Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

«Приват клініка» – наркологічний центр в Івано-Франківську, де здійснюється лікування різних видів залежностей з подальшою реабілітацією. Наркологічна клініка в Івано-Франківську входить в мережу клінік Європейського інституту залежностей, яка охоплює всю Україну.

Послуги клініки

Звернувшись в НЦ «Приват клініка», можна пройти:

 • лікування алкоголізму в Івано-Франківську, в тому числі пивного, жіночого, підліткового;
 • лікування наркоманії в Івано-Франківську, тут позбавляють від героїнової, амфетамінової залежності, залежності від сольових наркотиків, канабіноїдів, натуральних і синтетичних опіатів;
 • лікування ігроманії.

Крім лікування будь-яких видів залежностей в Івано-Франківську «Приват клініка» надає допомогу співзалежним – рідним і близьким осіб з патологічними залежностями. Їх навчають принципів і правил поведінки з залежним, надають консультативну, інформаційну допомогу, психологічну підтримку, проводять тренінги.

Робота зі співзалежними в наркологічному центрі Івано-Франківська є складовою частиною комплексного лікування хімічних і нехімічних залежностей. Вкрай важлива позиція, яку займає сім’я по відношенню до хворого. Грамотна, конструктивна поведінка близьких сприяє одужанню та реабілітації залежного. Співзалежні люди часто руйнують власне життя, жертвують власними інтересами заради інтересів хворого або поділяють його згубні пристрасті. Лікування співзалежностей в наркологічному центрі Івано-Франківська дозволяє уникнути цього, зберегти психологічне здоров’я людей, які виявилися заручниками власних близьких.

Методи лікування алкоголізму і наркоманії

При лікуванні алкоголізму в Івано-Франківську застосовуються різні методики, їх вибір обумовлений стадією алкоголізму, віком, станом здоров’я пацієнта. Початку комплексного лікування часто передує виведення із запою в Івано-Франківську, очищення організму від токсинів, нормалізація функціонування всіх органів. Після детоксикації, зняття похмілля або абстинентного синдрому часто вдаються до кодування. Медикаментозне (підшивка алкоблокаторів), психотерапевтичне (гіпноз, навіювання) або комбіноване кодування в наркологічному центрі Івано-Франківська дозволяє уникнути зривів до завершення лікування.

Лікування наркоманії в Івано-Франківську часто починається з екстреної допомоги, детоксикації при передозуванні, усунення проявів синдрому відміни (ломки). Детоксикація в Івано-Франківську проводиться із застосуванням крапельниць, пацієнту призначають сорбенти, у важких випадках вдаються до екстракорпорального апаратного очищення крові. При опіумної залежності впливають на опіатні рецептори (УБОД). Вже на етапі надання невідкладної допомоги з пацієнтом проводиться мотиваційна робота, його переконують пройти повний курс лікування наркоманії в Івано-Франківську.

Подальше лікування в наркологічному центрі Івано-Франківська проводиться за програмою, яку розробляють індивідуально для кожного пацієнта. Її складові:

 • медикаментозна та фізіотерапія, відновлення функцій організму, подолання фізичної (хімічної) залежності від алкоголю, наркотиків, за показаннями та за бажанням пацієнта – кодування;
 • індивідуальні сеанси психотерапії та групові заняття, консультації, бесіди, тренінги для виявлення причин виникнення тяги до психоактивних речовин, викорінення психологічної залежності;
 • арт-терапія, трудотерапія, заняття спортом, захоплююче дозвілля, формування нових інтересів і цінностей, реабілітація та ресоціалізація.

Після повної перебудови свідомості, вироблення нових моделей поведінки пацієнт готовий повернутися до сім’ї, суспільства. Але у всіх, хто будь-коли страждав на наркоманію, проходив лікування алкоголізму в Івано-Франківську, існує ризик зривів. Колишні пацієнти завжди можуть звернутися до наркологічного центру в Івано-Франківську або будь-якому іншому місті України за професійною допомогою, психологічною підтримкою.

Переваги наркологічного центру в Івано-Франківську

Наркологічна клініка «Приват клініка» https://privat-klinika.com.ua/ працює відповідно до сучасних світових стандартів. Лікування тут ефективне за рахунок застосування програм, що не перший рік успішно використовуються для лікування алкоголізму, наркоманії, інших видів залежностей в США, країнах Європи, а також впровадження інноваційних методик. Важливі переваги наркологічного центру в Івано-Франківську:

 • лікування анонімне та добровільне, гарантована конфіденційність і шанобливе ставлення до пацієнтів;
 • комплексний підхід, лікування фізичної та психологічної залежності, об’єднання методів медикаментозної, апаратної, психотерапії;
 • здійснюється повна реабілітація, гарантована підтримка після виписки;
 • вартість лікування доступна;
 • оскільки клініка платна, тут створені комфортабельні умови, використовується сучасне медичне обладнання, кращі медикаменти;
 • у наркологічному центрі Івано-Франківська працюють сертифіковані фахівці з великим досвідом лікування залежностей.

Отримати безкоштовну консультацію, уточнити ціни, умови лікування можна по телефону. На сайті ви можете замовити зворотний дзвінок.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ