Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Професійне лікування алкоголізму
 • Ми займаємося лікуванням алкоголізму більше 15-ти років
 • Ми зібрали кращу команду професіоналів
 • Ми ліцензоване Міністерством охорони здоров’я заклад
 • Ми застосовуємо найефективніші сучасні методики
 • Ваша проблема має рішення у нас в клініці

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
бутират это

Що таке Бутират і чому він небезпечний?

Бутират – це синтетична наркотична речовина. У медицині його застосовують для допомоги при психоневрозах, проведення анестезії, стимулювання роботи нирок, прискорення метаболізму. Вживання підвищених дозувань може призводити до небезпечних наслідків. Наявний наркотичний ефект призвів до того, що ця речовина стало активно використовуватися наркоманами для того, щоб отримати кайф.

Багато хто не знає, починаючи приймати бутират що це може викликати отруєння, призводити до втрати контролю над власною поведінкою, суїцидів, скоєння злочинів, розвитку найсильнішої психологічної залежності. Оксибутират є порошок жовтуватого або білого кольору, добре розчинний у воді. У більшості випадків виготовляється кустарними способами, що робить його ще більш токсичним і небезпечним.

що таке бутират


Бутират – як діє на людину

Прийом бутират дія може нагадувати вплив на організм міцних спиртних напоїв. Поширення цього наркотику в основному відбувається в молодіжному середовищі, в нічних клубах, на вечірках. Після прийняття невеликих доз людина розслабляється, стає більш розкутою і товариською. Дія триває дві-три години.

Залежно від бутират дозування можна відзначити три стадії інтоксикації організму людини:

 1. Розслаблення, піднесений настрій, запаморочення, ейфорія, відчуття легкості і повного щастя.
 2. Неадекватна поведінка, гучний сміх, підвищена товариськість, нав’язливість, вчинення необдуманих вчинків, підвищення лібідо, що веде до безладних статевих зв’язків.
 3. Дуже велика доза може привести до того, що людина впадає в глибокий сон, що нагадує летаргічний, може проспати до восьми годин, розбудити його дуже складно.

Також не всі розуміють, приймаючи бутират як діє він на нервову систему – у людини знижується концентрація, увага, сповільнюється розумова діяльність, що може призводити до небезпеки під час керування транспортним засобом.

Часто буває так, що купуючи наркотик, людина не усвідомлює небезпеки, думає, що це невинне засіб, не знає який має бутират склад, вважає, що все залежить від бутират як приймати. Залежність розвивається дуже швидко, і не маючи можливості прийняти дозу, наркозалежний стає дратівливим, агресивним, відчуває себе незахищеним. Ще однією небезпекою є поступове поява толерантності у людини до даного психотропного речовини, що стає причиною збільшення дози і загрожує передозуванням.

Бутират ліки застосовується у виняткових випадках, під контролем медиків та з ретельної дозуванням. Відвідувачі клубів ж препарат вживають на око, одночасно з алкоголем, іншими наркотиками. Це може призводити до тяжких наслідків, неадекватних вчинків, передозуванні, спробам суїциду.


Передозування наркотиком бутират

Людина, який зазнав ейфорію, релакс, піднесений настрій, розкутість, бажає знову відчути цей стан. Якщо у нього немає такої можливості, у людини починається ломка. Бутират наркотик небезпечний тим, що поступово тривалість впливу скорочується, а для досягнення кайфу необхідно збільшувати кількість прийнятого препарату. Це призводить до інтоксикації, а в подальшому може навіть статися передозування бутиратом. Визначити це можна за такими ознаками:

 1. Неадекватна поведінка, спроби суїциду.
 2. Загальмованість, провали в пам’яті.
 3. Порушення дикції.
 4. Зниження тиску, уповільнення серцебиття.
 5. Блідість шкірних покривів.
 6. Наступ глибокого сну, перервати який не може навіть поява блювоти.
 7. Мимовільне сечовипускання.

Близько повинні розуміти, що це дуже небезпечний стан – передозування бутиратом що робити, щоб допомогти людині. Якщо вчасно не звернутися до медиків, наркозалежний може впасти в кому, у нього почнеться набряк мозку, настане смерть. Тому діяти необхідно швидко, не намагатися самостійно впоратися з ситуацією.

До прибуття медиків можна зробити наступне:

 1. Не дозволяти людині відключитися – ви можете розмовляти, ляскати по щоках.
 2. Якщо наркозалежний вже втратив свідомість – необхідно перевернути його на бік, так як при виникненні блювоти він може захлинутися.

Після приїзду лікарів необхідно повідомити їм про те, що саме вживала людина, чи приймався одночасно алкоголь, інші засоби.


Наслідки прийому бутирата

Даний наркотик не приводить до сильної фізичної залежності і тому багато хто вважає його легким. Але не всі розуміють, який може заподіяти бутират шкоду. Визначити заздалегідь, як подіє препарат на людину, неможливо. У кожному разі його дія індивідуальна. Іноді навіть невелика доза може викликати бутират побічні ефекти:

 1. Біль у грудях.
 2. Перепади тиску.
 3. Ненормальну активність, на зміну якій приходить апатія.
 4. Запаморочення.
 5. Блювоту.
 6. Втрату свідомості.
 7. Посилене потовиділення.
 8. Сопор.

Якщо людина одночасно прийме алкоголь, то може виникнути ще більш важкий бутират побічний ефект. Може наступити зупинка дихання, інсульт, інфаркт, ниркова недостатність, відмовити нирки.


Залежність від бутирату і її лікування

Самостійно неможливо проводити лікування залежності від бутирату. У наркомана сильно страждає центральна нервова система, головний мозок. Залежний потребує ізоляції від того суспільства, де він діставав речовину.

Бутират лікування має проходити під наглядом медиків і включати наступні етапи:

 1. Зняття абстинентного синдрому, виведення токсинів з організму, введення вітамінів і мікроелементів, так як вживання призвело до вимивання їх з організму. Для цього застосовують внутрішньовенні ін’єкції, крапельниці.
 2. Проведення діагностики, лабораторних досліджень, відновлення фізичного здоров’я. Наркоманія призводить до серйозних проблем, захворювань, які необхідно усунути до початку психологічного відновлення. Пацієнту призначають фізіотерапевтичні процедури, дієту, масаж, медикаментозне лікування виявлених захворювань.
 3. Психотерапевтична реабілітація, яка допомагає знайти причини наркоманії, стабілізувати психіку. Застосовуються такі методики як арт-терапія, вплив гіпнозом, психоаналіз, проходження реабілітації за програмою 12 кроків. Після лікування людина зможе тримати під контролем свої емоції, справлятися з труднощами, тривожністю, невпевненістю в собі, напругою.
 4. Адаптація та ресоціалізація. Колишньому наркозалежному доводиться заново відновлювати спілкування з друзями, родиною, знайомими, співробітниками. Без наркотиків спілкуватися складніше, важко відчувати себе вільно, розкуто, але над цим також можна працювати на психотерапевтичних сеансах.

Вдома неможливо застосувати необхідні засоби, методики, контролювати стан залежного, контролювати його зв’язку, спілкування, тому такі пацієнти направляються в стаціонар.

Тривалість лікування і методи будуть визначатися в кожному конкретному випадку, в залежності від стану здоров’я та психіки пацієнта. Така робота непроста і тривала, але вона приносить результати.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ