Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Лікування від алкоголізму у місті Нововолинськ потребує своєчасності та сучасного підходу. Він полягає у правильній мотивації, комплексній терапії, індивідуальній роботі. Першу-другу стадію людям із сильним бажанням та волею вдається подолати. Наступні стадії викликають деградацію, руйнування особистості, тому професійного втручання не обійтися.

Захворювання розвивається у всіх по-різному. Деякі можуть кілька років залишатися зовні здоровою людиною, при цьому страждаючи від залежності. У когось алкоголізм прогресує стрімко, погіршення стають помітними швидко.


Програми лікування алкозалежності

Програми лікування алкоголізму підбираються після огляду, діагностичних заходів, виявлення хронічних захворювань, стану психоемоційного фону. Обов’язково враховують вік, психотип особистості, сімейну атмосферу.

Необхідно, щоб були присутні такі етапи:

 1. Детоксикація (організм очищають від токсинів, краплинним шляхом вводять сорбенти, гепатопротектори, судинні засоби, вітаміни).
 2. Кодування (працювати над психічним станом можливо тільки якщо особа не відчуває згубної тяги. Тому спочатку добиваються байдужості до спиртного).
 3. Реабілітація (полягає у формування правильного світогляду, відновлення навичок спілкування, самоконтролю, аналізу своєї поведінки, емоцій, думок).

Також важливо проаналізувати причини зловживання алкогольними напоями. Вони можуть бути різними – самотність, стрес, професійні невдачі. Це важливо для того, щоб уникати провокаційних ситуацій, вміти справлятися з ними.

Лікування алкоголізму в Нововолинську


Кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголізму в місті Нововолинськ дозволяє вирішити проблему надовго, надійно та безпечно. Спосіб лікар-нарколог призначає, провівши бесіду з пацієнтом. Це можна зробити вдома, як і мотиваційна розмова. Сама процедура також можлива вдома, якщо не буде виявлено суттєвих ризиків.

Застосовують такі техніки:

 1. Медикаментозна.
 2. Гіпноз.
 3. За Довженком.
 4. Апаратна.
 5. Подвійний блок.

Для медикаментозної застосовують дві групи препаратів. Перша відключає рецептори мозку, відповідальні отримання задоволення, розслаблення, ейфорію від етилового спирту. Друга перешкоджає виробленню необхідних ферментів печінкою – етанол перестає розщеплюватися, що зумовлює найсильнішої інтоксикації.

Другий спосіб полягає у навіюванні пацієнту, що знаходиться під гіпнозом, необхідних установок – необхідності вести тверезий спосіб життя. Після процедури колишній алкоголік стає байдужим до алкоголю.

Лікар-психіатр Довженко розробив унікальну техніку, коли людину занурюють у неглибокий транс, різким гучним голосом вимовляючи фрази про небезпеку міцного, про те, що він може померти, якщо порушить режим тверезості. Результатом стає відраза до будь-яких напоїв, що містить етанол.

Ефективно застосовуються вплив лазером, струмом, теплом на біологічно активні точки організму. Виступає як доповнення до інших способів.

Найбільших результатів досягають, комбінуючи два чи три методи. Людина, яка не могла прожити без пляшки, стає повністю байдужою до колишнього способу життя.

Обов’язковою умовою для всіх методик є помірність від випивки 7-10 днів до сеансу. Якщо самостійно не виходить стримуватися, Приват Клініка може запропонувати пройти очищення за допомогою лікарських засобів, перебуваючи під контролем досвідчених фахівців.

Кодування від алкоголізму нововолинськ


Виведення із запою

Виведення із запою в місті Нововолинськ актуальне тим, хто, почавши випивати з приводу свята чи урочистої події, не може зупинитися. Спочатку такий стан може бути не дуже помітним – людина просто потребує «лікування» вранці після вечірки. Далі період поступово збільшується – може досягати кількох тижнів, місяців.

Для отримання послуги слід звернутися до нарколога. Можна провести процедуру у домашніх умовах. Медик виїжджає на виклик, оглядає, добирає препарати, дозування. Не варто займатися самолікуванням, лише фахівець може правильно оцінити ситуацію. Якщо не буде виявлено небезпеки, можна поставити крапельницю на місці.

Якщо пропонується госпіталізація, краще не відмовлятися, оскільки лише у стаціонарі є можливість провести лабораторні аналізи, ультразвукові дослідження, комп’ютерну томографію.


Вартість лікування від алкоголю у Нововолинську

Лікування від алкоголю, ціна в місті Нововолинськ, на яке буде доступніше, якщо вчасно звернутися за допомогою, повинні забезпечувати кваліфіковані фахівці. Приват Клініка гарантує такі переваги:

 1. Конфіденційність. Ви можете не турбуватися, що дані будуть передані до офіційних медичних закладів.
 2. Комфортні умови, проживання в одно-, дво-, тримісних номерах з усіма зручностями.
 3. Ефективні психотехніки – 12 кроків, арт-терапія, гештальт-аналіз, психоаналіз.
 4. Доброзичливе, поважне ставлення.
 5. Надання інформації близьким про перебіг терапії.
 6. Цілодобове спостереження, контроль.

Також з нами консультуються співзалежні. Вони відвідують індивідуальні, групові сеанси психотерапії, вчаться правильно поводитися з родичем після виписки. Не відкладайте, дзвоніть!

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ