Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Наркологічний центр у місті Луцьк дозволить впоратися із проблемою згубного захоплення психотропними речовинами. Самостійно неможливо боротися із цим. Сучасні наркозасоби викликають дуже швидке звикання, важкий абстинентний синдром, серйозні порушення функціонування внутрішніх органів. Не завжди люди наважуються одразу шукати професійної допомоги. Це обумовлено страхом розголосу, неприємностями на службі, почуттям провини. При цьому вчасне втручання стає запорукою високого результату.

Звернутися до наркоцентру слід, якщо виявлено такі ознаки:

 1. Агресивність, безпричинна дратівливість, різкі перепади настрою.
 2. Погіршення здоров’я, зниження імунітету.
 3. Провали в пам’яті, проблеми з мисленням.
 4. Синці, подряпини, сліди ін’єкцій.
 5. Зникнення цінностей, постійні прохання про гроші.
 6. Прихованість, уникнення контактів.
 7. Перевага одягу з довгими рукавами.

Не варто намагатися самостійно вилікувати наркомана – так ви тільки гаєте час, хвороба прогресує, переходить на наступну стадію. Людина деградує, втрачає морально-духовні цінності, втрачає інтерес до сім’ї, йде будь-які злочини.

Наркологічний центр у Луцьку


Лікування залежностей у наркологічній клініці

Терапія вимагатиме добровільного бажання, часу, проходження кількох етапів. Вона має бути комплексною, складатиметься з таких послідовних кроків:

 • Зняття ломки, усунення болісних симптомів.
 • Детоксикація – очищення організму, крові від токсинів, залишків хімічної речовини.
 • Заходи щодо відновлення фізичного здоров’я, діагностика, фізіотерапевтичні процедури.
 • Заборонні заходи – кодування.
 • Психотерапевтична реабілітаційна програма.
 • Ресоціалізація, адаптація.

Наркологічна клініка в Луцьку надає такі переваги:

 1. Гарантує конфіденційність. Дані нікуди не передаються, не ведуться записи, можна не називати свого справжнього імені.
 2. Індивідуальний підхід.
 3. Комфортні умови проживання, повноцінне домашнє харчування.
 4. Безпечні сертифіковані препарати.
 5. Перевірені сучасні методики, що довели свою ефективність.

Причинами хвороби стають нудьга, самотність, цікавість, перенапруження, неприємності на роботі, в особистому житті. Не має значення, що підштовхнуло до першої дози – головне вчасно вжити заходів. Якщо ви не знаєте, що робити, зверніться до нас. Наші психотерапевти ознайомляться із ситуацією, дадуть пораду, проведуть мотиваційну бесіду. Завжди можна знайти потрібні слова для того, щоб у залежного розплющилися очі.


Вартість лікування залежностей у клініці

На ціну впливають стан пацієнта, тривалість перебування в медичному закладі, кількість осіб, що проживають у номері, застосовувані способи допомоги.

Наркоцентр у Луцьку пропонує клієнтам такі техніки реабілітації:

 1. 12 кроків. Наголос робиться на прагнення реабілітанта звільнитися. Психолог спрямовує його, консультує, підказує напрямок руху.
 2. Арт-терапія. Займаючись творчістю, малюванням, фотографуванням можна розкрити свій потенціал, здібності, дізнатися про себе, краще зрозуміти, навчитися контролювати емоції.
 3. Гештальт-аналіз. Іноді джерела проблем пов’язані з подіями, що давно відбулися, психічними травмами. Виявивши їх, пропрацювавши, можна подолати труднощі, що є сьогодні.

Пацієнтів навчають керувати своїми думками, поведінкою, долати невпевненість, депресії, страхи. Також проводиться робота із співзалежними – членами сім’ї людини, яка страждає від шкідливої ​​звички. Від їхньої поведінки, спокою, витримки багато залежить. Вони можуть як покращити ситуацію, так і погіршити її. Проживаючи поруч із особистістю, чий психоемоційний фон порушений прийомом заборонених коштів, важко залишатися врівноваженим.

Лікарі-наркологи Приват Клініка мають високу кваліфікацію, великий досвід роботи з подібними випадками. Не відкладайте, не пускайте ситуацію на самоплив – дзвоніть!

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ