Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Алкоголізм – серйозна проблема, і вона вимагає серйозного лікування. У домашніх умовах, без залучення фахівців, неможливо домогтися результатів, алкоголік все одно буде продовжувати пити. Багато хто намагається спочатку діяти вмовляннями, потім починаються скандали, але все це марно, людина, залежний від спиртного, сам ніколи не зупиниться. Лікування алкоголізму в Кривому Розі стане можливістю почати нове життя, зберегти сім’ю, кар’єру і відносини з друзями.

Важко визнати, що хтось із членів сім’ї став алкоголіком, але якщо не вживати заходів, то поступово буде відбуватися деградація, людина опускається, стає байдужим до сім’ї, до дітей, до себе, до свого зовнішнього вигляду, до того, що він п’є . Також можуть з’явитися нові знайомі, з якими починає випивати алкоголік. Як правило, ці компанії відрізняються від тих, з ким він спілкувався раніше, і людина теж починає опускатися, деградувати. Починаються прогули навчання, роботи, що з часом призводить до фінансових проблем.

Лікування алкоголізму в Кривому Розі


З чого починається лікування алкогольної залежності

Лікування алкоголізму в Кривому Розі може допомогти, але починати необхідно якомога раніше. Розвиток алкоголізму проходить кілька стадій. На перших стадіях людина починає випивати більше інших, не може зупинитися, вранці їй необхідно похмелитися, так як вона дуже погано себе почуває. Така ситуація поступово призводить до запоїв, з яких людину треба виводити.

Також починає розвиватися толерантність до спиртного, тобто людина може випити набагато більше і при цьому у нього не починається отруєння, тобто людина не відчуває себе погано від надмірного вживання спиртного. Це тривожний сигнал, і близькі, які помітили щось подібне, повинні докласти всіх зусиль для того, щоб переконати родича пройти лікування для алкоголіків.

Спочатку буде необхідно очистити організм, вивести токсини і шлаки. Це допоможе запобігти інтоксикації, поліпшити самопочуття, відновити нормальне функціонування систем організму, зупинити руйнування здоров’я. Ця процедура може бути виконана як в стаціонарі, так і вдома у алкоголіка. Нарколог приїде на виклик з усім необхідним, підбере необхідні препарати і їх дозування, поставить крапельницю, залишиться з пацієнтом стільки, скільки необхідно. Залишить всі необхідні препарати і розповість, що потрібно робити далі. Але це тільки перший етап, подальше лікування алкогольної залежності потребую часу, зусиль і роботи з психотерапевтом.

анонімне лікування алкогольної залежності Кривий Ріг


Анонімне лікування алкоголізму

Багатьом важко зважитися звернутися до фахівців, так як люди бояться, що комусь стане відомо про їх захворювання. В результаті відбувається втрата часу, алкоголізм посилюється, поступово переходить на більш серйозну стадію, з якою дуже важко боротися. Виходом можуть стати приватні центри, які гарантують своїм пацієнтам конфіденційність. У цьому випадку лікування алкоголізму в Кривому Розі стане більш ефективним, людина не буде ні на що відволікатися, боятися розголосу, а буде спокійно лікуватися і рухатися до своєї мети.

Найкраще, щоб людина проходила лікування від алкоголю в спеціальному центрі. Тут є можливість ізолювати людину, не допустити його контактів з згубним оточенням, запобігти зриву. Колишні алкоголіки знаходяться в оточенні однодумців, доброзичливого і досвідченого персоналу, проживають в комфортних умовах, відвідують сеанси у психотерапевта, самі стають фахівцями з хімічним залежностям і допомагають іншим.

Підбираючи такий центр, де людина буде проходити лікування алкоголізму, ціни можуть бути різними. Але необхідно звертати увагу на те, чи є у установи ліцензія на право надавати медичні послуги, які застосовуються методики, які працюють фахівці. Також ви повинні мати можливість отримувати інформацію про хід лікування, не повинно бути такого, що пацієнти в центрі знаходяться, як в тюрмі. Можливі такі ситуації, коли людей примушують працювати на підпільних підприємствах, тому серйозне ставлення до вибору медичного закладу – це дуже важливо.

Лікування алкоголізму в Кривому Розі не повинно полягати тільки у відновленні фізичного здоров’я. Дуже важливо розібратися з причинами алкоголізму, навчити людину справлятися з проблемами без алкоголю. Тільки так можна добитися стійких результатів і допомогти людині повернутися до тверезості.

Також дуже важливою є підтримка близьких, тому вони теж повинні відвідувати групові заняття з психологом, на яких зможуть отримати інформацію про те, як необхідно вести себе з алкоголіком. Такий комплексний підхід дає дуже хороші результати і дозволяє забути про алкоголізм.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ