Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Наркологічна клініка міста Вараш стає виходом, коли людина оступилася, стала залежною. Важливо розуміти, що захоплення психотропними речовинами, алкоголем – це не просто шкідлива звичка. Це серйозний психічний розлад, що потребує тривалої реабілітації. Самостійно складно позбавитися проблеми. Людина, яка спробувала наркотик, регулярно приймає спиртний напій, шукає порятунку від труднощів, ейфорії, розслаблення. Відчуття дуже яскраві, індивідуум почувається впевненішим, тому звичайне життя стає сірим, нудним, не цікавим.

Причини появи залежностей різні:

 • Самотність.
 • Нудьга.
 • Невпевненість.
 • Цікавість.
 • Чужий вплив.

Близьким варто бути уважніше, звертати увагу на зміну поведінки, звичок, зовнішності. Вчасно помітивши тривожні сигнали можна запобігти розладу психіки, здоров’я, деградації, летального результату.

Наркологічна клініка Вараш


Лікування наркоманії у Вараші

Лікування наркоманії у місті Вараш – непросте завдання. Простіше вирішити її буде у разі, коли звернення до медиків буде якомога раніше. Не варто розраховувати на те, що умовляннями, народними рецептами можна допомогти. Сучасні психотропи дуже небезпечні, викликають практично миттєве звикання, сильно впливають нормальне функціонування всіх внутрішніх органів.

Ознаками, на які варто звернути увагу, є:

 • Агресивна поведінка, дратівливість, різка зміна настрою.
 • Прихованість, прагнення уникнути спілкування зі старими друзями, родичами.
 • Погіршення здоров’я, втрата ваги.
 • Проблеми зі шкірою, синці, подряпини на руках, сліди ін’єкцій.
 • Зниження концентрації, уваги, пам’яті.
 • Почервонілі очі.

Помітивши симптоми, необхідно звернутися до професіоналів. Наркоману доведеться пройти кілька етапів:

 1. Детоксикація – виведення токсинів.
 2. Відновлення здоров’я.
 3. Психотерапевтична реабілітаційна програма.

Останній пункт найбільш важливий, оскільки допомагає стабілізувати психоемоційне тло, опрацювати причини, навчитися контролювати емоції, настрій, поведінку, стати впевненішим.
Лікування наркоманії Вараш


Лікування алкоголізму в Вараші

Тривалий прийом напоїв, що містять етанол, загрожує негативними наслідками. Розвиток хвороби відбувається кілька стадій. На перших двох можна спостерігати спроби приховувати від родичів своє захоплення. Далі настає деградація, стає байдуже, що пити, з ким, з якого приводу.

Лікування алкоголізму в місті Вараш зупиняє руйнування моральних принципів, коли особистість стає байдужою до сімейних справ, дітей, професійного зростання.

Лікування алкоголізму Вараш

Кодування алкоголізму

Кодування алкоголізму у місті Вараш дозволить звільнити людину від нездорового захоплення. Період, на який воно діятиме, вибирається кодованим – від 6 місяців до 5 літ. Його можна буде продовжити за потреби.

Застосовують такі методи:

 1. Медикаментозна.
 2. За Довженком.
 3. Апаратний.
 4. Подвійний блок.

Для медикаментозного застосовують два види препаратів. Перші зупиняють продукування необхідних розщеплення ферментів. Алкоголезалежний, випивши міцного, відчує біль, спазми, серцебиття, напад гіпертонії. Страх смерті лякає, зупиняє. Другі відключають центри мозку, відповідальні за задоволення.

Відомий психотерапевт Довженко використав занурення в транс, навіювання установок про смертельну небезпеку спирту, необхідність зупинитись.

Апаратний заснований на впливі лазером на певні точки тіла. Використовується як додатковий.

Найбільш результативне використання одразу двох способів. Людина відчуває огиду до колишнього способу життя, готова працювати над собою, змінювати життя.

Виведення із запою

Спочатку надмірне споживання спиртного не викликає тривоги. Поступово ситуація починає посилюватися – людині потрібно поправити здоров’я вранці, далі можуть бути пропуски роботи через неможливість зупинитись.

Виведення із запою в місті Вараш необхідний, коли має місце справжній запій. При хибному запої після закінчення свят вихідних випиваючий може зупинитися самостійно. Справжній – складніший випадок. Таке явище триває від трьох днів до кількох тижнів. Близьким важливо не прогаяти момент, залучити фахівців. Тривале надходження етанолу може призвести до важких наслідків:

 1. Біла гарячка.
 2. Псигосп.
 3. Суїцидальні думки.
 4. Панічні атаки.
 5. Інсульт.
 6. інфаркт.

Короткострокове зловживання можна зупинити вдома. Слід викликати лікаря-нарколога, який проведе огляд, підбере потрібні медикаменти, дозування, поставить крапельницю. Призначаються сорбенти, вітаміни, гепатопротектори, заспокійливі, знеболювальні. Кілька годин спеціаліст спостерігає за перебігом процедури, потім дає рекомендації родичам, залишає необхідні для подальшої терапії ліки.

Якщо спостерігається безупинний прийом горілки, вина на тиждень і довше, буде рекомендовано стаціонарне спостереження. Це з можливістю ускладнень, необхідністю контролювати життєво-важливі показники. Відмовлятися від госпіталізації не рекомендується.


Вартість лікування залежностей

Багатьох, хто починає лікування наркоманії, ціна у місті Вараш цікавить насамперед. Вона залежить від тривалості, стану пацієнта, застосовуваних методик. Приват Клініка своїм клієнтам гарантує високий результат, такі переваги:

 1. Конфіденційність. Вам не доведеться турбуватися в майбутньому про те, що проходження реабілітації стане перешкодою для отримання сертифікату, високооплачуваної роботи, прав водія, дозволу на оформлення опікунства.
 2. Комфортні умови, повноцінне харчування, сучасне діагностичне обладнання.
 3. Перевірені високоефективні методики, сертифіковані лікарські засоби.
 4. Індивідуальний комплексний підхід.

Важливий аспект для лікування алкоголізму ціна послуг. Якщо йдеться про початкову стадію, можна проходити його вдома. Складні випадки розумніше лікувати стаціонарно. Тут проходять ретельну діагностику, виходячи з якої вибудовується схема терапії.

Наші лікарі готові до найскладніших випадків, мають великий досвід, кваліфікацію. Не відкладайте, дзвоніть!

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ