Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

У пошуках сучасного наркологічного центру в Дніпрі багато хто зупиняє свій вибір на НРЦ «Приват клініка». Ця наркологічна клініка в Дніпрі – одна з мережі філій, які відкриті в різних містах України та діють відповідно до світових стандартів.

Послуги наркологічного центру в Дніпрі

Лікування будь-яких видів залежності в Дніпрі здійснюється в наркологічному реабілітаційному центрі «Приват клініка». Тут можна пройти ряд короткострокових програм, отримати допомогу при тривалому запої, передозуванні, закодуватися при високому ризику зриву. Основні залежності, які лікують в наркологічному центрі Дніпра, – наркоманія, алкоголізм і гральна залежність (ігроманія). Крім лікування наркоманії в Дніпрі, допомоги алкозалежним, ігроманам в НРЦ надають допомогу членам їх сімей, близьким людям – співзалежним.

Можна пройти повний курс лікування алкоголізму в Дніпрі за комплексною програмою або скористатися окремими послугами, які забезпечують тимчасове полегшення:

  • детоксикація в Дніпрі здійснюється на початковому етапі лікування алкоголізму та наркоманії. Організм очищається від етанолу, наркотичних речовин і продуктів їх розпаду за допомогою крапельниць, апаратного очищення крові. Тривалість і ціна детоксикації залежить від важкості стану;
  • виведення із запою в Дніпрі можливе в стаціонарі наркологічної клініки або на дому, перелік препаратів для крапельного введення нарколог підбирає в індивідуальному порядку.

Якщо обмежитися виведенням із запою, детоксикацією, зняттям похмілля або алкогольної, наркотичної абстиненції, людина незабаром знову повернеться до вживання алкоголю або наркотиків. Щоб уникнути цього, багато хто вдається до кодування. Медикаментозне кодування зводиться до прийому препаратів, які блокують вплив алкоголю й опіоїдних наркотиків на головний мозок, ЦНС. Їх вживання більше не приносить задоволення, ейфорії. Другий метод – пероральний прийом, ін'єкційне введення або імплантація (підшивка) препаратів, несумісних з алкоголем. Також пацієнту можна навіяти огиду до випивки, наркотиків, страх смерті в разі чергового вживання.

У наркологічному центрі Дніпра здійснюється медикаментозне та психотерапевтичне кодування, в складних випадках методики комбінуються. Але кодування – тимчасовий захід, який не забезпечує 100% гарантії від зривів. Комплексне лікування наркоманії в Дніпрі займає кілька місяців, ефективне лікування алкоголізму – теж тривалий процес.

Послідовність лікування залежностей

Повноцінне лікування алкоголізму в Дніпрі проводиться в кілька етапів. Аналогічні етапи передбачені при лікуванні наркоманії, але термін перебування в наркологічному центрі Дніпра може бути більш тривалим, особливо в разі залежності від важких наркотиків. При лікуванні ігроманії, нехімічних залежностей відсутня необхідність детоксикації, але в іншому схема схожа.

  1. Знайомство, бесіда з пацієнтом і його близькими, проведення комплексу обстежень, вибір методів лікування, розробка програми. Часто залежний звертається в наркологічний центр Дніпра за наполяганням близьких, але сам не вважає, що потребує лікування, та не бажає його проходити. У цьому випадку з ним працює психолог, допомагає усвідомити проблему, мотивує на проходження лікування алкоголізму, лікування наркоманії в Дніпрі.
  2. Комплекс детоксикаційних процедур, зняття ломки (абстиненції), якою при залежності супроводжується відмова від наркотиків, спиртного, нормалізація обмінних процесів. Основна роль на цьому етапі відводиться лікарю-наркологу, а також ряду вузьких фахівців, які займаються лікуванням супутніх захворювань. Паралельно з пацієнтом працює психотерапевт.
  3. Після лікування потрібна реабілітація, яка полягає в повному відновленні фізичного та психологічного здоров'я. Після усунення фізичної тяги до наркотиків або спиртного в наркологічному центрі Дніпра тривають підтримуюча терапія та лікування психологічної залежності. Це більш складний і тривалий процес. Завдання психолога, психотерапевта – виявити коріння проблеми, причини, які підштовхнули людину до вживання психоактивних речовин (нудьга, невпевненість в собі, бажання піти від проблем, пошук яскравих гострих відчуттів). Пацієнта навчають вирішенню проблем і досягненню цілей іншими способами. Проводяться бесіди, консультації, тренінги, заняття в групах взаємодопомоги.
  4. Ресоціалізація – заключний етап лікування алкоголізму в Дніпрі. У алкоголіка, наркомана руйнуються нормальні моделі суспільної поведінки. Щоб пацієнт після курсу лікування в наркологічному центрі Дніпра зміг повернутися в сім'ю, спілкуватися з оточуючими, працювати або вчитися, ці моделі потрібно вибудувати заново. Після завершення ресоціалізації пацієнт готовий до виписки.

Переваги лікування в наркологічному центрі «Приват клініка»

У наркологічному центрі Дніпра лікування анонімне, добровільне, платне, але вартість його доступна для широкого кола людей. Клініка нагадує пансіонат, санаторій зі зручними меблями, сучасною сантехнікою. Організовано харчування пацієнтів, створені умови для занять спортом, творчістю, проведення дозвілля з користю. Фахівці наркологічного центру в Дніпрі відрізняються високою кваліфікацією, а обслуговуючий персонал має досвід роботи в установах такого профілю. До пацієнтів ставляться тактовно, шанобливо, але при цьому підтримується дисципліна. Виключений контакт з колишнім оточенням, наркодилерами.

Уточнити деталі, отримати безкоштовну консультацію можна за телефоном.