Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Один з кращих комерційних наркологічних центрів в Чернігові – НРЦ «Приват клініка». Він працює за сучасними світовими стандартами, має ліцензії, сертифікати, входить в мережу клінік, яка охоплює ряд міст України.

Послуги наркологічної клініки в Чернігові

«Приват клініка» – це лікування будь-яких видів залежності в Чернігові. Тут можна пройти лікування пивного алкоголізму та його класичної форми (залежність від міцних алкогольних напоїв). Допомогу надають чоловікам, жінкам і підліткам, схема лікування алкоголізму в Чернігові розробляється з урахуванням особливостей організму конкретного пацієнта.

Скористатися послугами лікування наркоманії в Чернігові можуть особи із залежністю від легких і важких, натуральних і синтетичних, аптечних і дизайнерських наркотиків, героїну та інших опіатів, марихуани, солей, спайсів, амфетамінів.

Також наркологічний центр у Чернігові здійснює лікування нехімічної залежності, яка в наші дні набула поширення. Це ігроманія – залежність від азартних ігор, ігрових автоматів, а також комп'ютерних ігор.

Звернутися за допомогою в наркологічну клініку в Чернігові можуть близькі осіб із залежностями, у яких розвивається співзалежність. Це стан, коли людина підлаштовується під хворого, бере на себе відповідальність за його вчинки, жертвує власними інтересами. Така поведінка перешкоджає одужанню залежного та підриває психологічне здоров'я співзалежного. У наркологічному центрі Чернігова навчають правильній поведінці, консультують, проводять тренінги, організовують зустрічі груп взаємодопомоги.

Лікування алкоголізму та лікування наркоманії в Чернігові – основні напрямки діяльності центру. Лікування алкоголізму в Чернігові здійснюється за комплексними програмами, тривалість і вартість яких визначаються в індивідуальному порядку. Ряд послуг надається як у складі курсу лікування наркоманії, алкоголізму, так і самостійно:

  • виведення із запою в Чернігові найчастіше необхідне на 2-3 стадії алкоголізму, але епізодичні запої можливі і на початковій стадії. У наркологічному центрі Чернігова переривання запою здійснюється кваліфікованим наркологом із застосуванням комплексу медикаментів, під постійним контролем;
  • детоксикація в Чернігові затребувана при алкоголізмі та наркоманії. Найчастіше вона планова, проводиться на першому етапі лікування. Але іноді пацієнтів привозять в наркологічний центр Чернігова в стані гострої алкогольної або наркотичної інтоксикації внаслідок передозування, запою або амфетамінового марафону. Після очищення організму, стабілізації стану вони відмовляються від подальшого лікування;
  • кодування – послуга, яку вважають ефективною альтернативою тривалому комплексному лікуванню. Пацієнти сподіваються, що за час, поки діє установка психотерапевта або нарко-, алкоблокатор, організм відвикне від алкоголю та наркотиків. Але багато хто при цьому живе з мрією розкодуватися й отримати можливість пити, вживати наркотики. Тому кодування варто розглядати як допоміжний метод лікування.

Результатом комплексного лікування алкоголізму в Чернігові стає свідома добровільна відмова від психоактивних речовин, зникає психологічна залежність, формується нова система цінностей. Тому фахівці наркологічного центру в Чернігові переконують пацієнтів не обмежуватися напівзаходами, мотивують на проходження повного курсу лікування з подальшою реабілітацією.

Принципи лікування залежностей

Розвиток наркоманії, алкоголізму починається з формування психологічної тяги до психоактивних речовин, яка переростає в залежність. Пізніше організм перебудовується, для протікання обмінних процесів, зняття болю, підтримки працездатності необхідна чергова доза алкоголю або наркотиків. Так формується фізична (хімічна) залежність. При ігроманії залежність виключно психологічна, хоча вона може вимагати медикаментозної корекції.

Процес лікування в наркологічному центрі Чернігова починається з усунення фізичної залежності. Сучасні препарати та методики детоксикації дозволяють швидко пройти цей етап лікування наркоманії в Чернігові. Значно більш складне завдання – подолання психологічної залежності, без якого неможлива повноцінна реабілітація та зберігається високий ризик рецидивів. Тому в наркологічному центрі Чернігова здійснюється комплексне лікування наркоманії та алкоголізму, в ході якого відновлюється нормальне функціонування організму та психологічне здоров'я.

На завершальному етапі здійснюється ресоціалізація пацієнта, підготовка до повернення в суспільство та життя за його нормами, правилами. Найважливіші принципи лікування залежностей в наркологічному центрі Чернігова – індивідуальний підхід, послідовна комплексна терапія, добровільність і анонімність.

Переваги наркологічного центру «Приват клініка»

Наш наркологічний центр в Чернігові здійснює ефективне анонімне лікування залежностей в комфортних умовах із застосуванням інноваційних методик. Наркологічна клініка оснащена сучасним обладнанням, меблями, сантехнікою, а її штат укомплектований досвідченим кваліфікованим персоналом. Об'єднані зусилля медиків, психологів, інших фахівців наркологічного центру в Чернігові дозволяють домогтися успіху в боротьбі із залежностями. У клініці пацієнти не просто проходять лікування, тут вони можуть знайти хобі, заняття до душі, обзавестися друзями, набути корисних навичок. Ціна лікування відповідає рівню послуг, що надаються.

Якщо вам необхідна допомога в подоланні залежностей, телефонуйте нам!