Адреса:

03148, Київ, проспект Леся Курбаса, 1Б, приміщення 326

Лечение наркомании

Як прискорити виведення наркотику з організму?

Як прискорити виведення наркотику з організму? Дана стаття призначена для тих, хто хоче позбутися від наркоманії, а не вдатися до способів, що допомагають приховати факт вживання.

Виводити з організму наркотичні речовини потрібно з трьох причин:

 1. Це - отрути, які провокують хвороби внутрішніх органів, фізичний дискомфорт.
 2. Через них з'являється абстиненція. Продукти розпаду речовин токсичні і змушують наркомана страждати.
 3. У стані абстиненції неможливо проводити психотерапевтичну роботу.

Як це зробити, піде мова далі.

Лікування наркоманії - Приватні клініка

Детоксикація наркозалежних

Вводячи запит «детоксикація від наркотиків Київ», можна знайти безліч різних процедур. Як вибрати відповідну, може порадити тільки лікар. Причина - наслідки, що випливають за вживанням. Наприклад, такий наркотик, як сіль, завжди дає незрозумілу реакцію через те, що його склад постійно змінюється.

Наш медичний центр використовує в своїй практиці такі способи виведення наркотиків з організму:

 1. Ультрашвидка опійна детоксикація. Показана тільки при інтоксикації опіумними речовинами. Її перевага – позбавлення від ломки за 3 дні. Як це відбувається? Залежного занурюють у глибокий сон, вводять препарати, що блокують опіоїдні рецептори. Це допомагає звільнити від них центральну нервову систему. Весь цей час наркоман спить, нічого не відчуває. Прокидається він очищеним і повним енергії.
 2. Плазмаферез. Вважається повноцінною операцією. Лікарі не поспішають його робити, якщо є така можливість, оскільки завжди є ризик невдалого проведення процедури. Як і будь-якого хірургічного втручання. Це – розкладання крові на частки, очищення плазми від отрут, вливання її назад через вену. Крім детоксикації, дану маніпуляцію роблять також при інфекційних захворюваннях.
 3. Гемосорбція, очищення сорбентами. Йде забір крові за допомогою спеціального апарату, де вона проходить через сорбент, позбавляється від токсинів, і вливається назад пацієнтові. Через 2-6 сеансів організм чистий від наркотиків.
 4. Класична детоксикація. Терміни виведення наркотиків з організму при ній – до двох тижнів. Це комплекс процедур, що допомагає залежному не тільки звільниться від наркотиків, але і відновити фізичний стан. Включає: крапельниці, вживання знеболювальних, сорбентів, психокоригувальних препаратів, необхідних вітамінів.

Дані процедури – старт для подальшої реабілітації наркозалежних. Без неї ймовірність зриву – 95%.

Швидке лікування наркоманії

Виведення наркотиків з організму в домашніх умовах

Якщо немає можливості приїхати в стаціонар, можна викликати нарколога додому. Він оцінить стан наркомана і дасть вказівки, що з ним робити далі.

Детоксикація вдома можлива, коли залежний вживав алкоголь, амфетамін або марихуану до місяця. Причому, якщо до цього він не захоплювався довготривалим прийманням речовини. Тоді лікар може зробити кілька крапельниць і дати рекомендації:

 1. Пити багато рідини для того, щоб токсини виходили природним шляхом.
 2. Частіше ходити в душ. Отруйні речовини виділяються через піт.
 3. Добре виспатися для уникнення психозу.
 4. Здорово харчуватися, щоб не давати навантаження на печінку, насититься необхідними мікроелементами.

Ціни лікування наркоманії

Також, якщо необхідно, він випише рецептурні заспокійливі, ноотропні для відновлення роботи мозку, зниження тривожності, агресії, депресії. Головне – стежити, щоб залежний не пив їх більше необхідного дозування.

В інших випадках – обов'язковий стаціонар, постійне спостереження нарколога.

Якщо Ви вирішили зайнятися самолікуванням:

 1. Наркозалежний буде маніпулювати, просити купувати аптечні наркотики під виглядом допомоги пережити ломку.
 2. Підібравши неправильний препарат, можливе відторгнення.
 3. Буде складно встежити, чи вживає людина далі. В цьому плані залежним не заважає знаходити речовини навіть зачинена квартира. Тоді дії по очищенню – безглузді.

Перейти в категорію: Лікування наркоманії, Лікування героїнової залежності, Лікування амфетамінової залежності

Що робити після детоксикації?

Очистити кров від наркотичних речовин не означає очиститися повністю. Наркотик осідає на суглобах, залишається у волоссі, нігтях. Наприклад, метадон, амфетамін, морфін не виходить повністю 90 днів.

Що робити після детоксикації?

Також, навіть після детоксикації, організм ослаблений вживанням. Якщо залежний не стежитиме за своїм здоров'ям, то отримає натомість фізичні недуги.

Що робити після детоксикації для того, щоб повноцінно відновитися?

 1. Пити мінімум два літри води в день. Ми на 80% складаємося з цієї простої, але корисної рідини. Вона допоможе поновити обмін речовин, поліпшить стан шкіри, виведе залишок токсинів.
 2. Налагодити збалансоване харчування. В ідеалі їсти 5-6 разів на день маленькими порціями, стежити за тим, щоб споживати достатню кількість білків, жирів, вуглеводів, клітковини. Відмовитися від міцного чаю, кави, цукру, надмірного вживання солі.
 3. Почати займатися спортом. Не потрібно відразу себе навантажувати – поступово. Мета – тримати тіло в тонусі, отримувати натуральне задоволення.
 4. Спати 8 годин на день. Це класика. Просто, але ефективно. Без сну організм і психіка не можуть нормально функціонувати.
 5. Звернутися в реабілітаційний центр. Покращення фізичного стану – недостатньо для наркомана. Потрібно подбати також про психологічну, духовну, соціальну сферу.

Більше інформації про те, як прискорити виведення наркотику з організму, вилікувати наркоманію Ви можете безкоштовно отримати за номерами на сайті наркологічного центру «ПРИВАТ-КЛІНІКА». Можете бути спокійні, ми збережемо Вашу анонімність.

Валентина Омелянівна Лебедєва

Навчання 2014 г. - 2018 г. - Харківський інститут ПрАТ «ВНЗ «МАУП», напрям "Психологія"
«Виведенню наркотику і його метаболітів з організму сприяють багато пити, в тому числі прийом сечогінних засобів і трав'яних зборів, дієтичне харчування. Жирна, копчена, гостра їжа, солодощі, кава виключаються. Показані овочі, фрукти, горіхи, насіння і червона риба».

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *