Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Зловживання спиртним може зіпсувати життя найзалежнішого, його близьких, призвести до деградації особистості, втрати сім’ї, роботи. Самостійно впоратися з неможливо, тому що це не просто шкідлива звичка, а хронічне захворювання, яке потребує медичної допомоги. Кодування від алкоголізму в Полтаві – один із способів, які застосовуються для лікування. З його допомогою можна надійно позбавити людину залежності.

Етапи кодування від алкоголю

Наркологами застосовуються різні методи – медикаментозний, психотерапевтичний, апаратний, гіпнозом. Всі вони мають на меті викликати байдужість, огиду до спиртних напоїв, проводяться за кілька кроків.

Етапи кодування від алкоголю:

  1. Звернення до клініки, консультація зі спеціалістом. Лікар призначає аналізи, збирає інформацію про стан здоров’я, наявні хронічні захворювання, алергічні реакції. З отриманих даних вибирається підходящий метод.
  2. Очищення організму. Не повинно залишатися етанолу в крові, тканинах, оскільки після кодування це призводитиме до дуже поганого самопочуття. Призначаються засоби, що адсорбують токсини, що нормалізують артеріальний тиск, функціонування печінки, нирок, інших органів.
  3. Процес кодування. На пацієнта впливають за допомогою лікарських препаратів (медикаментозний спосіб), що вводяться краплинно або поміщаються у м’яз. Використовують два типи дії. Перше призводить до того, що перестають вироблятися ферменти, що розщеплюють етанол. Якщо закодований вип’є алкоголь, він почуватиметься дуже погано. Друга група засобів діє рецептори мозку, відповідальні задоволення від хімічних речовин. Людина, яка вживала спиртний напій, нічого не відчує – втрачається сенс випивки.

Психотерапевтичний метод полягає у навіюванні думок про шкоду алкоголю, про те, що пацієнт може померти, якщо вип’є. Може знадобитися кілька сеансів, залежно стану психіки. Цей спосіб більш тривалий, але дає дуже хороші результати, оскільки паралельно опрацьовуються причини зловживання.

Гіпнотичний за своїм впливом нагадує попередній, але з пацієнтом працюють, занурюючи його у транс. Достатньо однієї процедури для того, щоб колишній алкоголезалежний міг спокійно перебувати в компанії, що п’є, і не мав бажання приєднатися.

Кодування від алкоголізму у Полтаві

Апаратний застосовують як додатковий – за допомогою лазера, тепла, електричних імпульсів впливають певні активні точки людського організму. Потрібно пройти 8-10 процедур.

Усі методи, якими проводять кодування від алкоголізму у Полтаві, мають протипоказання. У медикаментозного їх більше:

  1. Захворювання ендокринної, серцево-судинної системи.
  2. Вагітність, лактація.
  3. Непереносимість компонентів, що застосовуються у процесі.
  4. Ниркова, печінкова недостатність.
  5. Онкологічне захворювання.

Психотерапевтичний, гіпнотичний не застосовуються якщо у пацієнта біла лихоманка, епілепсія, психози, несприйнятливість гіпнозу. Хорошого ефекту можна досягти, комбінуючи методики між собою.

Відгуки та вартість кодування

Відгуки свідчать, що методика може допомогти відновити нормальне життя, вартість кодування при цьому є цілком доступною. Вона залежить від стадії, стану здоров’я, додаткових заходів.

Рекомендується закінчувати лікування реабілітаційною програмою. Колишній залежний працює із психотерапевтом, відвідує індивідуальні, групові заняття. Слід стабілізувати психіку, оскільки надмірне вживання спиртного як фізична, а й психічна проблема. Людина намагається вирішувати свої проблеми, розслабитися, стати комунікабельніше, використовуючи алкоголь. Тому насамперед необхідно усунути ці причини.

Комплексна програма робить кодування від алкоголізму у Полтаві надійним, високорезультативним засобом, про що говорять відгуки. Не варто відкладати, намагатись вирішити проблему самостійно. Звертайтеся до Привату Клініку, тут вам зможуть допомогти.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ