Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Наркозалежність здатна зруйнувати життя людини, здоров’я, сім’ю, кар’єру. Несвоєчасне лікування, самолікування погіршують ситуацію, призводять до серйозних проблем, страждання людей, які проживають поруч. Наркодиспансер в місті Херсон закликає не відкладати лікування, звертатися до фахівців, своїми силами неможливо впоратися із захворюванням.

Приват Клініка використовує програму терапії наркозалежних, ефективність якої доведена позитивним результатом тисяч людей. Наркологи спираються на глибокі наукові розробки, результативні закордонні, вітчизняні методики, орієнтуються не на короткостроковий ефект лікування, а комплексну роботу, що приводить до звільнення від хімічних залежностей.

Реабілітаційний центр Херсон


Реабілітаційний центр в місті Херсон – які застосовуються методики

Реабілітаційний центр міста Херсон і його фахівці працюють не тільки над фізичним відновленням, а й над психологічною реабілітацією. Застосовуються наступні перевірені психотехніки:

  • арт-терапія;
  • психодрама;
  • гештальт;
  • психоаналіз;
  • 12 кроків.

Формула сучасних наркотиків завдає великої шкоди психіці, нервовій системі. Тому недостатньо очистити організм, зняти ломку. Наркоманія повернеться, настане зрив, якщо не розібратися з причинами, що підштовхнули до вживання психотропних препаратів. Вони можуть бути різними:

  • цікавість;
  • чужий вплив;
  • почуття провини;
  • невпевненість в собі;
  • депресії.

Без опрацювання їх спільно з психологом, який допомагає навчитися справлятися з емоціями, гнівом, образами, тривожністю, психіка залишається беззахисною, будь-яка негативна подія може стати причиною зриву.

Лікування включає групові та індивідуальні сеанси психотерапії, самостійну роботу, ведення щоденника, читання літератури. Наркодиспансер міста Херсон вчить приймати відповідальність за своє життя, поведінку, вчинки. Без цього, звинувачуючи інших, неможливо взяти під контроль емоційний стан. Людина буде розраховувати, що хтось прийде, заспокоїть, допоможе. Програма 12 кроків, що застосовується у нас, передбачає добровільне прагнення вилікуватися, відповідальність, доросле ставлення до проблеми.

Більш докладно про методики, які застосовує реабілітаційний центр міста Херсон можна дізнатися, залишивши заявку на сайті.


Херсонський наркодиспансер – особливості лікування

Наш херсонський наркодиспансер пропонує пройти лікування в комфортних, безпечних умовах. Він розташований в межах міста, в сучасному котеджі, має світлі затишні кімнати зі зручностями, їдальню, тренажерний зал, простору кімнату для занять психотерапією. У тих, хто вирішив пройти тут лікування завжди є можливість приїхати, поспілкуватися з адміністрацією, реабілітантами для того, щоб переконатися в надійності, безпеці. Приватні Клініка відкрита для перевіряючих, близьких людей колишніх наркозалежних, можна подивитися, як проходить реабілітація, познайомитися з командою фахівців.

Поступаючи до нас людина пройде діагностику, яка допомагає виявити наявні проблеми, хронічні хвороби, ускладнення. Наркологи знімуть ломку, проведуть детоксикацію організму, яка полягає в краплинному введенні сорбуючих препаратів, вітамінів, знеболюючих, заспокійливих засобів. Наркодиспансер в місті Херсон застосовує перевірені, якісні препарати, що відповідають вимогам міністерства охорони здоров’я України.

Відновлення нервової системи може вимагати застосування медикаментозного лікування. Воно призначається наркологом після проведення огляду, проводиться тільки під контролем медиків, виключно за графіком.

Реабілітаційна програма призначається індивідуально, враховується вік, стаж наркозалежності, психологічні особливості особистості, прагнення до одужання. Правильно встановлений діагноз дає нам можливість підібрати найбільш підходящі методики лікування.

Ми активно співпрацюємо з співзалежними, проводимо для них лекції, психотерапевтичні сеанси, семінари. Обов’язково тримаємо родичів в курсі того, які зустрілися складності, як протікає процес реабілітації. Це дуже важливо, тому що після проходження лікування, повернення з центру додому колишній наркозалежний потребує підтримки, розуміння, терпіння, допомоги близьких людей.

Режим дня херсонський наркодиспансер становить так, щоб видужуючі цілий день були зайняті корисними справами. Психотерапевтичні сеанси, заняття спортом, читання спеціальної літератури, ведення домашнього господарства, час на гігієнічні процедури, відпочинок. Домашнє харчування, здоровий восьмигодинний сон є непорушною умовою при проходженні лікування у нас.

Якщо у вас є питання про те, як проходить реабілітація, зв’яжіться з нами по телефону +380951225000.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ