Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
Лечение наркомании Славутич

Лікування наркоманії Славутич

Залежність від психотропних речовин характеризується різкими перепадами настрою, сонливістю, звуженими або розширеними зіницями, схудненням, скритністю. Можливі й інші ознаки. У залежних від наркотиків людей змінюється звичне коло спілкування, вони стають замкнутими, закритими, з часом можуть почати красти речі і гроші. Зіткнувшись з чимось подібним у своїх рідних або якщо ви самі є наркозалежним, звертайтеся в нашу клініку – ми зуміємо вам допомогти. Ми пропонуємо лікування наркоманії в Славутичі, застосовуємо для цього найсучасніші методики і комплексний підхід.

Залежно від того, які речовини вживає людина, лікування наркоманії в Славутичі буде різним. Наші наркологи розмовляють з залежним, збирають інформацію про його фізичному і психічному здоров’ї і визначають стратегію лікування. Якщо у вас є якісь питання про те, які застосовуються методики або які умови проживання, ви можете написати нам або зв’язатися з нами за телефоном. Наші консультанти зможуть розвіяти всі ваші сумніви.

Лікування наркоманії Славутич - 1

Лікування наркоманії в Славутичі необхідно починати з полегшення стану людини і проведення детоксикації. Це дуже важливо, тому що людина, яка страждає від ломки, не хоче нікого слухати, всі його думки зайняті тільки наркотиками.

Ми застосовуємо такі методи для допомоги залежним людям:

  • медикаментозні, які допомагають вивести токсини і стабілізувати функціонування внутрішніх органів;
  • немедикаментозні – ми успішно використовуємо у своїй клініці фізіотерапевтичні процедури, голкорефлексотерапії для нормалізації обмінних процесів і розслаблення;
  • психотерапевтичні, спрямовані на те, щоб людина зрозуміла, що ж саме стало причиною його наркозалежності, розібрався в проблемах і навчився з ними справлятися без сильнодіючих речовин;
  • загальнозміцнюючі, які включають заняття спортом, масаж, прогулянки на повітрі, збалансоване харчування.

Лікування наркоманії в Славутичі включатиме кілька етапів:

  • попередня консультація та мотивування. Під час бесіди наркомана переконують, що без вчасно наданій допомозі він врешті-решт остаточно зламає своє життя;
  • обстеження і діагностика. Для вибору найбільш підходящого лікування необхідно провести обстеження залежної людини, встановити, що саме стало причиною залежності;
  • очищення організму – воно допомагає полегшити симптоми синдрому відміни і оздоровити організм;
  • психотерапія і реабілітація – на заняттях людина вчиться жити і вирішувати свої проблеми без наркотиків;
  • адаптація. За період наркоманії людина втрачає сім’ю, друзів, руйнується його професійне життя, і тому необхідно обов’язково допомогти йому все налагодити, встати на ноги.

Лікування наркозалежності Славутич

Лікування наркозалежності в Славутичі, як і вона була стадія, слід здійснювати комплексно, тобто необхідно працювати і над фізичним і над психічним здоров’ям пацієнта. Дуже хороші результати дає програма 12 кроків. З її допомогою людині легше прийняти ту обставину, що він хворий і потребує допомоги. В ході лікування ми обов’язково проводимо коригування в залежності від того, який спостерігається прогрес.

Лікування наркоманії Славутич - 2

Дуже важливо проводити лікування наркозалежності в Славутичі в спеціалізованій клініці, де у пацієнта немає можливості зірватися і звести нанівець всі результати лікування. Так відбувається завдяки тому, що тут людина знаходиться далеко від свого оточення, в клініці немає факторів, які раніше провокували на вживання. Крім того, колишній наркоман перебуває в оточенні людей, які також, як і він прагнуть звільнитися від своєї залежності і професійних доброзичливих медиків.

Ми вважаємо, що лікування наркоманії в Славутичі має передбачати не тільки допомога самому наркоману, але і його близьким, які живуть разом з ним. Вони також повинні розуміти, яким чином не допустити можливого зриву, як необхідно себе з ним вести, щоб допомогти повністю одужати.

 

Лікування наркоманії Славутич - 4
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!