Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Лікування наркоманії в Кривому Розі вимагає серйозного і відповідального підходу. Це не просто шкідлива звичка, а важке хронічне захворювання, яке може привести до дуже руйнівних наслідків, якщо проігнорувати серйозність ситуації. Зіткнутися з такою проблемою може будь-яка сім’я, наркотики не вибирають людей по статусу або іншими критеріями. А після того, коли приходить розуміння проблеми, багато губляться, не знають, як необхідно вчинити і упускають час. Якщо ви також виявилися в ситуації, коли близька людина став наркоманом, не відкладайте, зверніться за професійною допомогою.

лікування наркоманії кривий ріг


Анонімне лікування наркоманії в Кривому Розі

Свідчити про те, що існує проблема і людині необхідне лікування наркоманії в Кривому Розі, можуть такі симптоми:

  • зміни в поведінці, скритність, необгрунтована агресивність. Раніше товариська людина стає замкнутою, приховує свої контакти і знайомих, може неадекватно відреагувати на саму простий жарт;
  • почервонілі очі, розширені зіниці, деякі види наркотиків можуть, навпаки, викликати звуження зіниць. Також у наркозалежного можна виявити краплі для усунення почервоніння очей, наприклад, Візин;
  • людина починає віддавати перевагу одяг з довгими рукавами для того, щоб приховувати сліди від ін’єкцій;
  • наркоманія поступово затягує, згодом наркозалежному не вистачає коштів на придбання дози, з дому можуть почати пропадати речі, гроші, цінності;
  • починаються проблеми зі здоров’ям, рани на шкірних покривах, підвищений тиск, проблеми з шлунково-кишковим трактом;
  • вдома можна виявити шприци, бульбашки, таблетки, порошки, пакетики з травами.

Лікування наркозалежності можна відкладати. Якщо ви зрозуміли, що близька людина став наркоманом, звертайтеся до фахівців негайно. Не варто сподіватися що наркоман може схаменутися, що йому може допомогти домашнє лікування. Це не так. Скандали, вмовляння не приведуть ні до чого, особливо, якщо мова йде про вживання сучасних наркотиків, які надають дуже серйозний вплив на головний мозок і психіку. Буває так, що спробувавши наркотик тільки один раз, людина стає залежною. Тому просто відсидітися вдома не вийде. Потрібно пройти курс лікування наркоманії в Кривому Розі, в якому будуть враховувати всі особливості психіки, види вживаних психотропних речовин, стаж наркоманії, вік. Провести такий аналіз під силу тільки фахівцям.

лікування наркозалежності в кривому розі


Послідовність лікування

Щоб лікувати наркомана, потрібно проходження декількох етапів, кожен з яких дуже важливий для успішності і отримання стійкого результату. Найпершим кроком стане виведення з клітин організму токсинів. Тривале вживання наркотиків призводить до дуже серйозних негативних наслідків, порушує нормальне функціонування всіх систем організму. Тому детоксикація дуже важлива. Для того, щоб очистити організм від токсинів, пацієнту ставлять крапельниці з абсорбуючими речовинами, препаратами для відновлення нормальної діяльності серцево-судинної системи, печінки, нирок.

Але простого виведення токсинів і відновлення фізичного здоров’я недостатньо. Необхідно, щоб лікування наркоманії в Кривому Розі включало психотерапевтичну допомогу. Колишній наркозалежний відвідує сеанси у психолога, розбирається в джерелах своєї хвороби, своїх внутрішніх проблемах, долає невпевненість в собі. Після виписки з єдиного центру він зможе чинити опір зовнішнім факторам, які можуть підштовхнути його до зриву, навчиться справлятися з різними труднощами, які можуть зустрітися в сімейному житті або на роботі.

Колишні наркомани в клініці займаються арт-терапією, спортом, беруть участь в групових психотерапевтичних сеансах, читають книги, слухають музику і дивляться фільми. Разом вони проходять такий непростий шлях, підтримують тих, хто тільки починає лікування і потребує допомоги і розуміння. Таке спільне лікування дає дуже хороші результати, не дає відчути себе самотнім на такому непростому шляху, як лікування наркоманії в Кривому Розі.

Але, підбираючи клініку, необхідно пам’ятати, що лікування наркоманії ціна Кривий Ріг – це не найголовніший показник. Основне, на що необхідно звертати увагу, це є чи у центру ліцензія, повідомляється чи родичам інформація про хід лікування, які методики застосовуються.

Дуже хороші результати допомагає отримати лікування наркозалежності за програмою 12 кроків. Пройшовши по крокам цієї програми, людина отримує можливість назавжди звільнитися від наркотиків, почати нове життя, допомагати іншим і залишатися тверезим.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ