Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Лікування наркоманії у місті Луцьк – складне завдання. Самостійно впоратися з нею неможливо, народні рецепти, поради інтернету, походи до знахарів не допоможуть. Сучасні наркотичні формули дуже небезпечні, викликають швидке звикання, серйозно руйнують імунітет, здоров’я, психіку. Своєчасне медичне втручання може мінімізувати наслідки, скоротити термін відновлення, уберегти від непоправних наслідків.

Небезпека полягає також у тому, що сьогодні для здешевлення кінцевого продукту речовини виготовляються кустарним способом, підпільно включають безліч шкідливих добавок, не призначених для внутрішнього застосування. Це призводить до неможливості правильно розрахувати дозу, передозування, важкі ускладнення, летальні наслідки.

Лікування наркоманії в Луцьку


Програма лікування наркозалежності

Важливо розуміти, що потрібен системний, комплексний підхід. Програма лікування наркозалежності підбирається індивідуально, враховуються вік, стать, стадія, вживана речовина, стаж залежності. Застосовують такі послідовні кроки:

  1. Зняття абстинентного синдрому.
  2. Детоксикація – виведення токсинів, залишків наркотиків, очищення. Призначаються адсорбенти,
  3. Діагностика наявних проблем (аналізи, електрокардіограми, ультразвукове дослідження).
  4. Відновлення фізичної форми. Ми маємо можливість відвідувати фізіотерапевтичні процедури, спортивний зал, сауну.
  5. Кодування. Проводиться для того, щоб перервати згубне захоплення.
  6. Психотерапевтична реабілітація.
  7. Ресоціалізація, адаптація. Йде навчання володінню своїми думками, образами, поведінкою, спілкуванням з оточуючими.

Найважчий, тривалий, відповідальний етап – стабілізація психоемоційного тла. Без нього результат не буде стабільним, можливі зриви, рецидиви. Психологи використовують такі методи, що довели ефективність:

  • 12 кроків. Модель, що будується на визнанні проблеми, добровільному прагненні вилікуватися, розумінні того, що знадобиться тривала робота над собою, професійна підтримка, допомога.
  • Арт-терапія – дає можливість краще дізнатися про себе, свої внутрішні страхи, невпевненість, емоції, протиріччя. Займаючись творчістю, люди розкриваються, заспокоюються, стабілізуються.
  • Гештальт-аналіз – усвідомлення те, що джерела сьогоднішніх порушень можуть лежати у дитячих образах, психотравмах, комплексах. Пропрацювавши їх, з’ясувавши причини залежності, можна отримати врівноважену, стійку психіку.

Головне – не обмежуватися усуненням ломки, поліпшенням самопочуття, здавалося б перемогою. Краще сьогодні витратити зусилля, час, засоби, щоб далі уникнути ходіння по колу. Кожна невдача викликає втрату віри у можливість сприятливого результату.


Вартість лікування наркоманії

Тих, хто розпочинає лікування наркоманії, ціна в Луцьку цікавить насамперед. Вона залежить від стану пацієнта, кількості осіб у номері, необхідних лікувальних заходів. Умови, які пропонує Приват Клініка, дуже комфортні, лікарі-наркологи мають великий досвід, постійно підвищують кваліфікацію, мають безпечні сучасні методики.

Багато хто не наважується звертатися до наркологів, бо побоюється розголошення своєї непростої ситуації. Ми гарантуємо анонімність, шанобливе ставлення до клієнтів. Дані про них нікуди не передаються, не робляться записи. Близькі інформуються про перебіг терапії, можуть телефонувати, відвідувати реабілітанта. Краще перебувати у центрі, а не вдома – виключається можливість отримати психотропний препарат.

Одужальні займаються спортом, самі ведуть домашнє господарство, готують, беруть участь у групових тренінгах, лекціях. Співзалежним також забезпечується сприяння, оскільки вони потребують правильних знань про те, як допомогти потерпілому родичу. Спільні зусилля фахівців, колишнього наркомана, членів сім’ї дають очікуваний результат. Статистика свідчить, що, пройшовши повний курс, можна назавжди звільнитися від хворої тяги. Телефонуйте!

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ