Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
Как бросить кодтерпин?

Як покинути кодтерпін?

Про те, як кинути кодтерпін ходить безліч розмов. Хтось вважає, що достатньо походити на групи Анонімних Наркоманів, інші – просто пройти детоксикацію від наркотиків. Ми схиляємося до того, що це повинен бути комплекс, що містить як медикаментозне лікування, так і подальшу реабілітацію, ресоціалізацію…

Що таке кодтерпін?

Що таке кодтерпін?

По суті своїй, кодтерпін – це препарат проти сухого кашлю, широко застосований до недавніх пір. Відпускається він за рецептом, оскільки містить алкалоїд – кодеїн. Який входить в розряд опійних речовин.

Використовуватися, як наркотик він почав після зникнення в аптеках трамадолу у 2008 році. І вже в перший рік навів галасу. Люди, що вживали його, повністю руйнували свій організм, психіку.

Що можна сказати про залежність від кодтерпіну? Іншими словами, “кодтерпін ознаки вживання“;

 • Перша спроба провокує відторгнення. Людина ненадовго відчуває ейфорійний ефект, після чого її нудить, крутиться голова, як при отруєнні. Якщо поруч з нею знаходяться більш досвідчені наркомани, вони пояснюють їй, що це нормально. Як наслідок – нова спроба, попри негативний досвід вживання.
 • Дуже швидко зростає толерантність. Кожна наступна доза не несе колишнього задоволення, тому доводиться її підвищувати, змішувати з алкоголем та іншими речовинами. Як правило, такі ігри зі своїм організмом закінчуються серйозними хворобами, аж до інвалідності, або ж смерті.
 • Організм, як ми вже писали, руйнується за перший рік вживання. Можливий параліч, абсцеси, захворювання шлунково-кишкового тракту, проблеми з зубами, шкірою, дистрофія, порушення гормонального фону, імпотенція, безпліддя…
 • З’являється депресія. Без наркотику все навколо здається непотрібним. Речі, які приносили радість до вживання стають пилом, що втратив свою значущість. Наркозалежному все одно на сім’ю, друзів, мрії, цілі, розвиток, хобі… Для щастя потрібен лише наркотик. Лише він допомагає впоратися з депресивним станом…
 • Через дратівливість з наркоманом складно спілкуватися. Він грубіянить, швидко запалюється через будь-яку дрібницю. Будь-то прохання щось зробити, питання як він себе почуває, або пряма розмова про те, що можливо йому потрібна допомога. Такі ситуації відбуваються під час абстинентного синдрому. Можуть закінчуватися скандалами, бійками, аж до виклику поліції.
 • У наркозалежного хворобливий вигляд. Надмірно худий, зі шкірою сірого відтінку, опухлим обличчям і скляним, помутнілим поглядом з, як крапка, звуженими зіницями.

Етапи лікування кодеіновой залежності

Етапи лікування кодеїнової залежності

Тепер розкриємо тему “кодеїнова залежність лікування“. Іншими словами, кажучи сленгом наркозалежних, як зістрибнути з кодтерпіну:

 1. Тут ні до чого поспіх та економія.
 2. Необхідно знайти якісну клініку. Яка займеться Вашим рідним. Дасть результат.

Наш медичний центр НЦ «ПРИВАТ-КЛІНІКА» спеціалізується на різних типах наркоманії. У тому числі, кодеїнової. Від початкових стадій, коли індивідууму здається, що це не більше, ніж забавка і до останніх. Коли мова йде про серйозні патології.

Для того щоб надати допомогу наркозалежним, ми використовуємо сім етапів:

 1. Діагностика. Визначається стадія, ступінь пошкодження організму, нервової системи наркотиком. Відразу ж призначаються аналізи, проводиться огляд, проба на алергію, консультування хворого та його рідних.
 2. Детоксикація за  індивідуальними особливостями. Вона необхідна для того, щоб вивести продукти розпаду наркотику з організму. Припинити абстиненцію. Без неї неможлива психотерапевтична робота, адекватне спілкування з пацієнтом. Єдиний момент – вона показана не всім. Якщо процедура заборонена, наркоману максимально полегшують період ломки від кодтерпіну.
 3. Лікування ускладнень після кодеїну. Сюди входять всі захворювання, які прийшли з вживанням. Може тривати кілька років аж до повного або часткового відновлення організму.
 4. Робота з психотерапевтом. Найчастіше застосовується метод мотиваційного консультування. Для того щоб підготувати людину до подальшого одужання.
 5. Реабілітаційний процес. Відбувається в спеціалізованій немедичній установі. Спрямований на відновлення біологічної, психологічної, соціальної, духовної сфер людського життя.
 6. Адаптація у суспільстві, або ресоціалізація. Пост реабілітаційний період, коли залежний заново вливається в соціум з адекватною позиції. Шукає роботу, відмовляється від поведінкових манер наркомана, формує нове тверезе коло спілкування, працює над відшкодуванням шкоди своїм рідним.
 7. Участь сім’ї в процесі одужання. Позбавлення від співзалежності, що провокує розвиток залежності.

Чи можливо вилікувати кодеіновую залежність будинку?

Чи можливо вилікувати кодеїнову залежність вдома?

Як кинути кодтерпін в домашніх умовах? Чому взагалі виникає таке питання? З огляду на небезпеку залежності й обов’язкову госпіталізацію? На це є ряд причин:

 • Звернення в державну клініку дорівнює ставанню на облік. Надалі через це можуть виникнути проблеми з переїздом, отриманням водійського посвідчення, працевлаштуванням…
 • Наркологічний диспансер – свідоцтво про те, що наркоманія на серйозній стадії. Зазвичай ані наркозалежний, ні його родина не готові це визнавати. Попри ряд видимих ознак наркотичної залежності.

Як кинути кодтерпін швидко

Тут потрібно зрозуміти, що займаючись самолікуванням Ви жертвуєте здоров’ям і долею Вашої рідної людини. Неможливо самостійно виконати всі процеси, які ми описали раніше.

Якщо Ви хочете дізнатися, як кинути кодтерпін, зберігаючи при цьому анонімність, телефонуйте за номерами, вказаними на сайті. Ми надамо Вам безкоштовну консультацію і підберемо анонімну приватну наркологічну клініку.

Вам буде цікаво: Лікування наркоманії, Нарколог додому

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!