Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

На питання «як можна вилікувати наркомана в Івано-Франківську» немає однозначної та конкретної відповіді. У багатьох в житті може виникнути така ситуація, як несподіване вживання наркотиків кимось із членів сім’ї, близьких чи родичів. Найголовніше – це своєчасно зрозуміти,що Ви стикнулись з такою проблемою і скоріше прийняти міри, які не дозволять збільшитися масштабам цієї проблеми.

Дуже важко розпізнати потенційного наркомана після першої спроби вживання наркотичних засобів. Якщо Ви почали підозрювати когось у вживанні наркотиків, необхідно пам’ятати про симптоми таких захворювань.

Симптоми наркозалежності

Несподівана зміна настрою. Радість, позитивний настрій, ейфорія, бажання поспілкуватись несподівано змінюються на агресивність, роздратування, мало активність та небажання спілкуватись взагалі.

Сонливість. Людина може не спати цілу ніч, або і декілька ночей підряд. А потім навпаки може спати декілька  днів.

Зміна енергійності. Залежності від типу вживаного препарату, може змінюватись поведінка наркозалежного. Він може бути надзвичайно активним, може захопитися і прискіпливо виконувати будь-яку роботу. При вживанні  опіуму, людина стає мало енергійна. Під дією такого препарата можливі застигання в одній позі.

Зміна ваги. Часто, люди, які вживають наркотичні засоби, втрачають вагу. Спостерігаються часті зміни апетиту. Він або відсутній взагалі, людина може не споживати їжу по декілька днів, або, навпаки, може з’їсти пів холодильника  за раз.

Почервоніння очей. У людей, які вживають наркотичні засоби, спостерігається зміна розміру зрачка. В залежності від типу препарату, зрачок або звужений до мінімуму, або розширений до  5-8 мм.

Лінь. Людина, яка напередодні вживала наркотики, найчастіше наступного дня не має бажання щось робити. Спостерігається відсутність сил, апатія.

Крадіжки. Дуже часто щоб дістати гроші на наркотичні засоби, наркомани зважуються на крадіжку.

Несподіваний насморк або стійкий кашель. При вживанні наркотичних засобів через носову порожнину, спостерігається пошкодження слизової оболонки, через що з’являеться насморк. При вживанні наркотичних засобів методом куріння, виникають подразнення горла, що в свою чергу викликає кашель.

Лікування наркозалежних в Івано-Франківську стало більш доступним і надійним.

Лікування від наркоманії в Івано-Франківську включає в себе декілька етапів

Детоксикація

Детоксикація – це комплекс процедур, допомагають вивести з організму пацієнта наркотичні засоби. При даному лікувальному процесі відбувається нормалізація функцій усіх життєво важливих систем організму, які були пошкоджені під час вживання психотропних речовин. Лікування від наркоманії Івано-Франківськ проводиться з урахуванням індивідуальних особливостей кожної окремої людини, а також враховуючи набуті інші захворювання. Це процедура не є складною, на її проведення знадобиться від шести годин до двох тижнів.

Нажаль, детоксикація не являє собою повноцінне лікування наркоманії Івано-франківськ. Детоксикація-це тільки перший етап у лікуванні. Після зняття  симптомів абстинентного синдрому (ломка), необхідна корекція нервово- психічної діяльностіі.

Реабілітаційний курс.

Реабілітація – це комплекскс медичних,  психологічних, педагогічних дій, які допомагають повернути втрачені можливості людини. Реабілітація допомагає повернути працездатність і психічне здоров’я.

Наш реабілітаційний центр для лікування наркоманії в Івано-Франківську  допомагає повернути до нормального життя пацієнтів на різних стадіях розвитку наркозалежності.

Необхідно якнайшвидше почати лікування, тому що  час не на нашій стороні. Чим більше часу людина вживає наркотики, тим більша з’являється  психологічна і фізична залежність. Лікування наркоманії в Івано-Франківську можливе як при бажанні самого наркозалежного, так і за бажанням родичів. Якщо у людини, яка вживає наркотики, відсутнє бажання лікуватися, це  відчутно ускладнює ситуацію. В такому випадку необхідна правильна мотивація спеціалістів.

Примусове лікування

Примусове лікування в Україні  заборонене. Але консультування щодо лікування наркоманії, у тих випадках, коли людина не бачить проблеми у вживанні наркотичних засобів, просто необхідна.

Для того щоб вибрати правильну стратегію поведінки, необхідно проконсультуватись зі спеціалістом. Існує можливість приїзду до Вас команди спеціалістів, які методом психологічного впливу умовлять наркозалежного пройти курс реабілітації.

Смертельна хвороба

Часто люди помилково вважають, що наркозалежність – це просто погана звичка чи вада характеру. Насправді наркозалежність- це дуже серйозна хвороба. Лікарі та вчені ставлять її в один ряд з такими хворобами як ВІЛ, СНІД, ракові захворювання. Тому що наркоманія це смертоносна хвороба. За статистикою Міністерства  Охорони Здоров’я України за останній рік в нашій країні від наркоманії загинуло  близько 10 тисяч людей.

Наркоманія – дуже підступна хвороба. На відміну від інших захворювань, наркоманія вражає всі сфери життєдіяльності людини: фізичну ( з’являються проблеми зі здоров’ям, виникають побічні захворювання, притаманні людям, які вживають наркотики),  психологічну ( з’являються неконтрольовані  нападки  агресіі,  роздратованість, різькі зміни настрою, параноя, депресія),  соціальну ( з’являються проблеми в сім’ї, на роботі, в навчанні).

В нашому реабілітаційному центрі проводиться комплекс занять, які направлені на відновлення  повноцінного тверезого  життя.

В багатьох містах України проводиться лікування наркозалежних, Івано-Франківськ  займає лідируючі позиції по співвідношенню якості наданих послуг до ціни.

Термін лікування

Строк реабілітаційно-відновлючого етапа встановлюється згідно критеріям одужання. Пацієнт знаходиться під постійним наглядом спеціалістів, відстежується динаміка одужання.  тому термін реабілітаційного курсу встановлюються виключно індивідуально, в залежності від психотипу людини та степені завданої шкоди від вживання наркотиків. Дуже важливою є наявність чи відсутність бажання лікуватися.

Зверніться  за безкоштовною телефонною  консультацією спеціаліста.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!