Ліцензія

МОЗ України №574/0/14-19

Гарантована допомога навіть у найважчих випадках!

Клініка НЦ "ПРИВАТ КЛІНІКА"

працює цілодобово без вихідних
Вывод из запоя Фастов

Виведення із запою Фастів

Виведення із запою – це комплекс медикаментозних (часто і психотерапевтичних) процедур, які допомагають позбутися від станів, пов’язаних з надмірним систематичним періодичним вживанням алкоголю.

Запій – одна з ознак алкоголізму. Характеризується інтенсивним прийманням алкоголю понад чотири дні.

Для того, щоб вийти з цього стану, Ви можете звернутися в:

 1. Наркологічний центр «Приват Клініка» та отримати анонімну якісну комплексну допомогу кваліфікованих фахівців.
 2. Фастівську центральну районну лікарню (використовується тільки медичний підхід, обов’язкова умова – облік в державному психоневрологічному диспансері).

Вывод из запоя Фастов

Небезпека запою

При запійному алкоголізмі заборонено займатися самолікуванням. Дуже часто через самостійні спроби допомогти алкоголіку виникає делірій (біла гарячка). Наслідок якого, за відсутності медичного втручання, в деяких випадках – смерть. А також, наступні ускладнення:

 1. Галюцинації.
 2. Втрата концентрації.
 3. Підвищений внутрішньочерепний тиск.

В даному стані людина поводиться неадекватно, проявляє агресію, може завдати шкоди собі та оточенню. Після закінчення білої гарячки вона нічого не пам’ятає.

Делірій виникає після різкого припинення вживання алкоголю, як продовження абстиненції. Розвивається в основному протягом приблизно п’яти років постійної надмірної алкоголізації. Причина його прогресії – сильний вплив чого-небудь на мозок людини, чим і відрізняється алкоголь.

Крім даного розладу, запій провокує:

 1. Серйозні проблеми з печінкою. Вона не встигає переробляти токсичні речовини, яким отруює організм алкоголь. Результат – деформація, захворювання органа.
 2. Порушення роботи серцево-судинної системи та й усього організму. Через що погіршується не тільки самопочуття, але і зовнішній вигляд хворого.
 3. Психічні розлади.
 4. Зміна структури мозку.

При перших ознаках запою потрібно негайно звертатися до лікарів. Чим довше відтягується професійна допомога, тим складніше буде припинити запій.

Вывод из запоя Фастов

Як виводити алкоголіка із запою?

Оскільки, як ми вже згадали, після миттєвої відмови від спиртного може з’явитися делірій, іноді практикується поступове зниження дози. Відбувається обов’язково під наглядом лікаря. Для того, щоб контролювати фізичний стан, а також не допускати зловживання.

Такий метод дозволений, якщо заборонена детоксикація. Процедура, яка допомагає ліквідувати абстинентний синдром (похмілля). Її завдання:

 1. Відновити водно-сольовий баланс.
 2. Очистити організм від етилового спирту.
 3. Відновити сон і нормальний фізичний стан в цілому.

Протипоказання:

 • Епілепсія.
 • Вагітність.
 • Лактація.
 • Патології серця, печінки, нирок.
 • І так далі.

Вибір між даними методиками здійснюється під час діагностики. Коли лікар ретельно досліджує організм, з’ясовує, що найбільш сприятливо вплине на конкретну людину. Далі, обов’язково призначаються медикаменти, знову ж таки, для поліпшення самопочуття хворого, кодування від алкоголізму.

Після медикаментозної частини фахівці наркологічного центру «Приват Клініка» використовують комплекс психотерапевтичних методик, що дозволяють людині зберігати тверезість:

 1. Реабілітаційні заходи. Застосування ефективних процедур в роботі з залежними: когнітивно-поведінкової терапії (відстеження, корекція думок, які призводять до певних дій), трудотерапії (перемикання уваги на будь-яку діяльність), методу позитивного підкріплення, мотиваційного консультування.
 2. Ресоціалізацію алкоголіків. Допомога у поверненні свого місця в суспільстві, реалізації, як особистості.
 3. Психологічну допомогу родині алкозалежного з позбавленням від співзалежності. Руйнування ролей, що входять у трикутник Карпмана: рятувальник, агресор, жертва.

У Фастівській центральній районній лікарні дані маніпуляції відсутні.

Вывод из запоя Фастов

Ціна виведення з запою в Фастові

У державній установі вартість на медичне виведення із запою практично безкоштовна (за винятком медикаментів). Але, залежний зобов’язаний стати на облік. А також не отримує допомогу з нормалізацією психологічного стану і подальшу психотерапію, спрямовану на лікування алкоголізму.

Дану можливість надають приватні клініки. У тому числі наркологічний центр «Приват Клініка». Для того, щоб сформувати ціну на лікування, враховують такі складові:

 1. Стадія алкозалежності.
 2. Ступінь складності хвороби.
 3. Наявність фізичних і ментальних захворювань крім алкозалежності.
 4. Потреба реабілітації, ресоціалізації.

Переваги лікування тут:

 1. Сучасні умови проживання.
 2. Якісне повноцінне харчування.
 3. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 4. Цілодобове спостереження кваліфікованого персоналу.
 5. Конфіденційність.

Якщо Вам необхідна допомога з проблемою «виведення із запою Фастів», телефонуйте за номерами на нашому сайті.
 

Иванов Александр
Подробнее
Latest posts by Иванов Александр (see all)

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишилися питання?

Отримайте детальну консультацію абсолютно безкоштовно!