Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Лікування від алкоголізму у Ковелі важливо здійснювати своєчасно, професійно, системно. Сподіватися на те, що вдасться самостійно позбавитися захворювання не варто. На першій стадії можна спробувати вплинути на близьку людину, далі професійна допомога є обов’язковою. Перевантаження, стреси, сучасний ритм життя призводять до того, що хвороба розвивається дуже швидко.

Ознаками захворювання є:

 1. Привід перестає бути важливим, як і якість напою, компанія, місце.
 2. Похмільний синдром. Погане самопочуття вранці, необхідність прийняти порцію міцного.
 3. Деградація – стає байдужим свій зовнішній вигляд, сім’я, діти, кар’єра.
 4. Вдома можна виявити пляшки зі спиртними напоями – люди, що зловживають, ховають їх у найнесподіваніших місцях.
 5. Псується характер – з’являється плаксивість, дратівливість, особливо за відсутності можливості випити.

Не можна відкладати. Перехід від однієї стадії до іншої може тривати кілька років, але може статися і за кілька місяців. Людина руйнуватиметься як особистість, допомогти їй стане складніше.
Лікування алкоголізму Ковель


Програма лікування алкозалежності

Програма лікування алкозалежності обов’язково має бути комплексною. Необхідно враховувати як фізичний аспект, а й те, що відновлювати треба нервову систему, психоемоційний фон. Лікарі-наркологи включають кілька найважливіших етапів:

 1. Очищення організму. Допомагає покращити самопочуття, зупинити руйнівні процеси. Призначається краплинне введення сольових розчинів, сорбентів, гепатопротекторів, медикаментів на відновлення мозкового кровообігу.
 2. Діагностичні заходи. Проводять лабораторні ультразвукові дослідження, кардіограму, комп’ютерну томографію.
 3. Відновлення здоров’я. Тривале отруєння спричиняє серйозні ускладнення – гепатит, ниркова недостатність, інсульт, ішемія. Наша клініка мінімізує негативні наслідки, пацієнти оздоровлюються.
 4. Реабілітаційна програма. Найважливіший крок. Потрібно закріпити успіх лише на рівні психіки, оскільки через це може статися зрив. Наші лікарі-психологи допомагають проаналізувати причини, що спричинили залежність, вчать контролювати емоції, керувати страхами, тривожністю.

Такий всебічний підхід дає змогу отримувати високі стабільні результати. Колишній алкоголік знаходить друзів, хобі, освоює нові навички, здобуває професію, знаходить роботу.


Кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголізму в місті Ковель дає можливість запобігти розвитку проблеми. Період, коли залежний не тягнеться до пляшки, використовують для нормалізації душевного здоров’я.

Ми застосовуємо такі способи:

 • Медикаментозна.
 • Психотерапевтичний.
 • Апаратний.

Застосовують препарати для зупинки вироблення ферментів, що розщеплюють етанол. Прийнявши алкоголь після процедури, людина почувається дуже погано – тахікардія, аритмія, гіпертонія, шлункові спазми, нудота, блювання. До алкоголю виробляється огида, з’являється страх тяжких наслідків.

Друга група відключає рецептори мозку, відповідальні за ейфорію. Випивка втрачає сенс – той хто п’є нічого не відчує.

Психотерапевтичний полягає у навіюванні необхідних установок про шкоду спиртного, небезпеку подібного способу життя.

Апаратний базується на акупунктурі – подразненні нервових закінчень, пов’язаних із певними зонами головного мозку електричним струмом, тепловим впливом, лазером.

Активно залучають поєднання кількох способів. Термін дії може змінюватись від трьох місяців до п’яти років.


Виведення із запою

Виведення із запою в місті Ковель стає необхідним людям, які, почавши випивати на святі, не можуть зупинитися. Спочатку можна спостерігати картину, коли людина п’є у вихідні кілька днів, але переривається, якщо треба йти на роботу.

Згодом все змінюється, доводиться пропускати навчання, відпрошуватись з роботи. Допомогти може викликаний додому лікар-нарколог, який проведе огляд, підбере потрібні лікарські засоби, дозування, поставить крапельницю. Призначаються снодійні, антигістамінні засоби, що знеболюють, заспокійливі.

Якщо фахівець виявить ризики, буде запропоновано госпіталізація. Тут забезпечать цілодобове спостереження, екстрену допомогу при погіршенні стану.


Вартість лікування від алкоголю у Ковелі

Для людей, які підбирають медичний заклад, щоб пройти лікування від алкоголю, ціна у Ковелі має велике значення. Натомість рекомендується пам’ятати, що низький рівень оплати може свідчити про шахрайство. Так звані центри можуть залучати реабілітантів до праці у нелегальних підпільних цехах, підприємствах.

Підбираючи клініку необхідно звертати увагу на кваліфікацію, освіту, досвід персоналу, методики, що застосовуються, відгуки колишніх пацієнтів. Ви можете приїхати, поспілкуватися з персоналом, переконатися у безпеці.

Багато хто не наважується звертатися в спеціалізовані клініки з остраху розголошення неприємної ситуації. Приват Клініка гарантує конфіденційність. Ми розуміємо, як важливо нашим клієнтам не мати проблем у майбутньому, тому дотримуємося найвищих стандартів анонімності. Не запускайте ситуацію, дзвоніть!

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ