Адреса:

03148, Київ, проспект Леся Курбаса, 1Б, приміщення 326

Виведення із запою в Києві відноситься до найбільш затребуваних послуг з числа тих, що надають приватні наркологи та наркологічні клініки. Систематичні тривалі запої характерні для 2-3 стадії алкоголізму, а епізодичні, короткочасні (2-3 дні) відзначаються навіть на продромальній (нульовій) стадії. Якщо людина не страждає на алкоголізм, виведення із запою в Києві можливе власними силами, але надійніше звернутися до фахівців, наприклад, в НРЦ «Приват клініка».

Важливість професійного виведення із запою

Якщо псевдозапій можна припинити вольовим рішенням, то істинний запій переривається мимовільно тільки при важкій інтоксикації, коли людина фізично не може більше пити. Краще не доводити до такого стану та вдатися до професійних послуг виведення із запою в Києві.

Запій, особливо тривалий, загрожує важкою інтоксикацією продуктами розпаду алкоголю, розвитком ниркової та печінкової недостатності, ускладненнями з боку ШКТ. Неправильне виведення із запою, його різке переривання без детоксикаційних і загальнозміцнюючих заходів також небезпечні для здоров’я та навіть можуть становити загрозу життю:

 • великий ризик серцево-судинних ускладнень, інсультів, інфарктів;
 • може розвинутися депресія, делірій та інші види алкогольного психозу з суїцидальними спробами або спалахами агресії щодо оточуючих;
 • порушується сон.

Ефективне та безпечне виведення із запою можливе як у стаціонарі, так і на дому, оптимальний спосіб вибирають з урахуванням загального стану пацієнта, стадії алкоголізму, тривалості запою, супутніх захворювань. У будь-якому випадку виведення із запою в Києві проводиться під постійним контролем фахівця, в разі необхідності в програму вносяться корективи.

Комплекс заходів з виведення із запою в Києві

Виведення із запою в Києві починається з виклику фахівця-нарколога, який зазвичай виїжджає додому, проводить огляд пацієнта, опитування близьких, оцінює стан. Подальші дії:

 • приймається рішення про можливість виведення із запою на дому або необхідність госпіталізації, розробляється індивідуальний план лікування;
 • проводиться детоксикація за обраною програмою. Вартість детоксикаційних процедур залежить від комплексу препаратів і методик, які застосовуються, а їх підбирають з урахуванням стадії алкоголізму, тривалості запою, тяжкості інтоксикації;
 • розробляється програма комплексної відновної терапії, спрямованої на підтримку органів і систем, функціонування яких порушено внаслідок інтоксикації. Повний комплекс заходів розрахований на кілька днів.

Програми детоксикації

Першочергова задача, яку переслідує виведення із запоїв, полягає у очищенні організму від отруйних речовин, які накопичилися в ньому за час вживання алкоголю. Залежно від тяжкості отруєння підбирається програма медикаментозної або апаратної детоксикації.

 1. Стандартна детоксикація при короткочасному запої на початковій стадії захворювання – виведення з запою крапельницею із сольовими розчинами та загальнозміцнюючими, седативними препаратами, загальний обсяг розчинів 600-800 мл.
 2. Подвійне очищення показано при запої тривалістю до 10 днів, також ставиться багатокомпонентна крапельниця, але комплекс препаратів розширений, а обсяг збільшується до 800-1000 мл.
 3. Глибока детоксикація необхідна, якщо запій триває більше 10 днів, загальний обсяг розчинів, що вводяться через крапельницю, досягає 1-1,2 л.

При важкій інтоксикації може бути показаний плазмаферез та інші процедури з очищення крові поза організмом (екстракорпорального).

Крім виведення із запою в Києві затребувані послуги швидкого витверезіння, до нього вдаються при гострому отруєнні алкоголем у людини, яка не страждає на алкоголізм.

Де пройти виведення із запою в Києві?

«Приват клініка», сертифікована приватна наркологічна клініка Києва, надає послуги виведення із запою. Лікування тут:

 • анонімне;
 • ефективне, проводиться із застосуванням сучасних препаратів і технологій;
 • комплексне, після виходу із запою можна закодуватися, пройти курс психотерапії, програму реіз абілітації;
 • ціни доступні.

Щоб отримати допомогу, достатньо зателефонувати нам.