Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Професійне лікування алкоголізму
 • Ми займаємося лікуванням алкоголізму більше 15-ти років
 • Ми зібрали кращу команду професіоналів
 • Ми ліцензоване Міністерством охорони здоров’я заклад
 • Ми застосовуємо найефективніші сучасні методики
 • Ваша проблема має рішення у нас в клініці

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
что такое насвай

Що таке насвай?

Насвай – це суміш зеленого кольору у вигляді кульок, платівок, паличок, що складається з гашеного вапна, золи, тютюну, курячого посліду, смакових та ароматичних добавок. Може містити розтерте листя конопель, часто виробники додають героїн для того, щоб викликати звикання. Також небезпека полягає в тому, що більшість пропонованих постачальниками сумішей виготовлені кустарним способом з неякісних компонентів в антисанітарних умовах.

Насвай жують, закладають за губу, під язик. Завдяки наявності лугу (гашене вапно) прискорюється всмоктування наркотичних речовин у кров. Постійне вживання викликає фізіологічні зміни, порушення функціонування систем організму. Багато хто не знає, що таке насвай, вважають, що просто замінюють їм цигарку. Насправді дуже скоро формується залежність, людина не може обходитися без зеленувато-брудної платівки.


Наслідки насваю

Поширюючи наркотик, продавці не повідомляють клієнтів, що він містить шкідливі домішки, токсичні компоненти, викликає звикання, руйнує організм. Шкода насваю проявляється також через наявність фекалій, що викликають зараження паразитами, інфікування небезпечними захворюваннями.

Насвай завдає шкоди, що призводить до наступного:

 1. Гастрит, виразкова хвороба шлунка, дванадцятипалої кишки.
 2. Виразки слизової оболонки губ, рота.
 3. Пародонтоз, відкладення зубного каменю, карієс, випадання зубів.
 4. Руйнування судин, носові кровотечі.
 5. Злоякісні новоутворення горла, губ, язика.
 6. Порушення психоемоційного тла, дратівливість, агресивність, необґрунтовані перепади настрою, тривожність, депресія.
 7. Погіршення імунітету.
 8. Зниження концентрації, пам’яті, розумових здібностей.

Це далеко не повний перелік того, якими можуть бути наслідки насваю. Він викликає захворювання психіки, деградацію особистості, гепатит, безплідність, поступовий перехід на інші наркотичні засоби, оскільки з часом перестає відчувати дію жувальної суміші.

Небезпечне захоплення цим засобом серед підлітків. Не розуміючи небезпеки, наслідуючи моду, цікавість, вживаючи за компанію, вони прирікають себе на розумову відсталість, погану успішність, руйнують своє життя.

насвай це


Ефект від насваю

Засіб використовують для розслаблення, зняття напруження, відчуття легкості. Після розсмоктування у роті людина відчуває запаморочення, ейфорію, невимушеність, зникнення тривог, страхів. Хтось відчуває приємне поколювання в тілі.

Зрозуміти, що поруч із вами людина, яка приймає насвай, допомагають симптоми:

 1. Збільшене виділення слини, залежний постійно спльовує.
 2. Неприємний запах із рота.
 3. Шлунково-кишкові розлади, пронос, нудота, блювання, може діагностуватися гастрит, виразка.
 4. Болі в печінці, запальні захворювання нирок.
 5. Різка зміна настрою від ненормальної веселості до пригніченості та дратівливості.
 6. Поява галюцинацій.
 7. Спостерігаються провали у пам’яті.

Статистика свідчить, що насвай в Україні є особливо поширеним серед підлітків. Цей засіб офіційно не є наркотичною речовиною. Дана обставина переконує молодь у тому, чи вживати її можна, безпечно, вона не завдасть їм шкоди. Таке ставлення абсолютно не правильне, а доступність призводить до того, що вперше люди пробують суміш у 12-13 років, що не може не позначитися на здоров’ї.

Підлітковий вік – період, коли людина росте, формуються системи організму, закладається стан здоров’я, імунітету. На сьогоднішній день можна часто чути про смертельні випадки від серцевих нападів, інсультів серед молоді. Насвай грає у цьому не останню роль.


Насвай лікування

Насвай вимагає, щоб лікування було отримано якнайшвидше, тоді воно буде ефективніше, легше, наркотик не встигне завдати сильної шкоди. Помітивши ознаки вживання слід звернутися до наркологічної клініки, де для пацієнтів розробляють індивідуальну програму, пройшовши яку залежність припиниться.

Якщо ви шукаєте інформацію про те, як кинути курити насвай, необхідно знати, що самостійно не можна впоратися з цим. Жувальна суміш може містити сильні наркотики, які провокують сильну наркотичну залежність. Також знадобиться ретельна діагностика для виявлення проблем зі здоров’ям. Стаціонарна терапія унеможливлює ризик зриву, пацієнт не має можливості дістати дозу, не зустрічається зі своїми старими компаніями, повністю зосереджений на результаті.

Лікування від насвай у Приват Клініці включає такі етапи:

 1. Детоксикація. Потрібно очистити організм від залишків наркотиків, токсичних речовин, припинити інтоксикацію. Призначають у вигляді крапельного розчин абсорбенту, вітамінно-мінеральні комплекси, імуномодулятори, гепатопротектори. Можливе застосування плазмаферезу, лазерного очищення крові.
 2. Діагностика, тести, ультразвукове дослідження внутрішніх органів, відновлення фізичного здоров’я. Лікарі нормалізують діяльність органів, усувають запалення, лікують інфекцію.
 3. Психофармакотерапії, спрямованих на придушення спалахи агресії, стабілізувати розум, поліпшити якість сну.
 4. Кодування. Для того, щоб виключити використання методів стримуючих тяги – навіювання думки про пошкоджуючи насвай під гіпнозом за методом Довженка. На підсвідомість впливають складеними спеціально для конкретного пацієнта настановами, формують негативне ставлення до вживання психотропних засобів.
 5. Психотерапевтична програма реабілітації. Пацієнт відвідує індивідуальні, групові сеанси, відновлює здорові, адекватні життєві пріоритети, розуміється на причинах своєї залежності.
 6. Соціальна адаптація. У період, коли людина була залежною від наркотику, вона кинула школу, втратила роботу, втратила нормальні комунікативні навички, зруйновані відносини з близькими. Тому, вийшовши з клініки, важливо не припиняти відвідування груп анонімних алкоголіків – це є важливим елементом програми 12 кроків, використовуючи яку наші фахівці ефективно реабілітують людей із хімічними залежностями.

12 кроків – методика, завдяки якій ми вирішуємо такі завдання:

 1. Усвідомлення людиною свого захворювання.
 2. Рішення звернутися по допомогу.
 3. Мотивація колишнього наркомана, життєві цілі, плани.
 4. Отримання підтримки, відчуття того, що не самотнє на важкому шляху.

Також психотерапевти Приват Клініки працюють за такими техніками, як арт-терапія, психоаналіз, гештальт-терапія. Вони дозволяють знайти джерела невпевненості у собі, тривожності, депресій, які призвели до вживання. Пацієнт навчається контролювати свої емоції, гнів, страх, веде щоденник, фіксує, які можуть спровокувати його.

Наші фахівці мають великий досвід у сфері наркології, мають найпрогресивніші методи, постійно підвищують кваліфікацію. А ціна на послуги є доступною і справедливою. Не відкладайте – від вашої участі залежить життя близької людини!

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ