Адреса:

03148, Київ, проспект Леся Курбаса, 1Б, приміщення 326

Как избавиться от алкоголизма

Як позбутися від алкоголізму

Алкоголізм - це втеча від реальності, наявність психологічних травм або фізичної спадкової схильності, з якими людина не може впоратися самостійно, тому вибирає такий спосіб «вирішення проблеми».

Результатом є підірване здоров'я, зруйнована життя і сім'я, а також цілий букет різних захворювань. У статті нижче обговоримо, як лікувати алкоголізм, і які існують способи виходу із залежності.

Методи лікування алкоголізму

Як позбутися від алкоголізму: методи та відгуки

Перше, що потрібно зробити пацієнтові, це визнати, що у нього є проблема. Потім потрібно з'ясувати, що є тригером - спусковим гачком, ситуацією, з якою людина не може впоратися і тому вдається до алкоголю як засобу розради. Часто люди не усвідомлюють, як залежність потихеньку заволодіває їх життями. Однак фактично на будь-якій стадії можна знайти способи, які допоможуть вибратися з неї.

Лікування алкоголізму зводиться до двох факторів: подолання фізичної та психологічної залежності. Як позбутися від алкогольної залежності, яка стала фізичної? Перш за все, потрібно очистити організм від продуктів розпаду спирту. Для цього використовують різні медикаментозні препарати, які очищають кров і заповнюють втрату необхідних мікроелементів. Також лікарі звертають увагу на загальний стан організму, оскільки від алкоголю найбільше страждають серце, органи травлення і нервова система.

Зняти фізичну залежність набагато швидше і простіше, ніж психологічну. Остання передбачає тривалу терапію, яка займає, як правило, кілька років. Усунути бажання випити в будь-який ситуації, що травмує або ситуації, з якої людина не може впоратися, досить важко.

Як вилікувати від алкоголізму коханої людини? Цим питанням задаються близькі люди, що живуть з алкоголіком.

Лебедєва Валентина Омельянівна

Навчання 2014 г. - 2018 г. - Харківський інститут ПрАТ «ВНЗ «МАУП», напрям "Психологія"
«Можна допомогти пацієнтові усвідомити проблему, підтримати його медичними препаратами, але основну роботу по виходу з алкогольної залежності людина повинна виконати сам», - вважає лікар Валентина Омелянівна Лебедєва, яка представляє наркологічний центр «Приват-клініка».

Тут пацієнтам підбирають індивідуальне ефективне лікування з урахуванням фізичних і психологічних особливостей.

Лікування алкоголізму: підтримуюча терапія

Крім зняття основних симптомів і усунення психологічної залежності, пацієнту потрібна підтримуюча терапія. Оскільки психіка людини з алкогольною залежністю часто буває нестабільною, він може зірватися і знову почати пити з будь-якого приводу, будь то перепади настрою, поганий сон, дратівливість і т. П. Саме на цій стадії в гру вступають лікарі, які підтримають людину і не дадуть йому зірватися, а покажуть способи вирішення проблеми без алкогольної дози.

Лікування алкоголізму передбачає цілий комплекс заходів, які допоможуть пацієнтам продовжити повноцінно жити без алкоголю і нададуть підтримку в потрібний момент. Справитися з алкоголізмом в поодинці - вкрай складно. Звертайтеся за медичною підтримкою і допомогою в наркологічному центрі «Приват клініка» - це найкращий спосіб позбавлення від залежності.

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *