Адреса:

03148, Київ, проспект Леся Курбаса, 1Б, приміщення 326

Підшивка блокаторів – один із методів медикаментозного кодування. При лікуванні наркотичної залежності вдаються до підшивки від наркотиків, алкогольної – до підшивки від алкоголізму. Деякі препарати можуть застосовуватися в обох випадках.

Що таке підшивка блокаторів

Алкоблокатори, наркоблокатори – медикаментозні препарати, які несумісні з алкоголем і в поєднанні з ним провокують гостру інтоксикацію, або порушують механізм отримання задоволення від прийому алкоголю та наркотиків.

Можливий їх прийом у формі таблеток, ін’єкцій, але найбільш ефективною вважається підшивка від алкоголізму або наркоманії. Суть процедури полягає в тому, що пацієнту вживлюється підшкірний або внутрішньом’язовий імплантат – капсула з препаратом. Діюча речовина вивільняється та надходить у кров поступово.

Переваги підшивки від наркотиків, алкоголю:

  • простота, досить однієї процедури, в той час як таблетки зазвичай приймають за складною трьохетапною схемою зі зміною дозування та регулярним проведенням алкогольних проб;
  • пролонгована дія, постійний рівень активної речовини в організмі підтримується мінімум протягом 3 місяців (при підшивці від наркотиків, алкоголю налтрексоном) або 5-9 місяців (при підшивці від алкоголізму дісульфірамом);
  • відсутній ризик переривання курсу лікування, прийом таблеток можна пропустити випадково чи свідомо, а імплантат зазвичай вшивається під лопатку, видалити його самостійно неможливо.

До недоліків підшивки від алкоголізму відноситься більш висока вартість процедури в порівнянні з курсом таблеток або ін’єкцій, які забезпечують ефект на аналогічний строк.

Підшивка від наркоманії

Для підшивки від наркотиків застосовується налтрексон. Цей препарат зв’язується з опіоїдними рецепторами (рецепторами задоволення) та блокує вироблення ендорфінів. Через це вживання наркотиків не приносить очікуваної ейфорії, кайфу. В результаті прийом чергової дози втрачає сенс і тяга зникає.

Підшивка від наркоманії проводиться тільки після детоксикації та метаболічної терапії, подолання хімічної залежності. При наявності опіатів в крові налтрексон викликає абстинентний синдром. В наркологічній клініці спочатку проводиться обстеження пацієнта, аналізи, провокаційні тести. Пацієнту роз’яснюють цілі та наслідки підшивки від наркотиків, процедура повинна бути добровільною.

Підшивка від алкоголізму

Налтрексон також може застосовуватися для підшивки від алкоголізму, оскільки опіоїдні рецептори чутливі й до алкоголю. Специфічний метод підшивки від алкоголізму – аверсивна терапія дисульфірамом. Цей препарат відомий під комерційними назвами Еспераль, Тетурам. Дисульфірам блокує розпад токсичного метаболіту етанолу – оцтового альдегіду – на безпечні складові, і ця речовина затримується в організмі. Навіть мінімальної дози спиртного для пацієнта з підшивкою від алкоголізму достатньо для розвитку гострої інтоксикації, яка супроводжується блювотою, тахікардією, підвищенням температури. Після прийому 50 мл горілки концентрація ацетальдегіду в крові стає небезпечною для життя.

Цей метод медикаментозного кодування заснований на страху смерті, пацієнта попереджають, що в результаті вживання алкоголю він може померти. Тому підшивка від алкоголізму без відома пацієнта неприпустима, вона обов’язково повинна бути добровільною, усвідомленою. Також необхідні попереднє утримання від алкоголю та повна детоксикація, щоб в організмі не залишилося навіть слідів етанолу або ацетальдегіду.

Підшивка блокаторів в Києві

НРЦ «Приват клініка» пропонує пройти підшивку від наркотиків, алкоголізму в Києві. Лікування у нас:

  • анонімне;
  • безпечне – застосовуються тільки сертифіковані препарати відомих виробників і враховуються протипоказання;
  • ефективне – підшивці від алкоголізму, наркотиків передує мотиваційне консультування, а потім проводиться комплексна реабілітація;
  • доступне за ціною.

Детальну інформацію можна отримати в ході безкоштовної консультації.