Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Лікування від алкоголізму в Коростені краще довірити професіоналам. Самостійно можна впоратися лише якщо хвороба перебуває на початкових етапах розвитку. Далі відбувається деградація, заміна моральних цінностей – без грамотної терапії не обійтися.

Лікування алкоголізму коростень


Методи лікування алкозалежності

Важливо, щоб проблема вирішувалася комплексно, тобто не можна обмежуватись полегшенням фізичного стану. Потрібні такі етапи:

 1. Детоксикація.
 2. Діагностика
 3. Зміцнення здоров’я.
 4. Реабілітаційна програма.

Наш центр здатний надати допомогу на будь-якій стадії – навіть найзапущеніші випадки можна виправити.


Кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголізму в місті Коростень – спосіб зупинити розвиток такої складної проблеми, як зловживання міцними напоями. Відомі різні способи:

 • Медикаментозний.
 • За Довженком.
 • Гіпноз.
 • Апаратний.
 • Подвійний блок.

Кожен має протипоказання, переваги та недоліки.

При медикаментозному використовують лікарські засоби, які діють по-різному. Одні відключають виробництво ферментів, що у присутні при розщепленні етанолу. Після того, як закодований вживає навіть мінімальну кількість алкоголю, настає інтоксикація (отруєння) – підвищиться артеріальний тиск, з’являються біль, блювання, аритмія. Наслідки можуть бути дуже серйозними.

Друга група медикаментів впливає на нервову систему та центри головного мозку, що беруть участь у отриманні задоволення. Алкоголік перестає відчувати знайоме почуття розслаблення, випивка стає безглуздою. Методика надійна, дає високі результати. Серед протипоказань – вагітність, серцево-судинні захворювання, ниркова, печінкова недостатність.

Спосіб Довженка полягає у впливі на людину, занурену в транс, спеціальними фразами, що викликають огиду до запаху та виду алкоголю. Нарколог голосно зачитує текст про небезпеку подальшого зловживання.

Також застосовують таку техніку, коли на людину, яка перебуває під гіпнозом, впливають заздалегідь складеними установками. Їх підбирають індивідуально, після консультації лікаря-психотерапевта. Протипоказанням може бути несприйнятливість до гіпнозу, психічні відхилення.

Апаратний використовують як доповнення до основних способів. На біологічно-активні точки впливають лазером чи електричним струмом. Потрібно пройти 10-12 процедур.

Подвійний блок – найнадійніший варіант позбутися проблеми. Передбачає застосування двох-трьох технік послідовно. Таким чином вплив медзасобу закріплюється психологією.


Виведення із запою

Виведення із запою – затребувана послуга, необхідна тим, хто кілька днів чи тижнів вживає спиртне, не може зупинитись сам. Вона дозволяє уникнути такого ускладнення, як біла гарячка, яка може настати, якщо спробувати різко припинити розпивання алкоголю. Також можливий такий наслідок, як алкогольна інтоксикація. Найкритичніші випадки можуть навіть закінчуватися смертю залежного.

Процедура може бути проведена вдома або у клініці. Приймати рішення про надання допомоги в домашніх умовах повинен лікар-нарколог після огляду. Якщо не буде виявлено серйозних ризиків, фахівець підбере потрібні препарати, дозування, поставить крапельницю. Лікар кілька годин перебуватиме поряд з хворим, після чого залишить рекомендації та важливі лікарські засоби, які необхідно приймати ще кілька днів.


Ціна на лікування від алкоголю

Плануючи лікування алкоголізму, ціна в Коростені цікавить не в останню чергу. Слід розуміти, що вона не може бути надто низькою. Якщо хтось пропонує послуги та вартість їх набагато відрізняється від середньоринкових, це привід замислитись. Ціноутворення будується виходячи з такого:

 1. Стан потерпілого.
 2. Тривалість терапії.
 3. Де знаходиться реабілітант (вдома, у стаціонарі, лікується амбулаторно).
 4. Проживання та харчування.
 5. Необхідні препарати.
 6. Кількість психотерапевтичних сеансів.

Приват Клініка пропонує комфортні умови, індивідуальний підхід, комплексну програму, гарантує конфіденційність. Крім того, забезпечується підтримка співзалежних – для них передбачено групові психотерапевтичні сеанси, консультації, тренінги.

Не варто ризикувати здоров’ям, життям – приходьте. Наші кваліфіковані лікарі зможуть допомогти!

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ