Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Лікування залежностей в наркологічному диспансері «Приват Клініка» в Києві

Реабілітація алкоголіків і наркозалежних – складний і тривалий процес. На початковому етапі важливо відокремити пацієнта від агресивного соціального середовища, в якому він вживав наркотики й алкоголь. Найбільш правильний шлях – отримання спеціалізованої медичної терапії в стаціонарі наркодиспансеру.

Щоб пацієнт отримав кваліфіковану допомогу та пройшов повноцінну реабілітацію, важливо звернутися до професіоналів із медичною освітою та знаннями у відповідних галузях.

Фахівці європейського інституту залежностей «Приват Клініка» надають професійну медичну допомогу та психологічний супровід залежним людям. Наркодиспансер працює на умовах анонімності та добровільного звернення. Якщо ви або ваші рідні потрапили в полон залежностей, звертайтеся до професіоналів. Консультація в наркодиспансері – це перший і найважливіший крок на шляху до одужання.

З якими проблемами до нас приходять

Наркозалежні та алкоголіки потребують професійної допомоги, самі того не усвідомлюючи. Більш того, усвідомленого підходу до справи потребують навіть їхні родичі, які часто страждають від співзалежності. У наш наркологічний диспансер в Києві звертаються наркомани й алкозалежні на різних стадіях захворювання: запій, необхідність детоксикації, абстинентний синдром, на етапі реабілітації.

З кожним пацієнтом працюють психологи та психотерапевти, аддиктологи, наркологи, психологи. Ми застосовуємо прогресивну терапевтичну програму позбавлення від залежностей і повернення до здорового щасливого життя. Команда лікарів використовує комплексний підхід, який включає такі пункти:

 • детокс;
 • програма з 12 кроків;
 • психотерапія та психокорекція;
 • терапевтичні групи та групи самодопомоги;
 • тренінги та навчальні програми;
 • кінезіотерапія;
 • арт-терапевтичні методики.

В процесі вибору терапевтичних лікувальних підходів лікарі враховують індивідуальні особливості особистості, минулий досвід вживання та поточний психологічний стан. Це запорука комфортного проходження терапії та ефективного результату.

Паралельно з перебуванням залежного в наркодиспансері проводиться робота з його родичами та близькими. Це закладає зачатки правильного плавного виходу в соціум.

Наркодиспансер в Києві: принципи роботи

Великий багаторічний досвід у лікуванні поведінкових і хімічних залежностей дозволить нам виробити ключові принципи надання допомоги хворим:

 • усвідомлене звернення в наркодиспансер;
 • добровільна відмова від залежності;
 • ефективний симбіоз немедикаментозної терапії та медикаментозних підходів до лікування;
 • застосування передових психокорекційних методик;
 • створення максимально ефективної атмосфери для реабілітації, формування нового кола спілкування;
 • зміна системи цінностей і глибинна особистісна корекція;
 • анонімне та повністю конфіденційне лікування.

У наркодиспансері в Києві створена комфортна атмосфера, в якій всі пацієнти крок за кроком проходять всі етапи лікування та реабілітації від алкоголю і наркотиків. Доступні ціни – це наш внесок у порятунок соціуму від руйнівних залежностей, які вже забрали життя тисяч українців. Якщо ви або ваші близькі опинилися за крок до прірви, не впадайте у відчай! Ситуацію можна змінити – звертайтеся в наркологічний диспансер «Приват Клініки» в Києві.

Наркологічній центр в Києві

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ