Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Кожна людина завжди має можливість зупинити свій рух в прірву. Для цього вона повинна пройти лікування алкоголізму в Миколаєві, що дасть їй можливість відновити відносини з близькими, друзями, повернутися в професію, яка не деградувати і не опуститися.
Лікування алкоголізму в Миколаєві


Лікування алкогольної залежності в Миколаєві

Лікування для алкоголіків проводиться за трьома напрямками:

  • усунення проявів і симптомів захворювання;
  • з’ясування і усунення причин, які призвели до захворювання;
  • блокування механізмів, які призводять до формування залежності.

Для того, щоб полегшити симптоми, зупинити отруєння організму токсинами і етанолом, необхідно провести таку процедуру, як детоксикація. Вона полягає в краплинному введенні сорбентів, сольових розчинів, вітамінів, препаратів для нормалізації серцевої діяльності і очищення печінки. Після процедури алкоголік відчуває себе значно краще, переривається замкнуте коло, коли для полегшення свого стану людині необхідно випити, а це призводить до того, що все починається спочатку. Якщо ж різко припинити вживання спиртного після тривалого періоду запою, стан психіки може значно погіршитися, і навіть може початися біла гарячка.

Детоксикація допомагає впоратися з абстинентним синдромом, а проводитися ця процедура може як в стаціонарних умовах, так і вдома у алкоголіка. Визначати, де провести процедуру, повинен лікар-нарколог, після того як виїде додому до алкоголіку для первинної консультації, збере інформацію про наявні захворюваннях, поговорить з родичами алкоголіка. Далі буде прийматися рішення про госпіталізацію або наданні допомоги на дому.

Якщо є ризик розвитку ускладнень, то алкоголіку буде запропонований трансфер в клініку, де у медиків є можливість провести більш точну діагностику, забезпечити цілодобовий контроль, а при необхідності надати екстрену допомогу.

Ще один напрям, за яким ведеться лікування алкогольної залежності, це психотерапія, що дозволяє з’ясувати психологічні причини захворювання. Це дуже важливий етап, без якого лікування алкоголізму в Миколаєві не дасть очікуваного ефекту. Причини алкоголізму завжди слід шукати в невпевненості в собі, спробах стати більш комунікабельними, невдачах в особистому житті, проблеми на роботі. Людина намагається за допомогою алкоголю розслабитися, заглушити свої страхи, забути про проблеми. Поступово вона втягується, вранці відчуває себе дуже погано, бореться з цим станом за допомогою випивки, формуючи таким чином залежність.

Для того, щоб розібратися з причинами алкоголізму, лікар-психотерапевт застосовує різні перевірені методики:

  • арт-терапія;
  • програма 12 кроків;
  • гештальт-аналіз;
  • психоаналіз.

Всі вони дають головне – зробити лікування від алкоголізму Миколаїв ефективним, стійким і надійним. Людина приймає той факт, що хворіє і потребує професійної допомоги, впізнає себе і свої внутрішні проблеми, вчиться з ними справлятися, не вдаючись до алкоголю.

Перебуваючи в клініці, колишній алкоголік відвідує психотерапевтичні сеанси, працює над собою, разом з іншими пацієнтами займається арт-терапією, читає літературу, відновлює душевний спокій.

анонімне лікування алкогольної залежності миколаїв


Анонімне лікування алкоголізму

Дуже багато людей, як самі алкоголіки, так і їх близькі, бояться виносити свою проблему з сім’ї, намагаються самостійно боротися, але це призводить лише до того, що в такому будинку панують постійні скандали, сварки, напружена обстановка. Звичайно ж, ні про яке лікування в таких умовах не може йти мова. Для того, щоб впоратися з проблемами, а не занурюватися в них ще глибше, людина має потребу в спокої, кваліфікованому та комплексному підході. Анонімне лікування алкоголізму може стати виходом і гарантією того, що ніхто не дізнається про захворювання.

Крім того, клініка може дати ще ряд переваг – можливість ізолювати алкоголіка, забезпечити постійний контроль, а також провести заходи, спрямовані на запобігання залежності в майбутньому. На першому етапі з цією метою можливе застосування такого методу, як кодування. Це дуже поширений метод, застосовуваний для того, щоб лікування алкоголізму в Миколаєві допомогло. Лікарські препарати, введені крапельним шляхом або в спеціальній ампулі поміщені під шкіру, блокують отримання задоволення від спиртного, тому вживання втрачає будь-який сенс. Можливий ще один механізм – людина, що прийняла алкоголь, відчує себе настільки погано, що більше не буде пити.

Лікування алкоголізму ціни можуть бути різними, але головне, про що необхідно пам’ятати, звертатися слід до професіоналів, які гарантують результат.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ