Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
Лечение наркомании Переяслав

Лікування наркоманії Переяслав

Досвід нашої клініки показав, що лікування наркоманії в місті Переяслав можна здійснювати цілком успішно. Головне, щоб було бажання самої людини впоратися зі своєю залежністю. Ви можете в будь-який час зателефонувати нам або залишити заявку на сайті, і ваша проблема почне вирішуватися вже зараз. Ми забезпечуємо анонімність, надійні результати і готові вести вас до зцілення.

Лікування наркозалежності Переяслав

Наркозалежність – важке психотерапевтичне захворювання, привести до нього можуть різні фактори. Ми вважаємо, що головне в роботі тих, хто проводить лікування наркозалежності в Переяславі, це домогтися викорінення причин наркоманії. Ми вчимо пацієнта отримувати радість від життя і долати стреси, не вдаючись до наркотиків. У нашій клініці допомогу наркозалежному – нескладна проблема, а яке вирішується за допомогою різних перевірених методик завдання.

Істотну роль в поширенні наркозалежності має інтернет і соціальні мережі, поява менш небезпечних для наркоторговців каналів збуту. Доступність психотропних засобів привела до зменшення віку, в якому вперше пробуються наркотики.

Самостійно неможливо подолати залежність. Краще лікування наркоманії в Переяславі можна отримати в реабілітаційній клініці. Тут використовується комплексний підхід і застосовуються найефективніші методики, серед яких:

  • використання в терапії ліків;
  • різноманітні психотерапевтичні техніки;
  • відновлення підірваного здоров’я;
  • соціальна і психологічна реабілітація (відновлення можливості нормально жити в сім’ї та суспільстві).

Найбільш поширена методика, яка називається 12 кроків. Вона існує вже близько 80 років і завдяки їй тисячі людей змогли впоратися з наркоманією.

Лікування наркоманії Переяслав - 1

Фахівці, які проводять лікування наркоманії в Переяславі

Для того, щоб лікування наркоманії в Переяславі було ефективним, потрібна допомога різних фахівців:

  • наркологи з успіхом допомагають у вирішенні таких проблем, як зняття ломки, детоксикація, кодування;
  • аддіктологія використовують методики наркологів і психотерапевтів і грають головну роль в лікуванні;
  • психотерапевти допоможуть розібратися в причинах залежності і усунути їх;
  • консультанти по залежностям – це колишні наркомани, яким прекрасно знайомі ваші труднощі і проблеми і які зможуть вам запропонувати кращі рішення.

У нас в клініці всі фахівці мають великий досвід в лікуванні наркозалежності в Переяславі. Ми гарантуємо повну конфіденційність, дані про пацієнта ніде не фіксуються. Безпека і професіоналізм дають наркоману можливість зосередитися на своїй проблемі і її рішенні. Тут він зустрічає розуміння і підтримку, бере участь в сеансах арт-терапії, займається спортом, згодом сам починає надавати допомогу тим, хто тільки починає лікування. Такими спільними зусиллями набагато легше долати хворобу та знаходити життєвий сенс в інших речах.
Лікування наркоманії Переяслав - 2

Лікування наркоманії Переяслав

Наркотичні засоби призводять до стійкої залежності, викликають соматичні та психічні відхилення. Лікування наркоманії в Переяславі як на перших стадіях, так і при тривалій наркоманії пов’язане з певними труднощами. Залежними найчастіше стають мають спадкову або психічну схильність люди, які можуть бути будь-якого достатку і соціального кола. Вік теж не грає особливої ​​ролі, але все ж більш схильні до захворювання люди підліткового і молодого віку. Вони легше піддаються чужому впливу, ними легше маніпулювати.

Також в середовищі підлітків поширена наркоманія, тому що існує думка про нешкідливість легких наркотиків. Але не все так просто. Перепробувавши безпечні і легкі наркотичні засоби, людина поступово переходить на більш небезпечні, більш важкі синтетичні засоби.

Це клубні наркотики, які також мають інші назви – спайс або сіль. Їх вплив на організм і психіку набагато страшніше, ніж у опіатів. Вони викликають миттєве звикання і психічні порушення і набагато небезпечніше героїну. І тільки своєчасне лікування наркоманії в Переяславі може допомогти.

 

Лікування наркоманії Переяслав - 4
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!