Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

З хворобливою пристрастю до спиртного доводиться стикатися багатьом в сучасному світі. Як же надати допомогу людині, яка вже втратив інтерес до всього, що не пов’язане з алкоголем? Для цього необхідно переконати його пройти лікування алкоголізму в Дніпрі.

Не завжди вдається самостійно переконати алкоголіка пройти лікування. У такому випадку може допомогти нарколог, який знає, як необхідно мотивувати залежних людей. Також може знадобитися спочатку полегшити стан, вивести із запою, усунути алкогольну інтоксикацію.


Як боротися з алкоголізмом?

У ситуації, коли ви зрозуміли, що близька людина зловживає спиртним, дуже важливо не втрачати часу і вчасно знайти хорошого фахівця, який проведе лікування алкогольної залежності. Сьогодні наркологи та психотерапевти застосовують методики, які допомогли тисячам людей змінити своє життя і повернутися до тверезості.

Часто буває так, що вже усвідомлюючи наявність проблеми, людина не вирішується вдатися до допомоги, так як боїться, що його поставлять на облік і згодом це може серйозно нашкодити йому. Тому багато хто намагається своїми силами долати проблему, звертаються до знахарів, шукають рецепти в інтернеті. Все це не призводить ні до якого результату і тільки посилює проблему, так як втрачається час. Анонімне лікування алкоголізму – це та перевага, яку можуть гарантувати приватні клініки, які при зверненні навіть не вимагають, щоб людина назвала своє справжнє ім’я.

Лікування алкоголізму в Дніпрі


Як здійснюється лікування в місті Дніпро?

Лікування для алкоголіків необхідно починати з консультації нарколога. Для цього можна звернутися в клініку або викликати фахівця додому. Лікар проведе огляд, збере анамнез, запропонує найбільш оптимальну схему лікування. Деякі процедури, такі як допомога при запої і детоксикація, можна проводити в домашніх умовах. Після цього з залежною від спиртного людиною проводиться мотиваційна бесіда для того, щоб вона погодилась лягти в клініку.

Далі будуть проведені заходи для того, щоб виявити всі наявні проблеми зі здоров’ям – аналізи, ультразвукове дослідження, електрокардіограма. Можливо, також знадобитися проходження такої процедури, як кодування. Метою її є надання впливу на організм для того, щоб викликати огиду до одного тільки виду спиртного. В результаті процедури відбувається блокування вироблення в організмі певних ферментів, необхідних для розщеплення етанолу. Тепер колишній алкоголік, якщо прийме спиртне, буде відчувати себе дуже погано, тому у нього розвинеться страх перед вживанням алкогольних напоїв. Також можуть застосовуватися препарати, що блокують нервові центри, відповідальні за отримання приємних відчуттів від прийому спиртного. Таким чином, не має сенсу розпивання алкоголю.

Проводитись кодування може різними методами – можливе введення препарату крапельним способом або приміщення його в м’язові тканини. Також існує методика, при якій людину занурюють у гіпнотичний сон і впливають на її підсвідомість. Алкоголіку нав’язується думка про шкоду спиртного, про те, яким руйнівним чином воно впливає на його життя, і що необхідно шукати сенс життя в інших речах, наприклад, діти, сім’я, кар’єра.

В результаті процедури людина на певний період, який обумовлюється заздалегідь, стає вільним від тяги спиртного. Цей час лікарі-психотерапевти можуть використовувати для того, щоб провести реабілітацію. Результатом реабілітації стає переосмислення свого життя, минулих помилок, причин, які привели до алкоголізму.


лікування алкогольної залежності дніпро

Пройдіть лікування від алкоголізму – подаруйте собі майбутнє

Лікування алкоголізму в Дніпрі допоможе успішно підготуватися для подальшого життя, в якому вже не буде місця спиртних напоїв. Воно не може бути коротким, знадобиться серйозна, тривала і вдумлива робота над собою, аналіз своєї поведінки, думок, емоцій. Також, якщо вас цікавить таке питання, як лікування алкоголізму ціни, ви повинні розуміти, що досягти серйозних і стійких результатів неможливо за низьку ціну. Але ми прагнемо зробити лікування доступним для всіх і пропонуємо різні варіанти.

У нашому центрі колишні алкоголіки проживають в комфортних умовах, їх оточує доброзичливе і шанобливе ставлення, для лікування застосовуються тільки перевірені безпечні методики і медикаменти. До послуг проживаючих є тренажерний зал, бібліотека, доглянута територія. Видужуючі разом займаються арт-терапією, відвідують лекції, читають книги і дивляться мотиваційні фільми. В результаті вони виходять з клініки зовсім іншими людьми, хто усвідомив свої помилки і готовими брати на себе відповідальність за все, що з ними відбувається.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ