Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Професійне лікування алкоголізму
 • Ми займаємося лікуванням алкоголізму більше 15-ти років
 • Ми зібрали кращу команду професіоналів
 • Ми ліцензоване Міністерством охорони здоров’я заклад
 • Ми застосовуємо найефективніші сучасні методики
 • Ваша проблема має рішення у нас в клініці

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
снятие ломки после наркотиков

Зняття наркотичної ломки: в стаціонарі та вдома

Наркотична ломка – це стан, який розвивається після припинення прийому наркотиків. Її тяжкість, тривалість, швидкість виникнення залежать від виду вживаних речовин, стажу наркоманії, фізичного здоров’я людини. Через 10-12 годин після прийому препарату або зменшення звичної дози вже можна спостерігати перші прояви – безсоння, діарею, сльозотеча, втрату апетиту, розширені зіниці, головний біль, судоми.

Без спеціальної допомоги це може тривати кілька тижнів і спровокувати повернення до наркотиків. Такий стан не несе прямої загрози життю людини, але може бути небезпечним для людей, що мають проблеми з серцем або психікою. Допомогти може зняття наркотичної ломки вдома. Це дозволить очистити організм від токсинів, знизити больові відчуття, не допустити розвитку ускладнень.

зняття наркотичної ломки

Зняти ломку в домашніх умовах можна в кілька етапів:

 1. Зменшення больового синдрому. З цією метою внутрішньовенно вводяться протизапальні, спазмолітичні засоби, глюкоза, препарати, що включають новокаїн.
 2. Відновлення водно-сольового балансу, виведення токсичних речовин, для чого застосовують крапельниці з сольовими розчинами, сорбентами, вітамінами.
 3. Зменшення психічного збудження. Для цього використовують седативні засоби, але дозування обов’язково повинен підбирати лікар, так як наркотики здатні посилювати вплив інших ліків і може наступити передозування.
 4. Введення різних підтримуючих медикаментів для серця, клітин нервової системи, судин головного мозку, печінки, нирок.

Зняття метадонової ломки

Метадонова ломка – це нестерпні больові відчуття після того, як наркоман перестає вживати препарати даної групи. Супроводжуватися вона може ненормальною реакцією нервової системи на зовнішні подразники, психопатологічними синдромами, галюцинаціями, агресивністю. Тривати такий стан може до п’яти тижнів, пережити його дуже складно.

Зняття метадонової ломки здійснюється за допомогою таких способів:

 1. Детоксикаційна терапія. Використовуючи крапельниці з сорбентами, з організму виводять токсичні речовини.
 2. Відновлення нормального функціонування внутрішніх органів, для чого використовуються медикаменти в залежності від наявних симптомів – знеболюючі, заспокійливі, препарати для підтримки печінки, серця, судин.
 3. Полегшення стану шляхом застосування фізіотерапевтичних процедур – плазмаферез, світлотерапії, кисневої терапії.
 4. Психотерапевтична корекція, яка допомагає впоратися з депресією, привести в норму психіку, уникнути суїцидальних думок.

Найкраще, якщо зняття метадонової ломки буде проводитися комплексним методом. Рішення про можливість зняття ломки на дому приймає лікар після огляду пацієнта, ознайомлення з наявними в анамнезі захворюваннями, тяжкістю стану.


Зняття героїнової ломки

Героїнова ломка – це фізична і психічна потреба прийняти наркотик у людей, які брали їх регулярно, але відмовилися від цього. Через кілька годин починає з’являтися біль в кістках, суглобах, м’язах, може виникнути слабкість, діарея, нудота. Через 4-7 днів ці симптоми слабшають, однак витримати цей час здатні не всі. Далі можуть спостерігатися ознаки психологічної залежності, такі як депресія, безсоння, відчуття того, що проблеми можна вирішити, вживши наркотик.

Зняття героїнової ломки може бути проведено як в клініці, так і вдома у пацієнта. При цьому краще зняття ломки в стаціонарі, так як тут нарколог може повністю контролювати хід лікування, а при необхідності коректувати терапію.

Можуть застосовуватися різні методи зняття героїнової ломки:

 1. Медикаментозний – внутрішньовенне введення сорбентів, препаратів для зниження збудливості нервової системи, зменшення наслідків інтоксикації.
 2. Комплексний, що включає процедури по очищенню плазми і крові – плазмаферез, гемодіаліз, гемосорбцію.

зняття наркотичної ломки на дому


Етапи зняття ломки в стаціонарі

У найбільш важких випадках може знадобитися зняття ломки в стаціонарі. Це дасть можливість забезпечити постійне спостереження, провести якісну діагностику, вчасно надати невідкладну допомогу при погіршенні стану. Таким чином можна істотно знизити ризик розвитку можливих ускладнень.

Зняття ломки на дому не дає наркологу можливості використовувати такий ефективний метод, як ультра швидка опіоїдна детоксикація. Суть полягає в зануренні пацієнта в медикаментозний сон і використанні сильнодіючих медикаментів, що прискорюють метаболізм, що зменшують негативний вплив на головний мозок, що перешкоджають прояву серйозних побічних ефектів. За допомогою методу УБОД медики можуть стабілізувати життєві показники, запобігти гіпертонічну кризу, напад епілепсії, білу гарячку.

Наступний етап – полегшення самопочуття пацієнта за допомогою фізіотерапевтичних процедур. Можуть застосовуватися такі:

 1. Плазмоферез, який поліпшує показники крові.
 2. Киснева терапія, що знімає головний біль, прискорює метаболізм, що підвищує стійкість до стресів.
 3. Лазеротерапія, яка допомагає зміцнити імунітет, судини, суглоби, прискорити відновлення, знизити наслідки інтоксикації.

Далі будуть застосовані діагностичні заходи, що дозволяють виявити наявні проблеми зі здоров’ям у людини. Грунтуючись на результатах діагностики призначаються препарати для відновлення нормального функціонування внутрішніх органів, зміцнення імунітету, поліпшення сну.

Завершуватися зняття наркотичної ломки буде психотерапевтичними сеансами, в ході яких у наркозалежного формуються необхідні установки на повне позбавлення від наркозалежності.


Зняття ломки на дому – ціна

Коли потрібна негайна допомога нарколога при різкому погіршенні стану, то люди ходять розуміти, що входить в послугу зняття ломки на дому ціна. Допомога буде включати наступне:

 1. Виїзд нарколога додому до наркоману.
 2. Обстеження наркозалежного, збір інформації про стан його здоров’я, підбір необхідних препаратів для надання допомоги.
 3. Введення препаратів, що полегшують стан, очищають організм, зменшують тягу до наркотику.
 4. Складання програми подальшого лікування, яке дозволить остаточно впоратися з залежністю.
 5. Контроль самопочуття наркомана протягом 2-3 годин.

Якщо ви хочете провести зняття ломки вдома недорого, то в першу чергу необхідно пам’ятати про результат. Зняття ломки в стаціонарі дозволить отримати більш стійкий, ефективний результат.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ