Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Лікування алкоголізму Херсон на перший погляд може здатися не складним. Родичі намагаються умовляти, шукати допомоги у народної медицини, пізніше починаються скандали і постійні сварки. До результату це не призводить, а ситуація, навпаки, погіршується. Починаються запої, які тривають кілька днів, людина може по кілька днів не ночувати вдома, поступово деградує, втрачає моральні принципи, перестає цікавитися сім’єю, роботою, навчанням.

Алкоголізм не розвивається за один день. Як правило, все починається з зайвої чарки на вечірці у друзів, пляшки пива ввечері. Пізніше людині потрібно випити вранці для того, щоб краще себе почувати. Також з часом організм втрачає захисну реакцію на надмірну кількість алкоголю, так розвивається толерантність до етилового спирту. У нормальному стані людський організм відреагує нудотою, головним болем, запамороченням, блювотою якщо людина вип’є зайвого. Якщо такої реакції не спостерігається – пора бити тривогу, так як це свідчить про те, що починається алкоголізм. Якщо вчасно не почати лікування, тривалий запій може привести до найсильнішої алкогольної інтоксикації, коли страждають внутрішні органи.

Лікування алкоголізму в Херсоні може допомогти повернутися до тверезості, але не варто відкладати. До лікарів-наркологів слід звернутися якомога раніше. Залежність від спиртного проходить кілька стадій розвитку. Людина поступово втрачає інтерес до свого зовнішнього вигляду, стає неохайною, перестає стежити за собою, за своїм одягом. Якщо не звернутися до лікарів, то з часом людині стане все одно що пити, де і в якій компанії. Це вже дуже запущена стадія алкоголізму, але допомогти все ж можна.

Лікування алкоголізму Херсон


Лікування алкоголізму в Херсоні – етапи

Лікування алкоголізму в Херсоні має включати відновлення фізичного здоров’я і реабілітацію на рівні психіки. Воно включатиме такі етапи:

  • допомога при запої, полегшення симптомів, очищення організму. Алкоголіку призначають крапельниці з препаратами для виведення токсинів, снодійні, знеболюючі та заспокійливі засоби. Етиловий спирт накопичується в тканинах організму, отруює його, людина відчуває себе дуже погано, тому детоксикація – необхідний етап допомоги алкоголіку;
  • діагностика, консультації вузьконаправлених фахівців, заходи, спрямовані на відновлення здоров’я. Алкоголь чинить негативний вплив на печінку, нирки, серцево-судинну і нервову систему. Тому пацієнтові призначають вітаміни, гепатопротектори, препарати для зміцнення серця і поліпшення мозкового кровообігу. Також можуть застосовуватися фізіотерапевтичні процедури. Перебуваючи в клініці, людина займається спортом, гуляє;
  • психотерапевтична реабілітація буде найважливішим і найскладнішим етапом, але дуже необхідним для того, щоб лікування алкогольної залежності дало результати. Лікарі-психотерапевти застосовують ефективні методики, які вже змогли надати допомогу багатьом людям, що страждають від алкоголізму.

На етапі реабілітації людина відвідує психотерапевтичні сеанси, працює індивідуально і в групі. Також дуже хороший психотерапевтичний ефект дає ведення щоденника. Це допомагає краще зрозуміти себе, свої слабкості, навчитися керувати емоціями, не піддаватися страхам.

Лікування алкогольної залежності Херсон

Лікування алкоголізму в Херсоні краще проходити не вдома, а в клініці. Це дозволяє гарантувати цілодобовий контроль за станом пацієнта. Також не виникне ніяких ситуацій, які можуть спровокувати. Адже вдома у алкоголіка завжди є схованки, в яких він ховає спиртне, і зуміє скористатися цією обставиною. Приват Клініка гарантує, що нічого подібного не трапиться.


Лікування алкогольної залежності Херсон

Лікування алкоголізму Херсон має також обов’язково включати роботу з співзалежними – близькими людьми алкоголіка, які проживали з ним в одній квартирі. Вони переживали сильний стрес, так як обстановка в будинку була дуже нервовою та напруженою. Крім того, після повернення колишнього алкоголіка зі стаціонару, йому знадобиться допомога і підтримка близьких.

Дуже хороші результати дає програма 12 кроків, по сходинках якої колишній алкоголік продовжує слідувати і після того, як виписався з клініки. З її допомогою людина починає розуміти, що вона не може жити як раніше, потребує допомоги і не боїться цієї допомоги просити. В результаті лікування алкогольної залежності дає хороші стабільні результати, людина отримує підтримку у однодумців, ніколи не залишається наодинці з проблемами.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ