Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Лікування від алкоголізму у Луцьку краще проходити у спеціалізованому центрі, де є можливість ізолювати залежного, уникнути ймовірності зриву. Власними силами подолати хвору тягу можна тільки на ранніх етапах. Далі п’є деградує, стає байдуже свій зовнішній вигляд, якість напою, привід, фірма. Тому отримати своєчасну наркологічну допомогу означає наблизитись до успіху.


Програма лікування алкозалежності

Курс реабілітації має обов’язково включати психологічний аспект. Необхідно виключити зловживання не лише фізично, а й психологічно. Має бути стабілізовано психоемоційне тло, вирівняні морально-духовні цінності.

Потрібно кілька послідовних етапів:

 1. Детоксикація. Організм отруєний токсинами, продуктами розпаду етилового спирту. Призначаються адсорбуючі засоби, що вводяться крапельним шляхом.
 2. Діагностичні заходи. Потрібно виявити наявні порушення нормального функціонування внутрішніх органів, порушення психіки.
 3. Відновлення фізичного здоров’я, лікувальні процедури, фізіотерапія.
 4. Психотерапія – реабілітанти відвідують сеанси психолога, тренінги, лекції, групові зустрічі, ведуть щоденник, читають літературу. Потрібно з’ясувати причини згубної звички, проаналізувати свої помилки, навчитися контролювати емоції.
 5. Ресоціалізація, адаптація до тверезого життя. Доведеться з початку отримати навички спілкування, освоїти професію, повернутись у сім’ю, на роботу.

Два останні етапи найбільш складні, тривалі, але необхідні. Без цього результат не буде стабільним, може статися зрив.

Лікування алкоголізму в Луцьку


Кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголізму в місті Луцьк здатне виключити хвору тягу. Спосіб підбирається індивідуально, враховується вік, стан здоров’я, хронічні хвороби, стадія. Попередньо проводиться огляд, бесіда із лікарем-наркологом, діагностика. Для отримання повної картини призначаються лабораторні, ультразвукові дослідження, електрокардіограма, резонансна магнітно-томографія. Оцінивши ризики вибирають метод:

 • Медикаментозний.
 • За Довженком.
 • Апаратний.
 • Подвійний блок.

Перший полягає у застосуванні лікарських препаратів двох типів. За допомогою одних вдається призупинити вироблення необхідних для розщеплення етанолу. Вживаючи після цього горілку або вино закодований відчує різке погіршення самопочуття – стрибки тиску, сильне серцебиття, шлункові спазми, нудота, блювання, діарея. Друга група засобів перешкоджає отриманню задоволення, блокуючи опіоїдні рецептори мозку. Втрачається сенс вживати міцне.

Другий спосіб має на увазі занурення в неглибокий транс, зачитування установок про небезпеку подібного життя. Розвинеться огида до спиртного, пацієнт стане байдужим до нього. Методика немає протипоказань, виняток – епілепсія, шизофренія, психоз.

Апаратний добре підходить як додатковий. Впливаючи на біологічно активні точки людського організму лазером, теплом, струмом домагаються відмови від етанолвмісних рідин. Потрібно 12-15 процедур. Перевагами є відсутність протипоказань, користь здоров’ю.

Найвищий ефект одержують при комбінуванні – хімічний вплив доповнюють гіпнозом, психотерапією, апаратами.


Виведення із запою

Виведення із запою в місті Луцьк необхідне, якщо людина, почавши пити, не може самостійно зупинитися. Продовжуватися це може від кількох днів до кількох тижнів. Розрізняють хибний та істинний. При помилковому може спостерігатися пияцтво кілька днів після свят. Коли настає час вийти на роботу, п’яниця самостійно справляється з потрібним завданням.

Найгірший варіант, коли індивід п’є довше тижня, ранок починається з похмілля, неможливо обійтися без спеціалізованого втручання. Така нагода – привід звернутися до фахівців. Процедура може бути проведена вдома. Нарколог Приват Клініки призначить крапельницю із сольовими розчинами, вітамінами, мінеральними комплексами, гепатопротекторами, кардіопротекторами, седативними, снодійними, знеболюючими.

Якщо випадок критичний, можливі непрогнозовані ускладнення, краще погодитися на госпіталізацію, де забезпечать моніторинг життєво важливих показників, невідкладну екстрену допомогу.


Вартість лікування від алкоголю у Луцьку

Коли люди планують лікування від алкоголю, ціна у Луцьку має велике значення. Вона залежить від переліку послуг, умов проживання, стадії та стану пацієнта. Приват Клініка гарантує такі переваги:

 1. Повна конфіденційність – інформація про пацієнта нікуди не передається, їх не ставлять на облік, факт перебування в клініці не стане перешкодою для отримання прав водія, сертифікату від нарколога.
 2. Професійність, кваліфікація персоналу. Ми маємо великий досвід, застосовуємо лише найсучасніші методики.
 3. Безпека – терапія проводиться у вигляді сертифікованих якісних препаратів.
 4. Комплексний, індивідуальний підхід, ретельна діагностика.
 5. Комфортні умови проживання, територія, що охороняється.

Також ми консультуємо співзалежних, даємо психотехніки для подолання стресу. Не варто відкладати, якщо ви потрапили у складну ситуацію. Втрачений час призведе до тяжких наслідків. Телефонуйте!

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ