Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Лікування наркоманії в Дніпрі – це повернення до нормального фізіологічного стану і здоровою тверезого життя. Без такого лікування наркоманія з згубної звички перетвориться в важку хронічну хворобу і може навіть закінчитися смертю залежної людини. Своєчасна допомога дасть можливість зберегти здоров’я, сім’ю, успішну кар’єру, нормальні взаємини з друзями та родичами.


Як проводиться лікування наркозалежності?

Лікування наркоманії в Дніпрі допомагає вирішити такі завдання:

  • відновити фізичне здоров’я;
  • за допомогою психотерапевтичної реабілітації відновити особистість колишнього наркомана.

Воно здійснюється в два обов’язкових етапи. На першому наркологи виводять з організму токсини і полегшують симптоми абстиненції. Завданням другого етапу є формування на психологічному рівні відмови від психотропних засобів.

В результаті людина отримує можливість знову знайти віру в себе і свої сили, впоратися з наркозалежністю, руйнує його життя і життя його родини, вчиться справлятися з життєвими труднощами без вживання наркотиків.

Лікування наркоманів проводиться за спеціально розробленою для кожного пацієнта програмою після проведення діагностики та збору інформації про наявні в анамнезі супутніх захворюваннях. Якщо це необхідно, лікар-психотерапевт може призвести так звану інтервенцію – професійну допомогу в підвищенні мотивації на подолання згубної звички. Грамотний фахівець, що зробив допомогу багатьом наркозалежним, зуміє підібрати потрібні слова, які переконають людини в необхідності лікарської допомоги.

Лечение наркомании в Днепре


Що необхідно для успішного лікування

Необхідною умовою для того, щоб лікування дало результат, є ізоляція наркозалежного в спеціалізованому центрі. У домашніх умовах неможливо забезпечити цілодобовий контроль за станом пацієнта і за тим, щоб він не мав можливості отримати наркотик. В умовах клініки гарантується безпека, конфіденційність, професіоналізм і своєчасна допомога при необхідності.

Також лікування наркоманії в Дніпрі повинно обов’язково включати реабілітацію. Це обов’язкова умова для того, щоб після виходу з центру людина могла чинити опір своїй тязі до психотропних речовин. Колишній наркозалежний вчиться розуміти свої емоції і керувати ними, не піддаватися страхам, справлятися з невпевненістю в собі.

Для того, щоб вирішувати поставлені завдання, психотерапія використовує різні перевірені методики:

  • арт-терапія;
  • програма 12 кроків;
  • гештальт-терапія;
  • психоаналіз;
  • спільне відвідування тренінгів та лекцій.

Ще одним важливим фактором для успішного лікування є підтримка близьких. Тому для них також необхідно організовувати лекції, групові заняття, на яких вони можуть отримувати потрібну і важливу інформацію. Крім того, період часу, коли їх близька людина вживав наркотики, був дуже непростим і для його близьких, і вони також потребують психологічної допомоги.

Лечение наркомании цена Днепр


Лікування наркоманії ціна в місті Дніпро

Навіть розуміючи, що вже необхідна професійна допомога, багато хто в спробах зробити лікування менш витратним, намагаються організувати його вдома. Або шукають такі клініки, де ціна буде мінімальною. Але якісні послуги не можуть коштувати дешево. Крім того, необхідна ретельна діагностика, цілодобовий контроль, безпечні сертифіковані препарати, перевірені методики, тривала реабілітація. Без дотримання всіх цих умов неможливо досягти високих результатів і тривалого ефекту від лікування.

Для того щоб лікування наркозалежності допомогло людині повернутися до нормального життя, необхідна злагоджена і професійна робота багатьох фахівців. Колишньому наркоману потрібно відновити фізичне здоров’я, пройти курс психотерапії, проаналізувати причини, які привели його до залежності. Тільки так він зможе назавжди позбутися від хвороби, зможе контролювати свій емоційний стан і, якщо помічає насувається криза, зуміє вчасно вжити заходів.

Навіть після виписки, вже після того, як провели лікування наркоманів, ми надаємо їм підтримку і вони завжди можуть звернутися до наших фахівців за допомогою. Також дуже важливою є підтримка інших колишніх наркозалежних, багато з яких стають консультантами за хімічними залежностями і допомагають іншим людям з такими ж проблемами.

Головне, це не здаватися і не впадати у відчай, і отримати допомогу якомога швидше. Це допоможе не допустити заподіяння серйозної шкоди здоров’ю і психіці, зробить лікування наркоманії в Дніпрі більш ефективним і надійним.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ