врятуйте своїх близьких від алкоголізму!