Kyivstar

+38 068 860-56-43

LifeCell

+38 063 417-01-41

Адреса:

м. Одеса, вул. Решільевская, 65

Дуже багато людей по всій Україні стикаються з проблемою лікування  алкоголізму, Івано-Франківськ не є винятком. Ця стаття допоможе Вам розібратися  з труднощами, які найчастіше виникають при бажанні вилікувати алкоголіка в Івано-Франківську.

Якщо у Вашій сім’ї, чи серед Ваших знайомих є люди залежні від алкоголю, Ви чудово знаєте наскільки згубною і небезпечною є ця проблема.

Люди, залежні від алкоголю, дуже швидко деградують, перетворюючись на безвідповідальне створіння,  яке цікавиться лише випивкою і товаришує лише з людьми, які готові підтримати застілля.

Стадії алкоголізму

1 стадія . Називається «період рожевих окулярів». Людина тільки починає вживати алкоголь.

В цей період людина поступово збільшує кількість випитого алкоголя  і п’є частіше, ніж це було раніше. На цій стадії людина п’є багато алкоголю, намагаючись вигадати будь-які причини для того, щоб була можливість вживати алкоголь. На цій стадії розвитку алкоголізму з’являється постійне бажання вживати  спиртні напої. Людина більше не цікавиться тими заняттями, які приносили їй задоволення раніше. На цій стадії з’являються погане самопочуття на наступний день після вечірки, але ще немає запоїв. Спостерігається часткова втрата пам’яті.

2 стадія

На цій стадії з’являється переносність  напоїв, що містять спирт. Тому людина здатна  випивати  більше і частіше. В цей період росте толерантність (потреба   випивати більше алкогольних напоїв для досягнення бажаного ефекту). Цей період передбачає появу абстинентного синдрому. Який характеризується поганим самопочуттям на наступний день після виписки.

Висока температура, відсутність апетиту, головний біль, високий тиск, тремор кінцівок, розлад шлунку, біль у м’язах –  це лише частина симптомів, які відчуває людина на другій стадії алкоголізму. Аби не відчувати біль, найчастіше залежна людина обирає продовжити випивати, що переростає в запой.

На даній стадії  алкоголізму симптоми становляться очевидними, їх легко помітити. Самопочуття хворої людини залежить від вживання алкогольних напоїв. Частими бувають різкі зміни настрою.  За відсутності випивки людина стає зла, агресивна можливі депресії. Спостерігаються часті провали в пам’яті.

Ця стадія алкоголізму характеризується не тільки психологічною, але і фізіологічною залежністю від алкоголю. Для того щоб нормально функціонувати, людина має вжити алкоголь.  На даному етапі залежні люди часто кидають роботу, мало спілкуються з сім’єю, стають апатичними. Навіть при наявності бажання кинути пити, людина не можу цього зробити.

3 стадія

Проявляється найтяжчими наслідками. На цій стадії хвороби спостерігаються проблеми в роботі головного мозку, порушення роботи всіх життєво важливих систем організму: серцево-судинноі, ендокринної, нервової.  Спостерігаються проблеми в роботі печінки і нирок. Такі проблеми приводять до часткової втрати рухливості і мовлення. Може виникати параліч кінцівок, що нерідко приводить до  летальних випадків. Ці симптоми ярко виражені і помітні для оточуючих. Людина повністю деградує як особистість. У цей період алкоголізму люди сильно втрачають вагу. Ноги їх стають худими, а живіт товстим через збульшення печінки у декілька разів.

4 стадія

Деякі спеціалісти виділяють  четверту стадію алкоголізму. Це остання межа, для якої характерні серйозні порушення роботи всіх внутрішніх органів, важкі психічні розлади, людина не здатна нормально говорити, мислити. Алкоголік на цій стадії п’є часто, але маленькими порціями. Такий алкоголізм не виліковний. Можна лише підтримувати роботу життєво важливих органів деякий час.

Що краще кодування чи реабілітація?

Багато людей помилково вважають, що для відновлення нормальної життєдіяльності людини достатньо кодування від алкоголізму в Івано-Франківську. Нажаль Це абсолютно не так.

Майже в кожному місті України можливо провести кодування від алкоголізму, Івано-Франківськ не вийняток. Але ця процедура не гарантує повного одужання пацієнта. Адже для того щоб відновити всі сфери життєдіяльності необхідно змінити мислення та поведінку. Вирішити цю задачу можуть допомогти лише професіонали.

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську –  це важкий і  обширний процес, який потребує часу, допомоги спеціалістів і підтримки з боку родичів.

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Наш  реабілітаційний центр  займається лікуванням від алкоголізму в Івано-Франківську вже більше 10 років.

В нашій команді сертифіковані спеціалісти по хімічній залежності, психотерапевти, психологи, реабілітологи,  арттерапевти, спеціалісти по со залежності.

Ми співпрацюємо з соціальними службами, наркологічним диспансером,  медичними закладами.

Ми використовуємо нестандартні програми лікування. Кожен пацієнт –  унікальна особистість. Спеціалісти нашого реабілітаційного центру  завжди враховують особливості кожної людини. В методологічний курс лікування входять програми, які комплексно охоплюють  індивідуальність людини, враховуючи її психологічне, фізичне і духовне становище.

Завдяки унікальному підходу до кожного пацієнта ми досягаємо не тільки позбавлення від алкозалежності, ми досягаємо мотивації на подальші тварини життя. Проходячи курс реабілітації, пацієнт одразу відмовляється  поганих звичок, а далі відбувається курс набуття навичок для нормальної життєдіяльності у подальшому житті. Лікування в нашому реабілітаційному центрі допоможе  позбавитись не лише від пагубних звичок, але й допоможе натренувати силу волі і відновити здатність до подальшого тверезого життя.

Чому варто звкрнутись саме до нас

Спеціалісти нашого реабілітаційного центру допоможуть змінити погляд на життя, в якому більше не буде місця алкогольної залежності. Алкозалежний більше не буде бачити себе частиною того суспільства, в якому вживання спиртних напоїв є нормою. Крім того, випускники нашого реабілітаційного центру більше не повертаються до старого образу життя, так як перемога над залежністю була досягнута великою працею.

За більш детальною інформацією з приводу лікування від алкозалежності в Івано-Франківську зверніться за безкоштовною телефонною консультацією до нашого спеціаліста.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...