Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Лікування наркоманії в Миколаєві – необхідна для відновлення нормального життя і здоров’я людини медична допомога. Пройшовши його, людина зможе повернутися на роботу, відновити здоров’я, відновити відносини з сім’єю. Якщо допомога не буде надана вчасно, проблеми будуть тільки збільшуватися, наркозалежний буде втрачати здоров’я, все більше втрачати віру в те, що допомога можлива, скоювати злочини, може наступити передозування і смерть.


Анонімне лікування наркоманії в Миколаєві

Про те, що необхідне лікування наркозалежності, свідчать наступні ознаки:

 • скритність;
 • перепади настрою;
 • сонливість;
 • різке схуднення;
 • зміна кола знайомих;
 • звужені чи розширені зіниці.

Такі симптоми повинні насторожити і стати приводом для звернення до нарколога. Чим довше ви відкладаєте, намагаєтеся вмовляти, сподіваєтеся на поради з інтернету, тим більше втрачаєте часу, і тим складніше буде проводити лікування наркоманії в Миколаєві.

Можуть застосовуватися різні методи:

 • медикаментозні, за допомогою яких з організму виводяться токсини і накопичені в клітинах наркотичні речовини. Також необхідно відновити фізичне здоров’я, так як наркотики надають на нього дуже сильний негативний вплив;
 • немедикаментозні, до яких відносять фізіотерапевтичні методи відновлення організму, голковколювання, масажі, лікувальну фізкультуру, рефлексотерапію. Такі методики також допомагають розслабитися, відновити психіку;
 • психотерапевтичні, які включають арт-терапію, психоаналіз, групові та індивідуальні сеанси. Робота з психотерапевтом спрямована на те, щоб людина краще дізналася себе, розібралася в своїх проблемах і в причинах, які призвели її до наркозалежності.

Методи, якими користуються медики для того, щоб провести лікування наркоманів, підбираються в індивідуальному порядку.

Лікування наркоманії в Миколаєві


Лікування наркоманії ціна в Миколаєві

Отримати наркологічну допомогу можна в приватному або державному центрі. Різниця між ними дуже істотна, так як приватні дають можливість зберегти анонімність, не ставлять на облік, нікуди не передають відомостей про своїх пацієнтів. У них людина може не переживати ні про що, а спокійно проходити лікування наркоманії в Миколаєві.

Також лікування наркоманів в клініці має таку перевагу перед лікуванням вдома, як можливість ізолювати людину, що не дасть можливості дістати наркотик, зірватися, зустрітися з тими, з ким відбувалося вживання.

Лікування наркоманії ціна в Миколаєві

Лікування наркоманії ціна в Миколаєві може бути різною, але в першу чергу необхідно думати про те, щоб допомога була професійною, застосовувалися перевірені методики і якісні медикаменти, а також проводився повний комплекс лікування – від виведення токсинів і полегшення самопочуття, до реабілітаційної програми.

Лікування наркоманії в Миколаєві включає такі послідовні етапи:

 • попередня консультація, в ході якої лікар-нарколог проводить огляд, спілкується з близькими залежного, мотивує на лікування. Добровільне бажання дуже важливо, тому питанню приділяється час і увага;
 • діагностика. Наркозалежний здає аналізи, медики з’ясовують стан його здоров’я, наявні хронічні захворювання, для нього підбирають методику лікування;
 • детоксикація для полегшення симптомів абстинентного синдрому, виведення токсинів, оздоровлення організму;
 • психотерапія, яка допомагає розібратися з причинами наркозалежності, стабілізувати стан психіки, навчити людину самостійно, без допомоги психотропних речовин справлятися з проблемами, невпевненістю в собі, депресіями і тривожними станами;
 • ресоціалізація, відновлення навичок спілкування з друзями, колегами, родичами;
 • адаптація до тверезого життя – відновлення на роботі, придбання нової професії, відвідування семінарів та лекцій для колишніх наркозалежних.

Лікування наркозалежності може знадобитися будь-якій людині, так як сьогодні ця проблема приймає просто загрозливих масштабів. А причинами наркозалежності можуть стати невпевненість в собі, невдачі в особистому житті і професійній діяльності, нудьга, погана компанія і слідування моді. Неважливо, що привело до захворювання, необхідно якомога раніше звернутися за допомогою, так як в цьому випадку шкода, заподіяна організму, буде мінімальною.

Не можна відкладати і сподіватися на те, що самостійно можна впоратися з цим хронічним захворюванням. тільки своєчасна допомога і лікування наркоманії в Миколаєві допоможе уникнути найстрашнішого – передозування і летального результату.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ