Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

З наркозалежністю неможливо впоратися самостійно, вона ніколи не пройде без лікування. Але при своєчасному зверненні до реабілітаційного центру Полтава можна перервати розвиток хвороби – колишні наркомани, пройшовши реабілітацію, живуть здоровим і щасливим життям.

Головне, що необхідно для успішної допомоги залежним, це те, що вона повинна бути комплексною і включати не тільки допомогу на фізичному рівні, але і психотерапевтичне консультування.

По-справжньому результативна програма лікування – це програма, яка застосовує комплексний підхід, враховує індивідуальні особливості особистості, супутні невротичні і психічні розлади. Наш наркологічний центр в Полтаві використовує в роботі програми, схвалені кращими фахівцями в сфері психіатрії та наркології міністерства охорони здоров’я України.

Головна мета лікування – це повна зміна життєвих пріоритетів і цінностей, абсолютний відмова від вживання будь-яких психотропних засобів, розвиток необхідних навичок по спілкуванню з оточуючими, виняток асоціальних вчинків і поведінки.

Реабілітаційний центр в Полтаві пропонує такі переваги:

  • працюємо цілодобово без вихідних і свят. Після звернення нарколог оперативно виїжджає до вас додому, консультує, розповідає про програму лікування, транспортує в центр;
  • тактовне, шанобливе ставлення до пацієнтів. Наші фахівці з розумінням ставляться до проблем людей, які звернулися в наш центр, завжди готові надати підтримку;
  • кваліфіковані фахівці. У нас працюють найкращі психотерапевти і наркологи з великим досвідом.

Починати лікування необхідно з детоксикації. Для цього пацієнтові за допомогою крапельниць вводять сорбенти, препарати для відновлення печінки, загальнозміцнюючі і вітамінні добавки. Таким чином вдається полегшити стан пацієнта, зняти ломку, звести до мінімуму ризик ускладнень після вживання наркотичних засобів. Цей етап можливо провести в домашніх умовах, але тільки в тому випадку, якщо нарколог не виявить факторів, які можуть призвести до ускладнень.

Далі з пацієнтом починають працювати психотерапевти. Найкраще для проходження цього етапу звернутися в наркологічний диспансер Полтава. Це дасть можливість ізолювати пацієнта від його оточення і звичної обстановки. На територію не допускаються сторонні, тому тут у пацієнта не буде можливості дістати дозу і зірватися.

Реабілітаційний центр Полтава


Наркодиспансер в Полтаві

Дуже важливо, щоб лікування наркозалежного не обмежувалося допомогою на фізичному рівні. Повинна проводитися серйозна робота з психікою залежної людини. Для цього психотерапевти використовують такі методики:

  • арт-терапія – методика, застосовуючи яку фахівець вчить пацієнта висловлювати через мистецтво свої страхи, сумніви, тривоги, емоції. Люди на сеансах, які можуть бути індивідуальними або груповими, малюють картини, займаються іншою творчістю, слухають музику, дивляться фільми, складають вірші і казки. Це дозволяє дати вихід негативним почуттям, наповнитися радісними і позитивними емоціями;
  • гештальт-терапія. Дуже часто джерела психологічних проблем лежать в минулому людини, тому необхідно знайти те, що мучить і не дає спокійно жити, опрацювати проблему і відпустити її. Це дає можливість поставити крапку на ситуаціях з минулого, які вносили дискомфорт і змушували шукати допомоги в наркотиках;
  • 12 кроків. Завдяки цій програмі людина вчиться брати на себе відповідальність за своє життя, за те, що з ним відбувається. Також дуже важливим в цій програмі є те, що ті, хто вже одужав, надають підтримку тим, хто знаходиться на початку шляху. Позитивний приклад не дає втратити надію, люди розуміють, що завжди є той, до кого вони можуть звернутися за підтримкою і допомогою.

Наркодиспансер Полтава використовує тільки найкращі методики і психотехніки, які допомогли тисячам людей звільнитися від залежності.

Також дуже важливою є робота з родичами колишнього наркозалежного. Від їх розуміння, підтримки, правильної поведінки залежить дуже багато після того, як пацієнт покине наркологічний центр в Полтаві. Наші психологи надають допомогу співзалежним, так як вони потребують відновлення душевної рівноваги, але не завжди можуть самостійно впоратися зі своїми переживаннями та емоціями.

Така комплексна робота допомагає повністю змінити життя людини. Залишаючи наш реабілітаційний центр в Полтаві, вона стає самодостатньою, вміє ставити цілі і досягати їх, не перекладає ні на кого відповідальність і не шукає винних у своїх проблемах.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ