Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
Вывод из запоя Переяслав

Виведення із запою Переяслав

Відповісти на питання, як вивести людину з алкогольного запою, можуть тільки лікарі, наркологи, фахівці в галузі залежності. Ні в якому разі не можна займатися лікуванням, діагностикою, якщо у Вас немає на це кваліфікації.

Ви можете звернутися в приватну або державну установу.

 1. Наркологічний центр «Приват Клініка» пропонує Вам комплексні процедури по виведенню з запою, а також таку послугу, як лікування алкоголізму в Києві. Фахівці центру дотримують анонімність, надають комфортні умови проживання, супроводжують пацієнтів після лікування.
 2. У Переяславській центральній районній лікарні застосовуються тільки медикаментозні методики. Алкоголік повинен стати на облік до місцевого психоневрологічного диспансеру, щомісяця там відзначатися.

Виведення із запою Переяслав - 1

Запій і псевдозапій

Не завжди тривале вживання алкоголю – істинний запій. Іноді людина так реагує на якісь значущі позитивні, негативні моменти життя. Але, попри це, вона може зупинитися. Наприклад, в разі виходу на роботу, важливої ​​зустрічі й так далі. Так відбувається через сильний емоційний сплеск, з яким досить складно впоратися. Фізичних наслідків фактично не спостерігається.

Запій же характеризується:

 1. Відсутністю контролю над кількістю випитого.
 2. Втратою бажання їсти. Навіть невелика кількість їжі викликає нудоту.
 3. Важкі стани через абстиненцію. Людина іноді потребує чергової дози алкоголю просто через те, що без неї може початися біла гарячка.
 4. Тремтінням у всьому тілі. Особливо це помітно, коли алкоголік бере щось у руки.
 5. Випивкою наодинці, без причини.
 6. Втратою пам’яті після сп’яніння.
 7. Постійним головним болем.
 8. Зневодненням організму.

Підходи до корекції даних патологій різні. У випадку з псевдозапоєм достатньо кількох сеансів з психологом. Запоєм – повноцінна, тривала медична психотерапевтична робота.

Виведення із запою Переяслав - 2

Як вивести із запою алкоголіка?

Щоб вивести людину із запою, необхідно викликати лікаря або приїхати в наркологічний центр «Приват Клініка». Наші лікарі займаються питаннями, пов’язаними із залежністю від алкоголю понад десять років.

Процес виведення з запою розділяється на кілька етапів:

 1. Надання першої медичної допомоги, якщо стан хворого межує з критичним. Наприклад, при алкогольному отруєнні.
 2. Обстеження хворого на алкоголізм. Щоб поставити правильний діагноз, виявити інші хвороби, визначити, чи немає у людини протипоказань до процедур, препаратів, які допомагають вийти із запою.
 3. Очищення організму від токсинів. Також продуктів розпаду етилового спирту. Дана маніпуляція допомагає впоратися з похміллям, запобігти делірій, значно поліпшити самопочуття хворого.
 4. Призначення медикаментозного лікування. Алкоголіку виписують сорбенти, седативні, вітаміни тощо. Препарати вводять через крапельниці, перорально, внутрішньовенно, внутрішньом’язово. Терапія націлена на відновлення сну, харчування, нервової системи, лікування супутніх хвороб.

Після цього алкозалежний почувається значно краще. Але це не позбавить його від самої залежності. Лише прибере фізичні симптоми. Щоб повністю позбутися від алкоголізму, необхідно продовжувати процес одужання.

Лікування запійного алкоголізму

Справжня причина періодичних запоїв може ховатися в:

 • невпевненості;
 • дитячих травмах;
 • невмінні справлятися зі стресом;
 • труднощах у самореалізації й так далі.

Тому, позбутися тільки від фізичних симптомів запійного алкоголізму – недостатньо для повного припинення вживання спиртних напоїв.

Фахівці наркологічного центру «Приват Клініка» пропонують після виходу із запою продовжити роботу над собою. Процеси, які наближають алкоголіка до тверезого життя з мінімальним дискомфортом:

 1. Реабілітація. Період відновлення умінь людини спілкуватися, справлятися з нудьгою, труднощами, відпочивати без спиртного. Інформування про те, що таке залежність від алкоголю, як справлятися з її проявами. Навчання навичкам працювати зі своєю поведінкою, мисленням.
 2. Ресоціалізація. Адаптація в суспільстві. Залежним складно дотримуватися своїх принципів відразу після реабілітації. Іноді вони не можуть впоратися зі спокусами, проблемами, котрі їх поглинули. Наші фахівці допомагають їм у цьому. Що сприяє зміцненню рішення бути тверезими, адже вони не відчувають самотності. Сюди ж входить їх самореалізація: відновлення здорових відносин, навчання, кар’єра й таке інше.

Також тут працюють з рідними та близькими алкоголіків:

 1. Займаються корекцією співзалежності. Вихід з ролей трикутника Карпмана: рятувальник, агресор, жертва.
 2. Надають психологічну допомогу.

Виведення із запою Переяслав - 3

Більше інформації на тему «виведення із запою Переяслав» можна отримати за номерами на нашому сайті.

Виведення із запою Переяслав - 5
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!