Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Наркоманія – захворювання, стрімко прогресує, переходить в хронічну форму, здатне приводити до тяжких наслідків і смерті. Без своєчасної наркологічної допомоги людина не здатна впоратися з залежністю, поступово деградує, може навіть піти на злочин. Лікування наркоманії в Запоріжжі, так само, як і інші види залежності, вимагає ізоляції в спеціалізованій клініці, комплексного підходу і малоефективно в тих випадках, коли його намагаються проходити вдома.

Наркоманами можуть стати люди абсолютно будь-якого соціального статусу і становища в суспільстві. Самотні і сімейні, бідні і багаті – психотропні засоби однаково впливають на їх організм, руйнують особистість, здоров’я і психіку, розбивають сім’ї. Тому, зіткнувшись з наркозалежністю в своїй сім’ї, не зволікайте і не сподівайтеся, що зможете самостійно допомогти наркоману. Такій людині потрібне лікування наркозалежності, підтримка, реабілітація і тривала відновлює терапія.

Лікування наркоманії в Запоріжжі


Етапи лікування наркотичної залежності в Запоріжжі

Для того, щоб досягти максимального ефекту, необхідно, щоб лікування наркозалежності було послідовним:

  • попередня консультація;
  • зняття ломки і очищення організму від токсинів;
  • діагностика, виявлення проблем з фізичним здоров’ям і їх усунення;
  • психологічна реабілітація, відновлення особистості, стабілізація психіки.

Не можна нехтувати якимось етапом і проходити його самостійно, так як це може завдати непоправної шкоди і звести нанівець всі зусилля фахівців.

Лікування наркоманів допомагає виробити звички тверезого життя, відновити здоров’я, повернутися в сім’ю і на роботу, звільнитися від своєї важкої залежності. Воно обов’язково включає психотерапевтичну реабілітацію, відвідування групових сеансів, вивчення особливостей психіки наркозалежної людини для того, щоб можна було ефективно протистояти тязі до наркотиків.

Дуже важливо в той момент, коли ви дізналися, що у вашій родині є наркоман, не піддаватися паніці, не влаштовувати скандалів, не загрожувати і не намагатися довести такій людині, що він є кінченим наркоманом. Навпаки, необхідно спробувати спокійно поговорити з ним, зрозуміти, що стало причиною його залежності і умовити лікуватися. Ви зможете допомогти близькій людині, якщо підтримаєте і направите в спеціальну клініку.

лікування наркозалежності запоріжжя


Чому не можна відкладати лікування наркомана?

Чим довше ви тягнете, намагаєтеся використовувати лікування в домашніх умовах, поради з інтернету, скандали і сварки, тим серйозніше стає ситуація. Причому, ви своїми руками її погіршуєте.

Тільки своєчасне і професійне лікування наркоманії в Запоріжжі може допомогти уникнути таких проблем:

  • кожен прийом психотропної речовини призводить до того, що руйнуються внутрішні органи, порушується їх функціонування, організм виснажується;
  • наркотики призводять не тільки до фізіологічних проблем, також починаються серйозні проблеми з нервовою системою і психікою, що в подальшому потребуватиме тривалого і серйозного відновлення;
  • людина, що страждає від наркозалежності, втрачає моральні принципи, може піти на злочин, стає небезпечною;
  • ще одна небезпека – передозування, яка може призвести навіть до смерті.

Тому не варто відкладати звернення до фахівців. Чим раніше буде надана допомога, тим лікування наркозалежності буде ефективніше і тим менше витрат – фізичних, душевних, матеріальних – воно зажадає.


Як проходить реабілітація наркоманії?

Для проходження реабілітації наркозалежного необхідно ізолювати, не допускати контактів із зовнішнім світом і можливості отримати дозу. Цього можна досягти тільки в стаціонарних умовах. Якщо з фізичною залежністю ще можна спробувати впоратися вдома, то для психологічної реабілітації категорично рекомендується поміщення в клініку. Це пов’язано з тим, що більшість наркотичних засобів, вживаних сучасними наркоманами, роблять свій вплив саме на психіку наркозалежної людини.

Також необхідно, щоб лікування наркоманії, ціна на яке в Запоріжжі може бути різною, проводилося із залученням фахівців, які мають достатній досвід в наданні допомоги саме в боротьбі з хімічними залежностями. Лікування наркоманів може бути дуже успішним, воно допомагає зберегти життя, здоров’я, душевну рівновагу, але воно повинно починатися негайно після того, як була виявлена ​​проблема.

Дуже хороші результати показує програма 12 кроків, яка вчить відповідальності, а також тому, що не варто боятися звернутися за допомогою і отримати її. Люди, які з її допомогою проходять лікування наркоманії в Запоріжжі, назавжди стають вільними від залежності.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ