Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Залежність від алкоголю може мати генетичні причини і поступово здобувати хронічну форму, тому не варто відмахуватися від проблеми, а починати лікування алкоголізму в Запоріжжі на ранніх стадіях. Це допоможе уникнути безліч серйозних ускладнень або розладів психіки. Дуже важливо вчасно розпізнати проблему, прийняти рішення боротися з нею і переконати алкоголіка в тому, що йому потрібна професійна допомога.

Сьогодні існують надійні методики, що дозволяють назавжди позбутися залежності від спиртного і знову повернутися до нормального тверезого життя. За допомогою цих методик з організму алкоголіка виводять токсини, прибирають похмільний синдром, справляються з запоєм. Також у сучасних наркологів є розуміння, що без психологічної реабілітації неможливо домогтися стійких результатів, тому колишнім алкоголікам виявляється психотерапевтична допомога, підтримка, допомога в соціалізації і адаптації до життя без спиртного.

Лікування алкоголізму в Запоріжжі


З чого починається лікування

Для того, щоб лікування від алкоголізму в Запоріжжі було ефективним, недостатньо тільки полегшити фізичний стан і очистити організм. Необхідно переналаштувати людину таким чином, щоб залежний не думав про алкоголь взагалі. Для цього необхідно досягти свідомого ставлення до проблеми, усвідомлення того, що так більше тривати не може. Робота з психічним станом найскладніший період і він потребує багато часу і сил. Тому дуже важливою є підтримка і розуміння родичів.

Лікування алкогольної залежності може проводитися за допомогою різних методів, але одним з найрезультативніших і раніше залишається кодування:

  • за допомогою ін’єкційного введення спеціальних препаратів;
  • приміщенням під шкіру або в м’яз ампули з препаратом;
  • психологічне кодування під гіпнозом;
  • лазерне кодування;
  • застосування відразу двох способів для досягнення максимального ефекту.

У всіх випадках метою терапії є формування відрази до алкоголю. Людина, що пройшла кодування, або буде дуже погано себе почувати в разі вживання спиртного, або у неї будуть блоковані спеціальні центри, завдяки яким вона отримувала задоволення від вживання алкогольних напоїв. В цьому випадку втрачається сенс випивки, так як нічого не відбувається.

Цей період, протягом якого у людини немає тяги до спиртного, можна використовувати для того, щоб умовити його в необхідності пройти лікування алкоголізму в Запоріжжі. Найкраще буде звернутися в спеціальний центр, так як тут буде можливість уникнути контактів з тими людьми, з якими людина випивала. Також в центрі людина не зможе отримати доступу до спиртного, тому ніщо не буде відволікати її від лікування.

лікування алкогольної залежності запоріжжя


Як підготуватися до проходження лікування алкогольної залежності?

Для того, щоб лікування для алкоголіків дало максимальний результат, до нього необхідно підготуватися. Необхідно утриматися від вживання спиртного протягом п’яти-семи діб перед терапією. У тому випадку, якщо алкоголік не може самостійно утриматися, краще звернутися до нарколога, який виведе з запою, проведе детоксикацію організму, налаштує на лікування.

Багато хто не наважується звертатися за професійною допомогою у зв’язку з тим, що боїться витоку інформації. Анонімне лікування алкоголізму може стати виходом для таких людей, так як вони зможуть спокійно лікуватися. Сьогодні приватні реабілітаційні центри нікому не передають інформацію про тих, хто проходить лікування і нікого не ставлять на облік, тому їх пацієнти можуть не переживати з цього приводу.


Що потрібно для того, щоб лікування алкоголіка було успішним

Якщо ви шукаєте, де пройти лікування алкоголізму і ціни здаються вам завищеними, то ви повинні розуміти, що низька вартість можлива тільки в тому випадку, якщо якість послуг буде такою ж низькою. Для того, щоб лікування алкоголізму в Запоріжжі призвело до успіху, потрібна робота цілої команди фахівців, застосування надійних, безпечних препаратів, індивідуальна психотерапія, відповідна обстановка, що розташовує до лікування.

Не кожен центр може забезпечити все це, тому, після того, як людина пройшла лікування алкогольної залежності і повернулася додому, вона все одно може зірватися і знову почати пити. Все тому, що не були враховані всі нюанси і особливості психіки, в повному обсязі пройдена реабілітація.

Також дуже важливо, щоб близькі відвідували лекції для співзалежних, на яких їм розкажуть, як необхідно поводитися з колишнім алкоголіком для того, щоб не спровокувати новий виток захворювання. А сама залежна людина повинна прийняти свою хворобу і взяти відповідальність за своє життя. Тільки так можна досягти успіху в цій непростій справі.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ