Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
Лечение наркомании Вышгород

Лікування наркоманії Вишгород

Наркоманія є важким хронічним захворюванням, що полягає не тільки у вживанні психотропних засобів, а й в непереборної тязі до цих речовин. Крім того, наркоманія впливає на всі життєві сфери і якщо вчасно не провести лікування наркоманії в Вишгороді, то наслідки можуть бути найважчими.

Лікування наркозалежності Вишгород

Сьогодні відкрито безліч реабілітаційних центрів для лікування наркозалежності в Вишгороді. Але чи можна розраховувати на кваліфіковану допомогу у всіх цих центрах? Найчастіше в таких центрах немає професійних, дипломованих психотерапевтів, можна зустріти емоційне або фізичне насильство. Природно, очікувати від такого лікування якихось результатів не доводиться. Навпаки, може статися регрес. Тому вибирати клініку необхідно дуже ретельно і уважно.

Наркотики руйнують в житті все:

  • з’являються проблеми зі здоров’ям;
  • починаються проблеми з психікою, особливо коли має місце залежність від синтетичних наркотичних засобів, таких як сіль або спайс;
  • у наркомана часто спостерігаються емоційні проблеми – депресії, зриви;
  • починаються проблеми з кар’єрою, сім’єю, друзями;
  • наркотики призводять навіть до злочинів – щоб дістати дозу, наркоман починає красти. Крім того, перебуваючи під дією наркотику, людина може потрапляти в різні кримінальні ситуації.

Реабілітаційний період дуже важливий в лікуванні наркоманії в Вишгороді, для нього потрібно багато часу, але пройти його необхідно, так як без цього ефект від лікування не буде стійким. Під час реабілітації колишній наркоман вчиться керувати своєю тягою до сильнодіючих речовин, працює з проблемами своєї психіки, відновлює втрачені соціальні навички і духовні принципи. Людині необхідно знову навчитися дружити і спілкуватися з людьми, знайти собі улюблену справу, яким би йому хотілося займатися. Самим останнім етапом в лікуванні буде постреабілітаціонной програма, коли людина вже вийшов з клініки, але продовжує перебувати під наглядом фахівців. Цей період найчастіше займає кілька місяців.

Психотерапевти запевняють, що не можна давати гроші наркоману, його необхідно ставити в жорсткі рамки. Так, йому буде важко, але саме це підштовхне до того, що необхідне лікування наркозалежності в Вишгороді. Наркозалежний погодитися на допомогу медиків, а пройшовши весь курс лікування, зможе почати нове життя. Тому, коли родичі йдуть на поводу у наркомана, вони роблять йому тільки гірше, він потребує зовсім не в цьому.

Лікування наркоманії Вишгород - 1

Лікування наркоманії Вишгород

У нашій клініці лікування наркоманії в місті Вишгород проводять тільки психотерапевти і наркологи з дипломами. Також залежним допомагають консультанти по хімічним залежностям, які самі в минулому були наркоманами, але зуміли вилікуватися, пройти реабілітацію і протягом тривалого часу живуть тверезим життям. Ці люди пройшли навчання і надають допомогу іншим наркозалежним.

У нашій клініці створені найкращі умови для проходження лікування, проживання та реабілітації. Є можливість займатися спортом, проходити групові та індивідуальні заняття з психотерапевтом. Психотерапевт застосовує найефективніші методики, які показують високі результати.

У нашому центрі лікування наркоманії в Вишгороді включає декілька ступенів:

  • очищення організму, медикаментозне лікування;
  • психотерапевтичне лікування, в якому особливо потребують залежні від синтетичних наркотиків;
  • соціальна реабілітація і адаптація до тверезого життя.

У наших пацієнтів дуже високий відсоток позбавлення від залежностей. Пройшовши комплексне лікування і реабілітацію, вони починають нове життя і назавжди залишаються здоровими і тверезими.
Лікування наркоманії Вишгород - 2

Наркозалежність є сімейне проблему, і допомога повинні отримувати всі члени сім’ї. Ми працюємо як з наркоманами, так і з їх близькими, вони приходять на лекції і семінари, під час яких отримують інформацію про захворювання і про те, як необхідно поводитися з колишнім наркоманом, щоб не спровокувати зрив.

 

Лікування наркоманії Вишгород - 4
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!