Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Професійне лікування алкоголізму
 • Ми займаємося лікуванням алкоголізму більше 15-ти років
 • Ми зібрали кращу команду професіоналів
 • Ми ліцензоване Міністерством охорони здоров’я заклад
 • Ми застосовуємо найефективніші сучасні методики
 • Ваша проблема має рішення у нас в клініці

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
реабилитация наркозависимых

Реабілітація наркозалежних

Реабілітація наркозалежних – це комплекс заходів, спрямованих на остаточне психоемоційне і фізичне відновлення людини. Також вона включає психотерапевтичну роботу з співзалежними. В результаті вирішуються наступні завдання:

 1. Підвищується мотивація і бажання повного одужання.
 2. Набуваються навички аналізу власної особистості, вчинків, навички адекватного сприйняття стресових ситуацій.
 3. Розвивається почуття відповідальності за свою поведінку, здоров’я, життя.
 4. Відновлюються нормальні відносини з сім’єю, колегами, друзями.
 5. Формуються здорові моральні цінності і нові цілі.

Реабілітаційні центри України дають можливість достукатися до скаламученої підсвідомості, направити хворого в потрібну сторону, не допустити рецидиву.

Реабілітація наркозалежних

Центр реабілітації від наркоманії – як проходить реабілітація?

Детоксикація і зняття абстинентного синдрому не означають, що людина стала вільною від залежності. Лікування повинно закінчуватися стабілізацією психічного стану. Для цього центр реабілітації наркоманів застосовує спеціальні програми:

 1. 12 кроків. Найбільш ефективна і поширена програма, що передбачає послідовне проходження етапів, що дозволяють усвідомити, прийняти хворобу, припинити звинувачувати оточуючих, розібратися в помилках, набути впевненості в собі і своїх силах. Пацієнт веде щоденник, аналізує помилки, розбирається, що привело його до згубної звички, а також, як уникнути повторення цього в подальшому.
 2. Міннесотська модель. Розроблена на основі попередньої, але включає більше роботи з психотерапевтом. Лікарем використовуються такі техніки, як арт-терапія, музикотерапія, психоаналіз, гештальт-терапія, що допомагають виразити емоції і переживання, гармонізувати душевний стан, відкрити творчі здібності. В процесі залежні вчаться спілкуватися, знаходять хобі, іноді навіть нову професію, що не залишає їм часу на заборонені речовини.

З метою повного звільнення людини центр реабілітації від наркоманії пропонує кілька етапів:

 1. Полегшення синдрому постабстіненціі. Через деякий час після очищення організму від токсинів починається ломка, людина може зірватися. Тільки за допомогою наркологів вдається впоратися з тягою і взяти ситуацію під контроль.
 2. Подолання агресивності. Пацієнт починає усвідомлювати якої шкоди завдали наркотики його життю, але не хоче погоджуватися, що сам в цьому винен і починає зриватися на оточуючих. У цей період йому потрібна підтримка і психотерапевтична допомога.
 3. Відчуття помилкової перемоги. Через три-чотири місяці настає полегшення, пацієнту здається, що можна виписатися з клініки. Якщо в цей час він повернеться додому, то може відбутися зрив, тому важливо довести реабілітацію наркозалежних до кінця.
 4. Адаптація до тверезого життя. Це останній етап, який проводить центр лікування наркоманії. Психологи оцінюють стан, можливості пацієнта до побуту в обстановці, в якій він давно не був, готують його до самостійності. Результатом цього є можливість вийти з реб. центру з цілями і планами на майбутнє.

Центр реабілітації наркоманів безкоштовний і приватний – в чому відмінність?

Свої послуги можуть пропонувати безкоштовні реабілітаційні центри для наркоманів Україна і приватні. У безкоштовних всього лише виводять токсини, усувають симптоми, після чого виписують пацієнта. Приватні ж прагнуть дійсно допомогти наркоману і його близьким, підтримати, мотивувати.

У приватних центрах реабілітації наркозалежних наркологи шукають до кожного пацієнта індивідуальний підхід і гарантують такі переваги:

 1. Суворе дотримання анонімності.
 2. Консультування близьких.
 3. Лікування навіть від найбільш важких наркотиків.
 4. Допомога фахівців найвищої кваліфікації.
 5. Комфортні умови.
 6. Супровід і сприяння навіть після виписки.

Цих переваг не зможе запропонувати центр реабілітації наркоманів безкоштовний. У приватних проводяться як індивідуальні, так і групові сеанси, які об’єднують спільною метою всіх людей, що перебувають на лікуванні. Взаємопідтримка, позитивний досвід інших видужуючих не дають зневіритися тим, хто тільки починає свій шлях.

Якщо ви хочете якісної допомоги, то не завжди найкращим виходом буде реабілітаційний центр для наркоманів безкоштовно Україна. Таким чином ви зможете заощадити, але не досягти мети. Часто в таких центрах експлуатується праця залежних на фермах або нелегальних виробництвах. Перш ніж помістити в такий реабілітаційний центр для наркозалежних своєї близької людини, краще не довіряти гарним фотографій в інтернеті, а приїхати і самостійно все побачити. Якщо ж вас не пускають далі офісу, варто задуматися.

Центр реабілітації наркоманів безкоштовний

Результат реабілітації наркозалежних

У реабілітаційних центрах для наркоманів люди отримують можливість повністю змінити життя в позитивну сторону. Вони замінюють руйнівні поведінкові прагнення на творчі і позитивні, знаходять цікаві захоплення, відновлюють сприятливі соціальні контакти, позбавляються від деструктивних. Колишні наркомани починають вести здоровий спосіб життя, адаптуються до існування в соціумі і професії, відновлюють впевненість в собі, почуття власної значущості.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ