Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Наркоманія – страшна хвороба, яка продовжує затягувати все більше людей. Спробувавши наркотики, особливо мають сучасну синтетичну формулу, багато хто стає їх рабами і потребують того, щоб їх помістили в наркологічний центр в Запоріжжі. Своїми силами, в домашніх умовах неможливо впоратися з цією бідою. Навіть людина з дуже міцною силою волі не в змозі чинити опір впливу наркотичного засобу на головний мозок.

Крім того, в домашніх умовах завжди є ризик зірватися. Це пов’язано з тим, що, по-перше, немає постійного цілодобового контролю за наркозалежним і є можливість дістати дозу. А по-друге, вдома у наркомана панує напружена нервова обстановка, яка не сприяє тому, щоб людина спокійно лікувалася і відновлювалася. Тому найрозумніше буде звернутися до такої установи, як платна наркологічна клініка.

Наркологічний центр в Запоріжжі


Реабілітаційний центр для наркоманів Запоріжжя

Реабілітаційний центр для залежних в Запоріжжі стане відмінним рішенням для того, щоб назавжди впоратися з проблемою наркоманії. Тут колишні наркозалежні закріплюють результати лікування за допомогою наступних ефективних методик:

  • арт-терапія;
  • психоаналіз;
  • 12 кроків;
  • Гештальт-аналіз.

В результаті людина набуває навиків управління своїми емоціями і поведінкою, вчиться не піддаватися страхам, тривожності і депресивних станів. Пацієнт веде щоденник, в якому фіксує свої переживання, відвідує сеанси психотерапії в групі, що складається з інших залежних, які також проходять лікування в центрі. Заняття творчістю допомагають висловити свої тривоги і страхи через мистецтво, пережити їх і відпустити.

Програма 12 кроків дає можливість усвідомити свою хворобу, зрозуміти, що без сторонньої допомоги впоратися неможливо, але якщо почати працювати над собою, то можна уникнути повного руйнування свого життя і особистості.

Спільна робота лікаря-психотерапевта і колишнього наркомана, яку активно застосовує в якості психотерапії центр реабілітації від наркозалежності, дає дуже хороші і стійкі результати. Залежний починає краще розуміти себе, свої емоції, свою поведінку в тих чи інших випадках, розбирається в тому, що підштовхнуло його до першого вживання. Це дуже важливий етап, від якого багато що залежить в житті людини. Якщо обмежитися тільки полегшенням стану ломки і провести детоксикацію, дуже скоро хвороба повернеться, людина знову буде вживати наркотичні засоби.

Реабілітаційний центр для наркоманів запоріжжя


Клініка для наркоманів

Клініка наркологічна може запропонувати проходження лікування в комфортних умовах, в поважної доброзичливій обстановці, у кваліфікованих досвідчених фахівців і в оточенні однодумців. Тут дуже часто ті, хто ще сам був залежним від наркотиків, вилікувавшись стають фахівцями з хімічним залежностям і допомагають іншим пройти цей непростий шлях.

Багато втрачають час у зв’язку з тим, щоб намагаються самостійно, використовуючи поради з інтернету, подолати свою залежність. Так відбувається тому що люди не хочуть виносити проблему на загальний огляд. Вони побоюються того, що наркологічний диспансер поставить їх на облік, і тоді в майбутньому у них будуть проблеми з отриманням водійських прав або влаштуванні на роботу. Також, зрозуміло, ніхто не хоче афішувати своє захворювання для друзів і знайомих.

Наркологічні лікарні, які в минулому лікували наркозалежних, дійсно фіксували кожен випадок, коли в їх поле зору потрапляли наркомани. Але наркологічний центр в Запоріжжі пропонує вам пройти лікування повністю анонімно. Крім того, для кожного пацієнта застосовується індивідуальний підхід і комплексна програма реабілітації.


Реабілітаційний центр для наркоманів ціни

Вибираючи центр реабілітації від наркоманії необхідно звертати увагу не тільки на вартість, а й на те, чи є у установи ліцензія, які застосовуються методики. Найкраще приїхати і подивитися все на місці, переконатися, що тут не використовують працю пацієнтів в підпільних цехах, що в будь-який момент родичі зможуть отримувати інформацію про хід лікування і реабілітації.

Чим довше людина не отримує професійної допомоги, тим серйозніше будуть наслідки. Жити з наркозалежним дуже складно, тому руйнуються сім’ї, людина починає прогулювати роботу і її звільняють. Людина поступово деградує, стає байдужою до близьких, може вчинити злочин для того, щоб дістати гроші на наркотики. Наркологічний центр в Запоріжжі може допомогти уникнути всіх цих проблем, впоратися з хворобою і почати нове життя.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ