Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Виведення із запою Бородянка

Якщо Вам потрібна послуга “виведення з запою Бородянка”, то все, що можна тут знайти – можливість поспілкуватися з приватним наркологом. Наркологічних клінік, необхідних для обриву небезпечного стану, тут немає.

Але, оскільки місто знаходиться недалеко від Києва, Ви можете привезти алкозалежного в столицю. А тут уже, на щастя, є величезний вибір установ державного та приватного характеру.

Що таке запій?

Перш ніж ми почнемо говорити на тему лікування запою, важливо чітко розуміти, що це таке. Адже сплутати звичайне побутове пияцтво на тлі стресу, наприклад, з серйозним розладом – вічна проблема рідних і близьких. Які, ясна річ, хвилюються і хочуть допомогти.

Взагалі, запій можна вважати таким, якщо у людини виявлено мінімум 2 ознаки, що говорять нам про алкогольну залежність:

 1. Ранкове похмілля, яке змушує приймати дозу спиртного для поліпшення фізичного, психологічного стану.
 2. Відсутність блювоти після надмірного споживання.
 3. Втрата пам’яті. Алкоголік не пам’ятає, що відбувалося в момент сп’яніння.
 4. Людина вважає за краще пити наодинці.

Також зверніть увагу, що запійний алкоголізм – це не дводенні алкогольні пригоди. А мінімум 7 днів безперервної алкоголізації. Зазвичай – з підвищенням кількості випитого. Оскільки зростає толерантність.

На здоров’ї хворого це теж відіб’ється. У алкоголіка будуть:

 • Проблеми з печінкою. Вона не здатна переробити ту кількість спирту, який вливає в себе залежний.
 • Хвороби серця.
 • Депресивний стан, галюцинації, психоз.
 • Зіпсована шкіра.
 • Пошкоджено тканини на внутрішніх органах.
 • Ще етанол змінює структуру мозку на клітинному рівні. Через це він стискається. До того ж порушується кровообіг. Що призводить до серйозних патологій.

Як лікувати запійний алкоголізм?

Щоб вилікувати запійний алкоголізм, необхідно як мінімум викликати нарколога додому. А потім обрати та податися у наркологічну клініку.

Чому не можна зробити цього в домашніх умовах? По-перше, через наслідки, які ми описали вище. Ускладнення на організм будуть заважати людині концентруватися на своєму одужанні.

По-друге, різке припинення вживання алкоголю призводить до загострення пов’язаних із залежністю від нього хвороб:

 • Панкреатиту.
 • Гастриту.
 • Цирозу й багатьох інших.

Оскільки забирається “анальгетик”, людина починає відчувати присутні порушення.

Особливої ​​уваги потребує також біла гарячка. Яка, за відсутності медичного супроводу, призводить до смерті.

Наркологічний центр “Приват Клініка” займається даним питанням. Процес ефективного виходу із запою тут містить у собі:

 1. Діагностику.
 2. Відновлення балансу води та солі в організмі за допомогою крапельниць, якщо відсутні протипоказання, правильного харчування.
 3. Складання плану приймання медикаментів для поліпшення стану: знеболювальних, тих, що оновлюють роботу серця, кровообіг у мозку, нормалізують пульс, тиск…
 4. Мотивацію хворого на подальше лікування, тверезий спосіб життя.

Що робити після виписки з лікарні?

Помилка сприймати “алкогольний запій лікування”, як щось просте. Таке, яке вимагає невеликої кількості часу й сил.

На цьому попадаються більшість. Виписуються з наркологічних клінік, зриваються, і запевняють, що лікуватися марно…

А насправді все через те, що вони, по суті, не довели одужання до кінця. Це все одно, що під час застуди лише збити температуру і вважати, що препарат для її зниження поганий. Адже всі інші симптоми залишилися.

Для того, щоб по-справжньому забути про запої, необхідно комплексно підходити до захворювання алкоголізм. Окрім медикаментозного лікування в клініці звернути увагу на такі аспекти, як:

 1. Реабілітація. Процес пов’язаний з відновленням психологічного стану хворого. На даному етапі відбувається корекція поведінки, мислення, навчання протистояти потягу до алкогольних напоїв. Також тут можна набути навички спілкування, відпочинку, турботи про себе. Тобто всього, що робить людину знову живою. Нормальним членом суспільства.
 2. Ресоціалізація. Неможлива без попереднього пункту. Є його логічним продовженням. Тут приділяється увага самореалізації. Але, також зважається на те, що опрацьовувалася під час реабілітаційного процесу. Адже залежним необхідно постійно працювати над своєю особистістю.
 3. Корекція співзалежності. Це скоріше питання до сім’ї алкоголіка. Які часто одержимі залежністю свого рідного. Але, серед самих алкоголіків цей феномен також зустрічається у 80% випадків. Через співзалежність вдома залежні знову починають пити. Через свою – не можуть будувати нормальні, здорові відносини.
 4. Кодування. Як альтернатива тривалого реабілітаційного процесу. Але, також вимагає психотерапії, терапевтичної спільноти. Щоб людина дійсно припинила бажати вдаватися до спиртовмісних напоїв.

Пам’ятайте, для отримання результату важливий кожен етап. Тільки тоді алкозалежний зможе отримати тверезість та щасливе життя не на місяці, а на роки.

Додаткову інформацію про “виведення з запою Бородянка” Ви можете отримати безкоштовно, а головне анонімно, за номерами на нашому сайті.

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)