Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Кодування від алкоголізму Славутич

Алкоголізм – проблема, знайома багатьом людям. Вона може зруйнувати сім’ю, відносини, здоров’я, кар’єру. Якщо ви знаєте, що маєте схильність до надмірного вживання спиртного, найрозумнішим буде утримуватися від алкоголю. Але часто буває так, що оточення, спосіб життя, традиції поступово призводять до того, що людина починає пити регулярно і вже не може зупинитися. Якщо вам знайома така проблема, то допомогти може кодування від алкоголізму в Славутичі, яке представляє собою вплив на людину психотерапевтичними або медикаментозними методами. Метою такого впливу є формування відрази до спиртного і, як наслідок, неможливість його вживання.

Кодування від алкоголізму Славутич - 1

Кодування від алкоголізму в Славутичі повністю звільняє людину від тяги до спиртного. Методики цієї процедури можуть бути медикаментозними – в цьому випадку під шкіру людини вводяться спеціальні препарати і психотерапевтичні – в цьому випадку з алкоголіком працюють психологи. В результаті людина перестає пити, поліпшується його самопочуття, врівноважується психічний стан і в цей час можна закріпити успіх за допомогою реабілітації.

Кодування від алкоголізму в Славутичі за допомогою медикаментів проводиться на різний термін, який обговорюється з пацієнтом – від півроку до п’яти років. Препарати для цього застосовуються різні, підбирає їх лікар-нарколог, також, як і необхідне дозування. Перед кодуванням необхідно обов’язково з’ясувати, чи немає у людини алергії на передбачувані в якості лікування препарати.

Дане лікування, також, як і будь-яка інша, має ряд протипоказань. Отже, кодування від алкоголю в Славутичі, має такі протипоказання:

  • психічні відхилення – психоз, психопатія, шизофренія;
  • захворювання щитовидної залози;
  • захворювання печінки, такі як цироз і гепатит, і підшлункової залози – цукровий діабет;
  • судоми, епілепсія;
  • вагітність;

проблеми з серцево-судинною системою – інсульти в анамнезі, гіпертонія, ішемічна хвороба серця.

Після проведення кодування у пацієнта можливі прискорене серцебиття, скачки артеріального тиску, підвищення температури, свербіж, пітливість. Тому буде потрібен нагляд медиків і дотримання постільного режиму. Ви залишитеся у нас в клініці, а після того, як наші медики переконаються, що все в порядку, ви зможете поїхати додому.

Якщо ви підбираєте клініку, де вам зроблять кодування від алкоголізму в Славутичі, ми можемо вам запропонувати найсучасніші методики і якісні, сертифіковані препарати. Ми вважаємо, що найкращий ефект дає комплексне лікування і реабілітація після процедури. Тому, після того, як у алкоголіка покращиться самопочуття, наші психотерапевти допоможуть вам закріпити результат. Використовуючи самі перевірені методики, ви розберетеся в причинах свого алкоголізму і зможете більше не робити помилок.

Кодування від алкоголізму Славутич - 2

Кодування від алкоголізму Славутич

Переважна більшість алкоголіків не визнає своєї залежності, вважає, що легко може кинути пити. Тому його родичі починають шукати різні способи для того, щоб припинити це, вдаються до способів народної медицини, намагаються шукати інформацію в інтернеті. Але рано чи пізно люди починають розуміти, що всі ці способи малоефективні і не приносять користі. А ще крім цього такими методами можна заподіяти дуже серйозної шкоди здоров’ю алкоголіка.

Найкращим і розумним в цьому випадку буде рішення звернутися в клініку, де алкоголіку буде запропонована кодування від алкоголізму в Славутичі. Перед процедурою алкоголіка готують до неї – нарколог проводить огляд, з’ясовує стан здоров’я людини, призначає необхідні дослідження, підбирає діюча речовина і дозування.

З алкоголіком проводиться бесіда, під час якої йому роз’яснюють як проходить процедура і які можуть бути наслідки, якщо він почне пити. Людина повинна чітко розуміти, що заборонені навіть невеликі кількості спиртного після кодування від алкоголізму в Славутичі. Після цього буде виконано саме кодування – ін’єкційне або оперативне.

 

Кодування від алкоголізму Славутич - 4
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!