Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних

Наркоманія є серйозною проблемою сучасного суспільства. Кожен день число наркозалежних зростає незважаючи на те, що пропагується здоровий спосіб життя. Такі люди не тільки руйнують своє власне життя і здоров’я, а й перетворюють в пекло життя своїх рідних людей, які живуть поруч з ними. Наркоман поступово деградує, втрачає поняття про моральні і духовні цінності, поступово скочується все нижче і нижче. Дуже важливо вчасно розпізнати проблему і протягнути наркозалежному руку допомоги, так як, чим пізніше починається лікування наркоманії у Львові, тим складніше буде повернути залежного до тверезого життя.

Однак, більшість людей побоюються, що про їх хвороби стане відомо родичам, знайомим або на роботі. Тому люди не поспішають звертатися в спеціалізовані центри і втрачають дорогоцінний час. При цьому необхідно розуміти, що допомогти наркоманам можна, а приватні наркологічні клініки гарантують конфіденційність і застосовують унікальні методики, які вже врятували життя багатьом людям. Також стаціонарне лікування допомагає організувати ще одну важливу умову – ізоляцію від згубної компанії і неможливість отримати наркотик.

За останні десятиріччя наркоманія стала справжньою епідемією. За статистикою Міністерства Охорони Здоров’я  України від наркоманії щороку гине близько  10 тисяч людей.

Важливо зрозуміти, наркоманія – це хвороба. Лікарі та вчені  прирівнюють її до таких захворювань як ВІЛ, СНІД, РАК. Залежність від наркотичних засобів, як будь-яку іншу хворобу необхідно лікувати. Для того щоб розпочати лікування наркоманії у Львові, необхідно зрозуміти на якій стадії захворювання знаходиться людина.Лікування наркоманії у Львові


Стадії наркозалежності

Перша стадія “рожеві окуляри”

Це перші кроки до вживання наркотиків. Людина вперше намагається спробувати наркотичні засоби. Вони приносять їй тільки задоволення, радість та ейфорію. Ще немає фізичної залежності, але з’являється психологічна  залежність. На цій стадії родичі  іще не знають про нове захоплення. В цей період немає проблем, пов’язаних із вживанням наркотичних препаратів, а навпаки, з’являється відчуття, що наркотики допомагають стати більш  розкутим, витривалим та працездатним. Ця стадія є дуже небезпечною, тому що людина не відчуває небезпеки, якою загрожує подальше вживання наркотичних засобів.

Друга стадія

Цей період характеризується зростанням толерантності ( це збільшення кількості речовини, яка необхідна для досягнення бажаного результату, зростання дози). Людина все більше і більше починає вживати наркотики. Їй уже не здаються такими цікавими заняття, які раніше приносили радість і задоволення. Тепер все більше з’являється друзів, які вживають наркотики.

На цій стадії з’являються абстинентний синдром (синдром виходу, ломка). Він характеризується різними симптомами, в залежності від класу і  типу  вживаних речовин. Найчастіше це відсутність апетиту, безсоння, розлади шлунку, ломота в тілі, біль у м’язах, головні болі, знервованість, апатія, депресія.

В цей період у наркомана з’являється багато проблем на роботі, у навчанні, в сім’ї, але він жодним чином не пов’язує їх із вживанням психотропних препаратів. Він стає мало часу проводить з тими людьми, хто не вживає наркотики.  Серед друзів з’являються особи з сумнівною репутацією. На цій стадії наркоман бачить свої проблеми, але жодним чином не пов’язує їх із вживанням наркотиків.

Третя стадія – Хронічна

В цей період у наркомана вже  зруйновані всі сфери життя. Є проблеми зі здоров’ям: це часті гепатити групи А, В, С,  проблеми з серцево-судинною системою, порушення роботи нирок і печінки, проблеми із диханням, хронічне безсоння, гнійні процеси в організмі, серйозні порушення роботи нервової системи.

У наркомана зруйновані всі стосунки з родичами та близькими людьми, хто хоче якимось чином урятувати хворого і вказує йому на наявність проблеми. У всіх своїх бідах  залежний звинувачує оточуючих.

Не вживаючи наркотики, людина відчуває сильний біль як фізичний так і психологічний. Щоб не відчувати його, залежна від наркотиків людина  здатна піти на все що завгодно, навіть на скоєння злочину. Частими бувають крадіжки та пограбування.

На цій стадії наркомана  нічого не цікавить. Препарати уже не визивають відчуття радості, немає ейфорії, але все одно залишаеться єдина мета знайти і вжити наркотики. Тому що інакше з’являється нестерпний біль, який неможливо терпіти. В цей період навіть якщо людина хоче зупинитися і більше не вживати наркотики, зробити цього вона не може.

На цій стадії лікування від наркоманії Львів є найбільш успішне. Тому що людина усвідомлює свою проблему і вже досягла свого  “дна”.

Якщо Ваша сім’я стикнулася з такою проблемою як наркоманія, не зволікайте. Неодмінно зателефонуйте консультанту з хімічної залежності і більш детально дізнайтесь про лікування наркозалежних у Львові.

Наркоманія – хвороба душі.

На жаль, як показує статистика на сьогоднішній день, успішність медикаментозного лікування від наркоманії у Львові є дуже низькою. Лише 7 -10% наркозалежних, які проходили лікування у лікарнях, одужують. Інші 93%  повертаються до вживання наркотичних засобів, а деякі продовжують вживання знаходячись у лікарні.


Індивідуальне лікування наркозалежності

Лікування наркоманів – тривала і серйозна робота наркозалежного, фахівців-наркологів і навіть близьких залежної людини. Крім лікування медикаментами, спрямованого на зняття абстиненції і мінімізації наслідків інтоксикації, для повернення до тверезого життя потрібно комплексна психотерапевтична допомога.

Психіка колишнього наркозалежного дуже нестійка, людина не здатна чинити опір спокусі, досить самого незначного стресу або конфліктної ситуації для того, щоб стався зрив. Тому необхідно пройти лікування наркоманії у Львові повністю, а не обмежитися детоксикацією і усуненням симптомів. Для того, щоб людина була адаптована до життя, в якій не буде місця наркотичних речовин, необхідна реабілітація, яка триває близько 6 місяців.

Кожна людина, що стала наркоманом, має свої звички, оточення, темперамент, характер, погляди і виховання. Тому універсальне лікування наркозалежності неможливо. Необхідно, щоб фахівці, які будуть надавати допомогу, враховували безліч чинників і застосовували індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Також дуже важливо застосовувати комплексний підхід, коли медикаментозні методи будуть доповнюватися психотерапевтичним лікуванням. Тільки таким чином можна в результаті добитися стійкого ефекту.

реабілітація наркоманії львів

Важливо зрозуміти, що наркоманія це хвороба, яку неможливо лікувати за допомогою “чудо” таблетки.

У  всьому світі лікування наркоманії, Львів не є винятком, базується на психо-соціальній реабілітації.

Дуже багато людей які, намагались позбавитись від захворювання за допомогою медикаментозного лікування, повертаються до старого образу життя. Потерпівши поразку, людина втрачає віру в те, що можливо вилікуватись. Тільки реабілітаційний центр може допомогти розібратися в істинних причинах появи наркотичної залежності і назавжди позбавитись від неї.

Якщо Ви шукаєте спосіб лікування наркоманії Львів, запам’ятайте, подолати згубну залежність неможливо за рахунок вживання таблеток. Медицина допомагає лише пережити ломку, але не лікує депресію, відсутність мети у житті, деградацію особистості. Для вирішення цих питань необхідна реабілітація.


Послідовність і методи лікування

Лікування наркоманів починають з попередньої консультації, під час якої нарколог з’ясовує всі необхідні відомості про особу і стан здоров’я наркозалежного. Це необхідно для того, щоб визначити, який підхід і методи лікування підійдуть найкращим чином. Це дуже відповідальний етап, а якщо родичі не знають як допомогти своїй близькій людині і що вони можуть для нього зробити, відповідь одна – необхідно звернутися в спеціалізовану клініку. Самолікування не може допомогти, а не маючи досвіду і кваліфікації шарлатани тільки ще більше погіршують ситуацію, затягують час і переслідують лише одну мету – заробити гроші на біді наркозалежної людини і його сім’ї.

Наступним етапом буде очищення організму і стабілізація фізичного здоров’я людини. Це також дуже важливий етап, необхідний для того, щоб лікування наркоманії у Львові було успішним. Наркотики роблять дуже сильний вплив на всі органи, накопичуються в тканинах, і навіть після того, як людина припинила вживання, продовжують отруювати організм і викликати фізичні муки. Терапія на даному етапі полягає в краплинному введенні сорбуючих препаратів, вітамінів, лікарських засобів для підтримки серцевої діяльності і нормального функціонування печінки.

лікування наркозалежності львів

Лікування наркозалежності Львів –  це складний, багатогранний процес. Реабілітація – це відновлення усіх сфер життєдіяльності людини. Це набуття нових, або відновлення усіх навичок та вмінь, які були притаманні людині до початку вживання наркотиків. Найголовніше  завдання реабілітації – це навчити людину бути гармонійною, цілеспрямованою, впевненою в собі. Метою реабілітації є освоєння людиною навичок тверезого життя.

Першим етапом реабілітації є очищення організму від шкідливих та токсичних речовин. Якщо необхідно, проводиться детоксикація організму. Ми допомагаємо зняти “ломку”. Цей процес  нескладний і достатньо швидкий. Він займає від декількох днів до декількох тижнів. Якщо необхідно, проводиться лікування почок та печінки.

Коли  організм наркозалежного приходить в норму, починається основне лікування.

Другий етап

Психосоціальна реабілітація. Для того щоб позбавитися від проблеми один раз і назавжди, необхідно знайти  корінь проблеми і знешкодити його. У цьому допомагає детальний аналіз вживання наркотиків. Дипломовані психологи, психотерапевти, арт-терапевти, сертифіковані консультанти з хімічної залежності допомагають пацієнту розібратись з причиною вживання наркотичних засобів. Такою може бути  низька або завищена самооцінка, невдоволеність собою, психологічні травми з  з дитинства…

За допомогою перевірених психотехнік і авторських методик лікар-психотерапевт допомагає колишньому наркозалежному краще зрозуміти джерело його проблем, розібратися в тому, що може спровокувати зрив, вчить управляти своїми емоціями і вчасно розпізнавати кризу. Серйозна робота над собою дає можливість назавжди позбутися від захворювання, вести тверезе життя, зберегти сім’ю, радіти життю без наркотиків.

Але необхідно пам’ятати, що лікування наркоманії ціна Львів не завжди є головним. Якісна допомога вимагає кваліфікації і часу, а ціна формується від обсягу послуг, що надаються – рівень комфортності номера, тривалість лікування, кількість застосовуваних медикаментів.

Однією з головних умов лікування наркозалежних Львів є повна відсутність доступу к наркотикам. Реабілітація- це закритий стаціонар. Ми даємо стовідсоткову гарантію що пацієнт не буде мати можливості дістати наркотики. А впевненість у тому, що придбати наркотичні засоби немає можливості,  психологічно допомагає пацієнтам одужувати.

Реабілітація – це психосоціальна адаптація людини в умовах відсутності наркотичних засобів. У випускників нашого реабілітаційного центру з’являється стійке бажання жити тверезо і досягати успіхів в професійному  та особистому житті.


Що робити якщо наркоман не хоче лікуватися

В такому випадку є два варіанти: або чекати чуда, доки наркоман сам усвідомить свою проблему і попросить допомоги, або взяти ініціативу в свої руки  і зважитись на примусове лікування.

Примусове лікування в Україні заборонене! Але в нашому реабілітаційному центрі є команда спеціалістів психологів, які виїжджають до Вас і методом психологічного впливу  умовлять наркозалежного пройти курс реабілітації.  Все можливо, потрібно знати як!

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)
Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНСУЛЬТАЦІЯ