Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Ситуація, коли хтось із членів сім’ї починає зловживати сильнодіючими речовинами чи алкоголем, може статися з кожним. Близькі спочатку намагаються самотужки вирішити проблему, бо не хочуть, щоб про неї стало відомо стороннім. Це хибний підхід. Згодом все стає лише гіршим – залежний деградує, перестає цікавитися сім’єю, з’являються захворювання. Наркологічна клініка міста Сарни може допомогти повернутись до тверезості, уникнути руйнування здоров’я, не допустити страшних наслідків.

Наші консультанти підкажуть родичам, що слід зробити насамперед, можуть приїхати додому, провести мотиваційну бесіду. За потреби буде запропоновано госпіталізація. Це дозволить ізолювати пацієнта, уникнути зривів, контактів із постачальниками препарату або міцного.

Замислитися над проблемою необхідно після появи таких ознак:

 • Сліди ін’єкцій, подряпини, що не гояться, рани на шкірі.
 • Червоні очі.
 • Зіниці не реагують на світ.
 • Неприємний запах у приміщенні.
 • Прогули роботи.

Головне не відкладати рішення звернутися за допомогою – зволікання може закінчитися непоправним – передозуванням, смертю, нещасним випадком.

Наркологічна клініка Сарни


Лікування наркоманії

Лікування наркоманії у місті Сарни має складатися з кількох відповідальних етапів, ігнорувати які не слід. Терапія складатиметься з:

 1. Детоксикації організму (потрібно очистити тканини від залишків наркотику, етанолу, токсинів, які продовжують отруювати). Це дозволить полегшити стан, покращити самопочуття, усунути ламання.
 2. Діагностика (важливо встановити наслідки тривалого зловживання, скласти анамнез, одержати результати аналізів).
 3. Відновлення фізичного здоров’я (призначаються гепатопротектори, лікарські засоби для судин, серця, покращення мозкового кровообігу, вітамінні комплекси, фізіотерапевтичні процедури).
 4. Реабілітаційна психотерапевтична програма.

Останній етап найважливіший та відповідальний. Пацієнт займається з психологом, з’ясовує причини свого шкідливого уподобання, вчитися контролювати свою агресію, дратівливість, емоції.

Лікарі-психологи застосовують такі методики:

 • Арт-терапія.
 • Гештальт-аналіз.
 • 12 кроків.

Головним завданням будь-якого методу є формування добровільного прагнення змінити життя. Без цього досягти стійких результатів неможливо.

Лікування наркоманії сарни


Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму в Сарнах може здатися зайвим. Це пов’язано з тим, що спочатку оточуючі не бачать чогось особливого в щовечірній пляшці пива, чарці горілки, келиху вина. Поступово звичної дози стає недостатньо, з’являються такі особливості, як провали в пам’яті, похмільний синдром, запій.

Кодування алкоголізму

Кодування алкоголізму застосовують для того, щоб викликати байдужість та огиду до спиртного. Відомі кілька методик. Найбільш підходящу вибирають виходячи з різних факторів. У нас можна пройти процедуру такими способами:

 1. Медикаментозний.
 2. Гіпноз.
 3. За Довженком.

Медикаментозний передбачає поміщення під шкіру чи м’яз капсули з препаратом. Вони можуть бути двох типів. Перші відключають рецептори мозку, відповідальні за розслаблення, задоволення, ейфорію. Алкоголік, випиваючи напій, нічого не відчує – тим самим зникає сенс пиття. Другі перешкоджають виробленню ферментів, що розщеплюють етанол. Після потрапляння речовини в організм розвивається інтоксикація, супроводжується стрибками тиску, аритмією, болями, спазмами, сильним блюванням. Страх утримує від пияцтва. Також необхідні ліки можуть вводитися внутрішньовенно. Метод має протипоказання у вигляді проблем зі здоров’ям – алергічні реакції, ниркова, печінкова недостатність, гіпертонія, вагітність.

Гіпнотичний полягає у навіюванні людині, зануреній у неглибокий транс, установок про необхідність припинення подібного способу життя. Прокинувшись, закодований стає байдужим до улюблених раніше напоїв. Протипоказанням може бути несприйнятливість до гіпнозу, епілепсія, психоневроз.

Лікар-психіатр Довженко розробив техніку, яка дає можливість за один раз впоратися зі шкідливими звичками. Пацієнт перебуває у перехідному стані між сном та неспанням і йому гучним різким голосом зачитують фрази про небезпеку коханого міцного. Прокинувшись, він відчує сильну відразу до виду та запаху рідин, що містять етанол.

лікування алкоголізму в сарнах

Виведення із запою

Виведення із запою в місті Сарни може знадобитися, оскільки попадання великої кількості етилового спирту протягом тривалого періоду дуже небезпечне. Також небезпечним є різке припинення розпивання – може виникнути біла гарячка. Допомогти може лікар-нарколог вдома чи в клініці. Приват Клініка має можливість застосувати найсучасніші, ефективніші способи, адекватно оцінити стан залежного, запропонувати необхідні заходи.

Після огляду та розмови з родичами приймається рішення про необхідність госпіталізації. Призначаються крапельниці з адсорбентами, розчинами для виведення токсинів, заспокійливими, знеболюючими, снодійними.


Вартість лікування залежностей

Важливим моментом для тих, хто розпочинає лікування наркоманії, є ціна у місті Сарни. Вона залежить від стадії, стану, необхідних послуг та застосовуваних способів. Приват Клініка гарантує конфіденційність, надійність та безпеку. Наші фахівці мають перевірені психотерапевтичні прийоми, працюють тільки з сертифікованими якісними засобами.

Лікування алкоголізму, ціна на яке буде мінімальною, якщо вчасно звернутися до професіоналів, також включає консультування співзалежних. Разом вдається отримати стійкі результати, врятувати людину, що випадково оступилася. Телефонуйте!

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ