Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Зіткнувшись із ситуацією, коли близька людина стає залежною від психотропних речовин, родичі не знають, що необхідно робити. Шукають рецепти в інтернеті, умовляють, замикають удома. Це не дає результатів. Залежний обіцяє кинути, просить дати грошей, запевняє, що це востаннє. Багато хто не наважується звернутися до медиків через побоювання постановки на облік, розголошення проблеми.

Наркологічна клініка міста Ковель забезпечує конфіденційність, ми стежимо за цим, інформуємо всіх співробітників про наші високі стандарти. Також досягати результатів допомагає ізоляція – пацієнти не мають змоги дістати дозу, зустрітися зі старими знайомими. Членам сім’ї надаємо інформацію про перебіг терапії.

Симптомами, на які слід звернути увагу, є наступні:

 • Прихована людина прагне усамітнитися, особливо під час телефонних розмов.
 • Предмети у приміщенні – шприци, бульбашки, пігулки, джгути, трави. Запах паленої трави в кімнаті.
 • Перевага одягу з довгими рукавами.
 • Почервонілі слизові оболонки очей.
 • Зірочки, що не реагують на світ.
 • Ігнорування домашніх обов’язків, роботи, навчання.

Важливо не відмахуватися, не вдавати, що нічого не відбувається. Своєчасне медичне втручання зупинить процес деградації, руйнування здоров’я, життя.
Наркологічна клініка Ковель


Програма лікування залежностей

Спочатку можливе захоплення легкими наркотиками, що здається невинним, несерйозним. Це хибна думка. Поступово відбудеться перехід більш небезпечні, важкі. Лікарі-наркологи застосовують комплексний підхід, що включає такі етапи:

 1. Зняття абстинентного синдрому. Призначають знеболювальні, спазмолітики, заспокійливі.
 2. Детоксикація. Краплинним шляхом вводять адсорбуючі засоби, вітамінно-мінеральні комплекси, ліки для покращення серцево-судинної діяльності, гепатопротектори.
 3. Відновлення здоров’я. Реабілітанти проходять ретельну діагностику, фізіотерапевтичні процедури, займаються спортом.
 4. Психотерапевтична програма реабілітації лікування залежностей. Недостатньо позбавити індивіда фізично. Психіка залишиться нестійкою, станеться зрив.

Лікарі-психотерапевти застосовують різноманітні психотехніки. Найбільш результативні такі:

 • 12 кроків – будується на добровільному прагненні звільнитися, самоаналізі, відвідуванні групових тренінгів.
 • Арт-терапія – займаючись творчістю, вчаться краще розуміти себе, свої емоції, тривоги, образи, контролювати думки.
 • Гештальт-аналіз. Нерідко джерела зловживання лежать у дитячих психотравмах. Слід з’ясувати їх, подолати невпевненість, комплекси.

Також пацієнти на індивідуальних сеансах із психологом навчаються навичкам спілкування, взаємодії з оточуючими. Ми навчаємо отримання задоволення від хобі, зустрічей з друзями, сімейних заходів.


Вартість лікування залежностей у наркоклініці

Починати терапію важливо якомога раніше. Наркотики негативно впливають на всі життєві аспекти – люди стають байдужими до дітей, батьків, роботи, хобі. Серйозні ускладнення починаються зі здоров’ям:

 1. Вірусні інфекції.
 2. Шкірні захворювання.
 3. Печінкова недостатність.
 4. Серцево-судинні порушення.

Наркоклініка міста Ковель має у своєму розпорядженні можливість проведення моніторингу стану, оцінки психоемоційного фону. Приват Клініка працює з найскладнішими випадками, наші фахівці мають перевірені методики. Головна перевага – індивідуальне ставлення. Кожен пацієнт потребує підбору відповідного саме йому способу.

Ми оцінюємо вік, стать, сімейний стан, стадію, вид вживаної речовини, стаж наркоманії. Також обов’язково пропонуються консультації співзалежним – людям, які проживають із залежним. Їхня нервова система, психіка також потребує коригування. Крім того, від їхньої поведінки залежить стабільність після виписки з центру.

Ми підтримуємо наших випускників після виходу зі стаціонару, вони будь-якої миті можуть звернутися за порадою, підтримкою. Не відкладайте, дзвоніть!

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ