Адреса:

03148, Київ, проспект Леся Курбаса, 1Б, приміщення 326

Як кинути пити: 6 порад залежним

Вважається, що спиртне – це приємний спосіб розслабитися. Багато людей бояться відмовитися від «дружнього походу на пиво» ​​і перетворитися в білу ворону. Насправді алкоголь повільно, але вірно руйнує здоров’я і особистість людини. За силою впливу на організм він лише незначно відстає від кокаїну. У людини, яка п’є тільки «у свята», знижується концентрація уваги, погіршується пам’ять і починаються проблеми зі здоров’ям. Спирт не тільки шкодить печінці, а й в буквальному сенсі слова знищує клітини головного мозку.

Кинути пити

Хочу кинути пити. З чого почати?

Перемогти алкоголізм однією лише силою волі вдається одиницям. У людини, регулярно приймає спиртне, формується стійка психологічна і фізична залежність. Наші фахівці дали 6 порад, які допоможуть вам позбавитися від адикції, що отруює життя.

Зверніться до лікаря

Слід записатися на прийом до терапевта, який при потребі видасть направлення до нарколога. Спеціаліст поставить пацієнтові три дуже важливих питання:

  • регулярно ви відчуваєте потребу в випивки;
  • чи можете ви контролювати кількість випитого;
  • відчуваєте ви роздратування, коли не можете отримати алкоголь.

Виходячи з відповідей і результатів обстеження, лікар визначить, на якій стадії алкоголізму перебуває людина, а також зрозуміє, які органи найбільше постраждали від алкоголю. Після цього буде складено індивідуальну схему лікування для підтримки організму.

Проконсультуйтеся в наркологічній клініці

Самостійно впоратися з проблемою виходить не завжди, в такій ситуації потрібно звертатися до фахівців. Якщо вам або вашим рідним потрібно лікування алкоголізму в Києві, звертайтеся в приватний наркологічний центр «Приват Клініка». Досвідчені фахівці складуть для вас комплексну програму і допоможуть позбутися від залежності назавжди. Поєднання ефективних медикаментозних і психологічних підходів гарантує повну реабілітацію і відновлення організму.
консультація наркологічний центр

Лікування від алкоголізму починається у психоаналітика. Як правило, схильні до залежностей люди «закривають» незадоволені потреби (в любові або самореалізації) або прикривають «слабкі місця» – страх і невпевненість. Фахівець допоможе позбутися від агресії і почуття занепокоєння, а також вибудувати систему цілей на майбутнє. Ви зможете зрозуміти, яку нагороду отримаєте, коли боротьба завершиться.

Зробіть перерву

Людина не може уявити собі нескінченність, але ось двері, за якими завжди слідують ще одні двері, можна представляти знову і знову. Якщо відчуваєте, що не готові кинути назавжди, відмовтеся від алкоголю на 30 днів. Або на 80. Або на 300.

Цей «перший крок» стане вашою особистою перемогою, та й фізична потреба за цей час, швидше за все, зникне (якщо проміжок буде великим). Завантажте мобільні додатки, які будуть підкреслювати ваші досягнення, повідомляти, яких проблем зі здоров’ям вам вдалося уникнути і підказувати, як полегшити синдром відміни.

Підготуйтеся до синдрому відміни

Спирт вбудовується в процес обміну речовин і підточує здоров’я. Алкоголіку здається, що він більш-менш здоровий, але проблеми накопичуються, і рано чи пізно порохова бочка вибухає. Якщо ви вирішили кинути, то спочатку буде складно: можливий тремор рук, головний біль і навіть галюцинації. Зверніться в лікаря, і він допоможе швидко впоратися з усіма симптомами синдрому відміни.

Лікування алкоголізму в групі підтримки

Група анонімних алкоголіків – це тільки звучить смішно. Насправді цей спосіб терапії вважається одним з кращих. У такій групі залежна людина знайде підтримку, допомогу і натхнення. Успіх чужого прикладу завжди надихає: якщо зміг хтось, то зможете і ви!

Читайте мотивуючу літературу про шкоду алкоголю

Вважається, що алкоголь розкріпачує, допомагає розслабитися і отримати задоволення. Насправді спиртне робить людину агресивною і знижує рівень інтелекту. Цей легальний наркотик в чомусь вигідний державі. Наприклад, в погані часи горілка завжди дешевшає… Прочитайте правду про алкоголь, і ваше ставлення до «веселому способу провести час в теплій компанії» різко зміниться.

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *