Адреса:

03148, Київ, проспект Леся Курбаса, 1Б, приміщення 326

Лечение алкоголизма Киев

Запій та його лікування

У чому полягає запій та його лікування? Безперервне вживання алкоголю? Втрата контролю? Нудьга? Звичка? Відпочинок? Або хвороба? І як від нього позбутися? Повернутися у тверезий стан? Складно відповісти на це одним реченням. Тому, ми вирішили об'єднати все статтею.

Симптоми запою

Напевно, Ви шукали в інтернеті «запій симптоми». Можливо, Ви досить обізнані. Але, дозвольте нам пояснити, що таке запій, які його ознаки.

Отже, запійний алкоголізм – це безперервне пияцтво протягом декількох днів чи двох-трьох місяців, симптом розвитку алкоголізму. Тобто, запій в алкоголіка не завжди означає алкоголізацію круглий рік. У нього бувають тривалі періоди життя без спиртного. Просто в якийсь момент він втрачає контроль.

Як почуває себе алкозалежний під час запоїв?

 • Постійно хоче спиртного. Потяг настільки сильний, що він не може зупинитися.
 • Виявляє ворожість до людей, які бажають йому допомогти. Якщо задіти такі теми, як лікування алкоголізму, реабілітація, залежний дратується, стає агресивним.
 • Важко переживає похмілля, через що п'є вранці, позбавляючись таким чином від неприємних відчуттів.
 • Може сп'яніти від однієї чарки, хоча ще недавно міг пити, образно кажучи, літрами.

Симптоми запою

Чому починається безперебійне вживання? Причиною стають несподівані горе, радість.

Наприклад:

 • Покинув коханий.
 • Народилася дитина
 • Звільнили з роботи.
 • Складено іспит.
 • Розпочалися свята...

Також, грає роль схильність до залежності. Не обов'язково алкогольної. Будь-яка, навіть харчова або комп'ютерна, може перерости у пристрасть до спиртного. Так відбувається, коли необізнана про хворобу залежність персона намагається самостійно від неї позбутися.

Зупинити запій швидко - чи можливо це?

Зупинити запій швидко - чи можливо це?

Було б добре, якби проблеми вирішувалися миттєво. Близький припинив пити, реабілітувався, став тим, ким він був до тісного знайомства з алкоголем... Але, зупинка запою – процес, який в середньому триває рік. Як він протікає?

 1. Наші фахівці вивчають стан пацієнта: проводять повноцінне обстеження.
 2. Алкозалежному прописують курс виведення з алкогольної інтоксикації: крапельниці, вітамінні комплекси, транквілізатори, антидепресанти, план харчування.
 3. Виходячи з попередніх досліджень починається робота з супутніми алкоголізму захворюваннями. Залежні від алкоголю страждають від проблем з печінкою, шлунково-кишковим трактом, серцем і так далі.
 4. Розписується подальший план лікування для закріплення результату. Пацієнту дають направлення в реабілітаційний центр, терапевтичні спільноти, групи взаємодопомоги, на кодування.

До речі, не варто плутати такі поняття, як виведення із запою та кодування. Останнє закріплює результат першого, але не є способом прямого припинення приймання алкоголю.

Реабілітація від алкогольної залежності

Реабілітація від алкогольної залежності

Після медикаментозних процедур залежний відчуває себе краще. У нього:

 • Зникає абстиненція.
 • Відновлюється сон і апетит.

Але, цього недостатньо для того, щоб сказати алкоголізму «прощавай». На жаль, після медикаментозного лікування люди часто зриваються. Адже, недостатньо просто прибрати фізичне нездужання.

Крім позбавлення від запійного алкоголізму в клініці, робиться акцент на реабілітацію. Навіщо? З її допомогою:

 • Проводиться психологічна робота з причинами залежності.
 • Повертається відповідальність, починається дорослішання індивідуума.
 • З'являється навичка спілкування з людьми без випивки.
 • Зростає рівень стресостійкості.
 • Налагоджуються відносини з сім'єю.
 • Формується принцип жити тверезо...

Лікування запою

Як це працює?

 1. Персонал реабілітаційного центру 24/7 знаходиться поряд з пацієнтами.
 2. Проводяться спеціалізовані групи: інформаційні заняття на тему залежність, профілактика рецидиву, щоденний психологічний аналіз емоційного стану.
 3. Алкозалежних навчають тверезо відпочивати, влаштовуючи різноманітне дозвілля.
 4. Вектор життя залежного переходить на здоровий спосіб життя: правильне харчування, спорт.
 5. Детальний аналіз минулого провокує переосмислення цінностей. Згодом алкозалежний припиняє ставити за основу спиртні напої.
 6. Приділяється увага індивідуальній роботі з кожним хворим.
 7. Залучаються психологи, психотерапевти, наркологи.
 8. Використовується ефективна когнітивно-поведінкова терапія, мотиваційне консультування, метод позитивного підкріплення.

Разом з медикаментозними маніпуляціями це дає результат.

Якщо Ви запитаєте, на що нам розраховувати, вводячи запит «ціни на виведення з запою»? Чи зможемо ми оплатити такий громіздкий процес?

Можете бути спокійні. Мета наркологічного центру в Києві «Приват клініка» - допомагати залежним. Тому, ми підберемо для Вас метод, який буде підходити для Вашого рідного в співвідношенні ціна-якість.

Дізнатися більше на тему «запій та його лікування» Ви можете зателефонувавши нам за номерами на сайті й отримати анонімну безкоштовну консультацію.

Лебедєва Валентина Омелянівна

Навчання 2014 г. - 2018 г. - Харківський інститут ПрАТ ВНЗ «МАУП», напрям "Психологія"
«Найбільш ефективний метод вивести алкоголіка із запою - це використовувати крапельницю. При виконанні цього алкогольного лікування, пацієнту вводиться спеціальний медичний розчин за допомогою крапельниці, яка очищає організм від продуктів розкладання етилового спирту. Процедури можуть виконуватися протягом декількох днів в залежності від стадії алкоголізму і стану пацієнта».

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *