Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Алкоголізм – серйозне хронічне захворювання, здатне повністю знищити життя людини, а також заподіює дуже багато болю і проблем сім’ї алкоголіка. Тому лікування алкоголізму у Львові може стати виходом із ситуації, що склалася, але тільки необхідно проходити його у фахівців, так як домашні методи не будуть ефективними, а тільки заберуть дорогоцінний час.

Однією з найпоширеніших проблем сьогодення є проблема алкоголізму в сім’ї. Постійно вживаючи алкоголь, людина руйнує себе як особистість, руйнує всі зв’язки в суспільстві, з’являються проблеми зі здоров’ям, при цьому страждає не тільки алкоголік, а і його родина.

Мільйони людей по всьому світу  намагаються знайти якісне лікування алкоголізму, Львів не є винятком.

Багато людей помилково вважають, алкоголізм –  це просто погана звичка,  яка може пройти сама по собі. Це абсолютно не так. Лікування алкоголізму у Львові потребує часу і  зусиль.

Чому алкоголік не може зупинитися

Коли людина приймає першу чарку  алкоголю, виникає феномен тяги, вона напивається і відбуваються несподівані, незаплановані речі: скандали в сім’ї, проблеми на роботі, можливі аварії, нанесену шкоду іншим людям. Після запою, після чергової  п’янки алкоголік відверто шкодує про скоєне, він відчуває почуття жалості до себе, страх,  тривогу від того, що він не може контролювати своє життя.

Алкоголік приймає рішення кинути пити, або родичі пропонують кодування від алкоголізму у Львові, або він вибирає сеанс гіпнозу, або якась бабуся  шепче йому щось на вухо і таким чином має позбавити його від алкогольної залежності.

Лікування алкоголізму у Львові


Що відбувається насправді?

Насправді вся  проблема прихована у мисленні алкоголіка. Вперше в цю теорію обговорювали американські психіатри у 35 х роках.

Існує термін ” Одержимість розуму”, який притаманний алкоголікам.

Одержимість розуму або алкогольне мислення проявляється у:

 1. Подавленості духу (коли людина не приймає алкоголь, вона є постійно роздратованою, неспокійною, невдоволеною. Його все не влаштовує: люди не ті, обставини не ті, він сам не той) на цьому фоні мозок видає декілька способів вирішення цієї проблеми, основною є вживання алкоголю.
 2. Одержимість ( постійні, нав’язливі, маніакальні думки про що-небудь) людина не може сама від них відмовитись, мозок людини підкидає ідею про першу чарку  і ця ідея відкидає всі інші доводи  проти вживання алкоголю.
 3. Нездатність зв’язати дію і результат( людина не усвідомлює до чого призведе вживання першої чарки)
 4. Віра в неправду ( людина довіряє особистим думкам, які не відповідають дійсності).

Алкоголік сподівається, що якщо він буде пити лише вино, або він буде пити тільки по святах, то  не буде неприємних наслідків. Правда полягає в тому, що  алергічна реакція буде проявлятися завжди. Тобто алкоголік буде завжди втрачати контроль над випитим. І навіть якщо він захоче покинути випивку, він не зможе. Алкоголік не може вилікувати своє власне мислення. Для того щоб людина навчилась жити нормальним повноцінним життям не приймаючи ту першу чарку алкоголю,  йому необхідно допомогти змінити мислення.  Цього неможливо досягнути з процедурою кодування від алкоголізму Львів.

Мрія кожного алкоголіка –  навчитися пити як усі інші нормальні люди. Але правда в тому, що, якщо ти алкоголік, то це назавжди. І вихід із проблеми один –  навчитися не пити першу чарку.


Як вилікувати алкоголіка у Львові?

Лікування від алкоголізму у Львові стало можливим завдяки психо-соціальній реабілітації. Тільки робота дипломованих психологів, психіатрів, консультантів з хімічної залежності може допомогти позбавитися від поганої звички.

Лікування від алкоголізму Львів проходить в декілька етапів

 1. 1. Детоксикація. Це очищення організму від шкідливих речовин та токсинів. Цей етап достатньо простий і займає відносно невелику кількість часу- від декількох днів до декількох тижнів. В цей період відбувається свиня від абстинентного синдрому (синдром похмілля). Це висока температура, головний біль, розлади шлунку, тремор кінцівок, відсутність апетиту, печінкова недостатність, порушення роботы серцево-судинної системи, нервові розлади, які проявляються у вигляді апатії та депресії.

Така процедура не є основним лікуванням і найчастіше люди, які припиняють лікування на цьому етапі, швидко повертаються до вживання алкоголю. Тому дуже важливим є продовжити лікування від алкоголізму Львів.

 1. Другий етап є основою лікування і включає в себе роботу спеціалістів. У реабілітаційному центрі з пацієнтами цілодобово працюють дипломовані психологи, психотерапевти,  консультанти з хімічної залежності, арт-терапевти. Робота спеціалістів є виключно індивідуальною і виконується враховуючи психічний стан пацієнта, його розумові здібності, психотип  а також наявність чи відсутність бажання лікуватися.

У процесі психосоціальної реабілітації  алкозалежні люди відновлюють втрачені навички до тверезого життя. Відбувається повне переосмислення своєї поведінки і з’являється чітке бажання змінити на краще своє життя. При проходженні курсу реабілітації відбувається чипування на рівні підсвідомості. Людина більше не отримує задоволення від вживання спиртних напоїв.

 1. Підтримка здорової людини у подальшому житті. Випускники нашого реабілітаційного центру мають можливість спілкуватись зі спеціалістами центру на протязі всього подальшого життя. Це є гарантом успіху і надійною опорою в складні часи.

Перед початком лікування необхідно встановити стадію алкоголізму, на якій знаходиться пацієнт.

Перша стадія від 1 до 5 років

“Період рожевих окулярів”. Алкоголь викликає радісні відчуття. Людина п’є не багато, але часто. Надається перевага компаніям та місцям, де передбачається вживання алкоголю.

Друга стадія. Від 1 до 10 років

Зростає толерантність. ( збільшення кількості  алкоголю для досягнення бажаного ефекту ). Спостерігається втрата контролю над випитим.  Часто трапляються провали в пам’яті. З’являється абстинентний синдром (симптоми похмілля). Алкоголізм на цій стадії супроводжується запоями від декількох днів до декількох тижнів. З’являються проблеми в сім’ї та на роботі. Серед друзів майже всі, з ким можна випити.

Найчастіше алкоголіки не бачать зв’язку між випивкою і наявністю проблем у житті. Вони не вважають себе залежними і впевнені, що у будь-який час зможуть зупинитися. Ця стадія характеризується появою психологічних розладів. Без алкоголю людина стає дратівливою, агресивною, злою, замкненою. З’являються різкі зміни настрою, які залежать від наявності алкоголю.

Третя стадія хронічна. Від 5 до 15  років.

Ця стадія характеризується повною розрухою у всіх сферах життя. Існує сильна психологічна і фізична залежність від алкоголю.Толерантність в цей період знижується. Людині достатньо невеликої кількості алкоголю для сп’яніння. Проблеми з нирками і печінкою супроводжуються  хворобами усіх головних систем організму. Людина не живе, а існує. На цій стадії люди часто вже не мають роботи, сім’ї. Їм байдуже де, що і с ким випивати. Частими бувають алкогольні отруєння, що нерідко призводять до летальних випадків. Алкоголік на хронічній стадії майже нічого не їсть, тому гастрит, виразка шлунку і інші кишкові захворювання є нормою для таких хворих.


Анонімне лікування алкоголізму

Багато хто не наважується звертатися в спеціалізовані центри, оскільки бояться такого обставини, як розголошення їх проблеми. Але анонімне лікування алкоголізму може стати виходом, так як в цьому випадку людині гарантується конфіденційність і ніщо не буде відволікати його від лікування.

Лікування для алкоголіків буде необхідно починати з полегшення симптомів алкогольної інтоксикації. Це дуже важливо, тому що при тривалому вживанні спиртного відбувається отруєння організму, що загрожує серйозними проблемами зі здоров’ям. Також може знадобитися послуга, щоб перервати стан запою, причому робити це необхідно з допомогою професіоналів, так як різке припинення вживання спиртного може призвести до серйозних проблем з психікою.

Для того, щоб провести детоксикацію, алкоголіку крапельним шляхом вводять препарати для очищення печінки, виведення токсинів з крові і тканин організму, зміцнення серця і зменшення наслідків тривалого впливу етанолу на організм.

Наступним кроком стане мотиваційна бесіда з лікарем-наркологом, який зможе показати алкоголіку всю непривабливу картину його майбутнього, якщо він не пройде лікування алкоголізму у Львові. Пацієнту буде запропоновано пройти кодування, яке на певний період буде стримувати алкоголіка, не дасть йому зірватися і забезпечить можливість проведення подальшого етапу – реабілітації.

Програма реабілітації допомагає відновити нормальний психічний стан людини. Колишній алкоголік зможе протистояти тязі до спиртного на рівні психіки, не піддаватися зовнішнім фактором, які підштовхують його до пляшки. Це дуже важливий етап для того, щоб лікування алкогольної залежності дало хороші і стійкі результати.


Як зрозуміти, що необхідне лікування від алкоголізму Львів

На перших стадіях визначити, що вже потрібне лікування від алкоголізму Львів, дуже непросто. Найчастіше звертати увагу на проблему родичі починають на другій або третій стадії алкоголізму. Ознаки залежності від спиртного є наступні:

 • людина втрачає контроль над вживанням, випиває більше, ніж навколишні, не зупиняється навіть у тому випадку, коли починається алкогольне отруєння;
 • розпивання спиртного на самоті. Залежному від спиртного не потрібно компанія, привід, він готовий випивати в будь-який час і в будь-яких обставинах. Спиртне перетворюється в кращих друзів;
 • схованки з пляшками алкоголю. Близько можуть виявити їх в самих непередбачуваних місцях – дитячому ліжечку, пральній машині, кошику з білизною;
 • провали в пам’яті. Алкоголік забуває частину з того, що сталося, коли він випивав;
 • агресивність, неадекватна поведінка, яке може спостерігатися як у п’яному вигляді, так і в стані тверезості. Вдома у такої людини постійні скандали, сварки, конфлікти;
 • алкоголік не визнає, що хворий і потребує лікування. Будь-які спроби умовити його в необхідності лікування закінчуються обуренням і агресією.

Помітивши у рідної людини будь-які з цих ознак, не відкладайте, постарайтеся переконати її в тому, що необхідне лікування алкогольної залежності.

лікування алкогольної залежності львів

Зрозумівши, що близькій людині необхідна професійна допомога, родичі алкоголіка починають замислюватися про те, куди краще звернутися. Свої послуги пропонують багато центри, вони відрізняються ціною і рівнем комфорту. Але необхідно також пам’ятати, що звертати увагу треба не тільки на лікування алкоголізму ціни, а й на те, чи є у установи, що пропонує лікування, ліцензія міністерства охорони здоров’я, чи є у родичів можливість спілкуватися і відвідувати своїх близьких, що знаходяться на лікуванні, які методики застосовуються.

Лікування алкоголізму у Львові має допомогти людині звільнитися від психологічних проблем, які привели його до хвороби, а не зламати його психіку, що можливо в тому випадку, якщо в клініці не дотримуються принципи взаємоповаги. Колишній алкоголік потребує підтримки і розуміння, а не в агресивному ставленні на свою адресу. Дуже ефективні клініки, які пропонують реабілітацію за програмою 12 кроків, яка також передбачає підтримку залежних з боку інших видужуючих. Також дуже важливою є допомога співзалежних, які після виписки зі стаціонару будуть знаходитися поруч з колишнім алкоголіком і надавати йому підтримку.

Гарантії

Ми даємо стовідсоткову гарантію, що при умові дотримання 21 рекомендації  нашого центру,  залежна від алкоголю людина буде тверезою і щасливою.

Весь реабілітаційний процес побудований на освоєнні цих рекомендацій.  Дізнатись більш детальну інформацію з цього приводу Ви можете  дізнатись за допомогою безкоштовної телефонної консультації у нашого спеціаліста.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ