Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

НРЦ «Приват клініка» – наркологічний центр в Одесі, де здійснюється комплексне лікування хімічних і нехімічних залежностей із застосуванням сучасних методик. Мережа наркологічних центрів в Одесі та інших містах України існує вже більше 10 років і відповідає світовим стандартам надання медичних послуг.

Послуги наркологічного центру в Одесі

Якщо ви шукаєте, де можна пройти лікування будь-яких видів залежності в Одесі, «Приват клініка» – правильний вибір. Ця наркологічна клініка в Одесі надає широкий перелік послуг особам з хворобливими залежностями (аддикциями) та їх близьким:

 • виведення із запою в Одесі може знадобитися навіть на початковій стадії алкоголізму. Після надання невідкладної допомоги, стабілізації стану пацієнта фахівці-психологи переконують його пройти повний курс лікування алкоголізму в Одесі, щоб такі ситуації не повторювалися;
 • детоксикація в Одесі затребувана при тривалому зловживанні спиртного, передозуванні наркотиків, отруєнні організму та метаболічних порушеннях. Програми лікування наркоманії в Одесі часто починаються з цієї процедури;
 • кодування – один з допоміжних методів лікування залежностей. На початковому етапі лікування алкоголізму в Одесі часто потрібні підшивка алкоблокаторів або формування відрази до спиртного за допомогою навіювання;
 • комплексне лікування алкоголізму, лікування наркоманії в Одесі передбачає узгоджену роботу наркологів, психологів, психотерапевтів. Кінцевим підсумком є реабілітація пацієнта, відновлення фізичного та психологічного здоров'я, повернення до суспільно прийнятних норм поведінки, ресоціалізація;
 • лікування ігроманії та інших нехімічних залежностей в наркологічному центрі Одеси теж здійснюється, головна роль відводиться психотерапії;
 • допомога співзалежним, відновлення їх психологічного здоров'я та формування конструктивних моделей поведінки по відношенню до залежних родичів – ще одна важлива і затребувана послуга наркологічного центру Одеси.

Етапи та методи лікування

«Приват клініка» – наркологічний центр в Одесі, де дотримуються індивідуального підходу до кожного пацієнта. Але є стандартна схема лікування наркоманії в Одесі, а також лікування інших видів залежностей.

 1. Знайомство з пацієнтом, збір анамнезу, проведення обстежень, аналізів, постановка діагнозу (визначення типу, стадії залежності, виявлення супутніх захворювань) і розробка індивідуальної програми лікування.
 2. Мотиваційна робота психолога, спрямована на те, щоб хворий усвідомив свою проблему та погодився, що в його інтересах пройти курс лікування наркоманії в Одесі або вилікуватися від алкоголізму, ігроманії.
 3. Усунення фізичної залежності, детоксикація, метаболічна, загальнозміцнююча терапія, медикаментозне та фізіотерапевтичне лікування. Тривалість цього етапу залежить від стадії хвороби, стажу вживання, речовини, яка викликала залежність. Зазвичай подолати фізичну залежність в наркологічному центрі Одеси вдається за кілька тижнів. На цьому ж етапі проводяться сеанси психотерапії, заняття в групах само- та взаємодопомоги, спрямовані на звільнення від психологічної залежності.
 4. Подальша реабілітація, відновлення фізичного здоров'я та повне усунення психологічної залежності від наркотиків, алкоголю, патологічних звичок. Формується усвідомлена установка на здоровий спосіб життя. Застосовуються різні психотерапевтичні методики, індивідуальні бесіди, заняття в групах, тренінги, сеанси сімейної психотерапії. Одна з найбільш ефективних методик, до яких вдаються при лікуванні алкоголізму в Одесі – когнітивно-поведінкова терапія. На повну реабілітацію потрібно кілька місяців.
 5. Ресоціалізація. Триває вироблення та закріплення конструктивних моделей поведінки. Пацієнтів навчають знімати напругу, проводити вільний час, розважатися, отримувати задоволення від життя, не вдаючись до випивки та наркотиків. В результаті людина може повернутися до повноцінного життя в суспільстві, роботі, навчанні.

Наркологічний центр в Одесі готовий в будь-який момент надати підтримку своїм пацієнтам, які вже виписалися. Відсоток рецидивів серед тих, хто пройшов лікування алкоголізму, наркоманії в нашій клініці, мінімальний.

Переваги наркологічного центру в Одесі

Наркологічний центр в Одесі мережі «Приват клініка» це:

 • ефективне лікування за рахунок комплексного підходу, застосування сучасних методів, спільних зусиль кваліфікованих фахівців різного профілю та високого рівня матеріально-технічного оснащення наркологічної клініки;
 • анонімне лікування, гарантія конфіденційності;
 • комфортабельні побутові умови та психологічна обстановка;
 • поєднання лікувальних заходів з насиченим захоплюючим дозвіллям і посильним фізичним навантаженням, сприятливі умови для ресоціалізації;
 • профілактика рецидивів;
 • досвідчений персонал;
 • прийнятна вартість лікування. Ціна залежить від захворювання, обраної програми, тривалості курсу. Але лояльна цінова політика робить послуги наркологічного центру в Одесі доступними для більшості осіб, що потребують допомоги.

Отримати більш детальну інформацію, записатися на прийом можна за телефоном.